Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hovězí, kuřecí nebo vege burger, hranolky a salát u náplavky až pro 4 osoby

4,6 / 5 Jacob's Restaurant Praha - Nové Město  (mapa) 186 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Péťa Jancová

Chtela bych se zeptat, zda by šel voucher zrušit? Přemýšlím, že koupím jako dárek, ale vždy se může něco přihodit.:)

Slevomat.cz

Dobrý den, Péťo, pokud jste si zakoupila voucher a ráda byste ho vrátila, obraťte se prosím na podpora@slevomat.cz. Kolegové vám jistě pomohou. :) Pěkný den

Natalie Touzimska

Dobrý den ,
Musím ohlásit naši návštěvu nějak dopředu pokud mám voucher ze slevomatu nebo nemusím?
A lze přijít kdykoliv nebo mate už danou hodinu ?
Děkuji
Touzimska

Jacob's Restaurant

Dobrý den,

Ideální variantou je vytvořit přes naše webové stránky nebo telefonicky rezervaci.

Děkujeme a budeme se na Vás těšit.

Jacob’s team

Klára

Dobrý den, mě by zajímalo co si představit pod hamburgrem s hovězím žebrem :-) jak hamburger prosím vypadá ? To do něj dáte maso z uvařených či grilovaných žeber ? Zní to dobře :) děkuji

Jacob's Restaurant

Dobrý den, v burgeru je obrané/trhané maso z žeber. Rozhodně doporučuji ochutnat, je to výborné. Děkujeme a budeme se na Vás těšit. Jacob’s team

Renáta

Dobrý den,
objednala jsem si voucher, zaplatila přes masterpass, za jak dlouho mi přijde voucher? Zítra jedu do Prahy a objednala jsem si i u Vás stůl :-)
Moc Vám děkuji za odpověď
Renáta Přečková

Jacob's Restaurant

Dobrý den,

bohužel na tuto otázku nedokážu odpovědět. Obraťte se prosím na Slevomat.

Děkuji a budeme se na Vás těšit

Jacob’s Team

Adéla

Dobrý den,

dá se voucher uplatnit i v neděli, prosím? Tady píšete, že je v neděli zavřeno, ale na stránkách restaurace je napsáno, že mají v neděli otevřeno. Děkuji za odpověď.

Jacob's Restaurant

Dobrý den,

Ano voucher můžete uplatnit i v neděli.

Děkujeme a budeme se na Vás těšit.

Jacob’s Team

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru