Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Profesionální mokrá pedikúra pro dámy i pány

4,6 / 5 Studio Vibrostation Strašnice Praha - Strašnice  (mapa) 140 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Zuzana

Dobrý den, všechny poukazy jsou vyprodány kromě toho s variantou P-shine. Mám zájem o standardní pedikúru, s tím, že bych uvítala i lakování nehtů. Byl by problém p-shine za to zaměnit? Pracuji kousek od vašeho studia a moc bych uvítala návštěvu u vás. Děkuji

Studio Vibrostation Strašnice

Zavolejte mi,ráda se s vámi domluvím

Děkuji
Daniela

Brigita

Dobrý den, je možnost nějakého volného termínu v týdnu od 23.7.? Pokud si zvolím variantu pedi s lakováním? Děkuji

Studio Vibrostation Strašnice

Dobrý večer, termín,který mohu nabídnout je27.7 ve 14.00 .

Dekuji Daniela

Barbora

Dobrý den, pokud zakoupím dva vouchery pro sebe a mamku je možné se objednat na stejný čas a jít společně?

Studio Vibrostation Strašnice

Dobry den,

Spolecne můžete přijít,ale pedikura bude probíhat postupne.

Děkuji
Daniela

Lenka

Dobry den, na jaky cas se u vas da objednat nejpozdeji? Pripadne je mozne objednani o vikendu? dekuji

Studio Vibrostation Strašnice

Dobrý den cca 19.30,pak o víkendu od 10.00 do 14.00

Děkuji
Daniela

Marta

Dobrý den. Chci se zeptat na termín objednání. Jestli koupím dneska, můžu se k vám objednat na příští týden?
V jiném salónu objednává za měsíc.(

Studio Vibrostation Strašnice

Dobrý den, pokud koupite dnes, nejbližší termín je 23.7.nevim,jak to chcete časově?

Děkuji
Daniela

Simona

Dobrý den, mám delší nehty (záměrně), v jiném salonu, kde jsem byla přes Slevomat jsem je chtela jen zapilovat, jejich reakce byla: „to teda se nam nechce pilovat nehty“. CHtela jsem se zeptat, zda neni v tomto salonu problem si nechat upravit delku nehtu zapilovanim?

Studio Vibrostation Strašnice

Dobry den,

Určitě to problém není…

Děkujeme
Daniela

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru