Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vymotejte se z největšího kukuřičného bludiště: vstupy pro děti i dospělé

4,8 / 5 Kukuřičáci - největší bludiště v ČR (3 pobočky) Brno - Bystrc  (mapa) 6 624 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Renáta

Dobrý den, také jsem zaplatila voucher a žádný jsem nedostala. Mockrát děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Renčo, s tímto dotazem bych vás také poprosila, abyste se obrátila na e-mail: podpora@slevomat.cz. Kolegové vám jistě pomohou. :) Pěkný den!

Pavelka

Dobrý den zaplatila jsem 20.7. a.doposud nepřišla žádná odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Pavelko, s tímto dotazem bych vás poprosila, zda byste se obrátil na e-mail: podpora@slevomat.cz. Kolegové vám jistě pomohou. :) Pěkný den!

Jindřiška Skalická

Dobrý den,
nebudete ještě navyšovat počet voucherů na tuto akci?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den,
bohužel nedokážeme říct, zda se bude nabídka opakovat, přinejmenším se o to ale pokusíme. Pokud si ale rozkliknete sekci Zážitky a zábava s dětmi, do které patřila i tato nabídka, naleznete třeba něco podobně zajímavého. :)

S přáním hezkého dne
Slevomat

Ivula

Dobrý den, je letos v provozu i Rychnov n. Kněžnou.? Děkuji za odpověď.

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, bludiště jsou otevřena: Brno, Bulhary, Hradec Králové, Lešná, Olomouc, Opava, Rakovník a Sychrov. Hezký den.

Šárka

Dobrý den,

vstupenky pro dospělé jsou vyprodány. Přidáte ještě další (kdy)?

Díky :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, nabídka byla kompletně vyprodaná. Informace o přidávání dalších voucheru v tuto chvíli nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Jana Dvořáková

Dobrý den. V pátek jsem platila převodem rodinné vstupné, ale zatím jsem nedostala voucher. Je to možné, že peníze ještě nepřišly? Děkuji za odpověď. Dvořáková

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, voucher jsem Vám poslal ještě jednou. Podívejte se taky do složky Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Petra

Dobrý den, budou bludiště ještě přibývat, nebo je nyní jejich počet konečný?

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, vzhledem k tomu, že na ostatních plánovaných polích nevzešla kukuřice dostatečně, už se otevření dalších neplánuje.

Veronika

Dobrý den,
chci se zeptat jestli mi voucher přijde na mail ještě dnes když zaplatím online? Předem děkuji za info, hezký den ;o)

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko. Když zaplatíte kartou online, tak svůj voucher obdržíte do 5 minut na e-mail. Krásný zbytek dne přeje, Honza. :-)

Martina

Dobrý den a prosím jak vysoká je kukuřice v Lednici. Nepotřebuji to přesně ,ale jde mi o to že minulý rok / bylo to jiné bludiště / bylo nízké a i děti v něm byli vidět.

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, letos kukurice, cca 2 m, je to priroda neni uplne vsude rovnomerna, ale narostla.

Veronika Hochlova

dobrý den. platí i Do lednice voucher? diky

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, ano do všech bludišť, která jsou v provozu od Kukuřičáků, takže i do Bulhar u Lednice

HBzHB

Dobrý den. Otevře se také nějaké bludiště v blízkosti města Plzně? Zatím je nejblíže Rakovník a to přeci jen, zas tak blízko není. Děkuji

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, bohužel jen ta bludiště, která máme uvedená jako otevřená na našich strnkách. http://www.kukuricaci.cz/prehled-bludist

Hana Šťastná

Dobrý den, nebudou se náhodou přidávat ještě nějaké vstupenky ? Stačil by mi jeden dětský a jeden dospělý. Pěkný den, Hanka

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, nabídka je stále aktivní a je možné si ji zakoupit. Hezký den :-)

Monika

Dobrý den,jak mam koupit vstupenky pro 1 x dospely a 4× dite ? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, do košíku si vložíte 1× vstupenku pro dospělou osobu a následně vám nahoře vyskočí okno, kde je možné kliknout na Pokračovat v nákupu, následně vložíte do košíku vstupenku pro dítě a změníte počet na 4 kusy. Hezký den :-)

Petra

Dobrý den,8.7 jsem platila rodinné vstupné ,zatím žádná odpověď .Nevím kde je chyba.Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, voucher jsem Vám zaslala ještě jednou. Podívejte se také do složky Spam a Hromadné, kam občas email zapadne. Najdete ho také ve svém účtu, v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Adéla Bendová

Dobrý den mohu se zeptat jestli tenhle voucher platí i v Olomouci děkuji.

Slevomat.cz

Hezký den, Adélo,

ano, tento voucher můžete využít i v Olomouckém bludišti. :)

Lenka Beráčová

Dobrý den herní kartičky obdržíme v bludišti? Lenka

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, herní kartičky dostanete u vstupu, návod je na místě vyvěšený, případně Vám obsluha poradí, příjemné bloudění.

Libuše Aková

Dobrý den, pro dítě 2,5 let nepotřebuji vstupenku? Děkuji

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, děti do tří let jsou zdarma.

Alena

Dobrý den,
prosím, bude bludiště u Písku ? od kdy? děkuji

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, v letošním roce jsou bludiště pouze na uvedených místech,

Vendula

Dobry den,
proc uvadite, ze se jedna o nejvetsi bludiste, kdyz to neni pravda?
Nejvetsi je toto: www.letovkukurici.cz

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, V době zahájení a všech kampaní v letošním roce nebylo větší jednotlivé bludiště. Děkujeme za upozornění.

Blanka

Dobry den,mohu do bludiste prijet bez predem zakoupene vstupenky na Slevomatu?

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, v bludišti zakoupíte vstupenky dle platného ceníku, pokud chcete slevu přes Slevomat, musíte zakoupit u Slevomatu.

Lukáš

Dobrý den, v bludišti jsme byli vloni. Když bychom šli letos do té samé lokality – bude tam stejné hřiště i úkoly jako vloni, nebo se trasy v bludišti a úkoly každý rok mění? Díky.

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, bludiště jsou jiná a úkol také. Hezký den.

Michaela Vičarová

Tady na stránkách Slevomatu pod nabídkou, když rozkliknu konkrétní místo s bludištěm, např. Brno, tak je tam uvedena otevírací doba od 20.8. a zároveň, že dnes je otevřeno. To je docela matoucí.

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, posílám odkaz na naše otevírací hodiny http://www.kukuricaci.cz/oteviraci-doba

Michaela Vičarová

Dobrý den, chci se zeptat, zda voucher platí už od dnešního dne. Protože u bludišť máte uvedenou otevírací dobu: od 20. –31. srpna 2018: pondělí-pátek 10:00–19:00 a sobota, neděle, svátek 9:00–19:00. Otevírací doba od 1. 9. 2018: pondělí-pátek 14:00–18:00 a sobota, neděle, svátek 9:00–18:00.
Ale otevřeno tam mají již nyní (bludiště Brno, Zlín). Vouchery tedy platí až od toho 20.8.? Děkuji.

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, otevřeno je již nyní, takže můžete uplatnit http://www.kukuricaci.cz/bludiste/zlin .
Abychom napravili případnou chybu, kde jste vidělt jen tuto otevíraci dobu? Děkujeme za reakci

Michala Bilkova

Dobrý den! Dá se v Rakovníku dostat nějak do labyrintu z vlakoveho nádraží? Moc dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michalo, u bludiště se nachází zastávka Rakovník, hasičský záchr.sbor, kam jezdí linky č. B1, B50, B2 a B60. Pěkný den

Jana

Dobrý den, stačí mi voucher v telefonu nebo musím mít vytištěno na papíře?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, stačí mít voucher v telefonu a ten předložit obsluze :) Pěkný den

Markéta Důrková

Dobrý den,jak dlouho budete nabízet tuto nabidku. ? Dříve jste tu měli konci např.za 20 hodin a teď to tu nevidím.nerada bych propasla tuto slevu.dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, již nějakou dobu se toto u nabídek neuvádí. Z důvodu, že už není pevně stanovena doba vystavení nabídky a ta se odvíjí od více faktorů. Před koncem akce se u ní objeví časový odpočet. Čím dříve tedy koupíte, tím lépe :) Pěkný den

Marcela

Dobrý den, mám problém technického rázu. Chtěla bych si objednat 2 vstupenky, 1 x dospělou a 1 x dětskou. Nelze. Buď mám v košíku jednu nebo druhou, ale obě dohromady mi tam vložit nejdou. Jak na to?
Ledaže bych tam dala obě za 39 Kč, to mohu, to udělat jde. . Jsem důchodce, 63 let.
Jinak budu muset objednat nejprve jednu a zvlášť druhou, což je pěkně střelené. Poradíte mi, co s tím? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, ono to zas tak složité není, jak to na první pohled možná vypadá :) Stačí, když si do košíku vložíte první variantu, třeba dospělou vstupenku, poté se vrátíte do nabídky tlačítkem zpět a vložíte do košíku dětskou variantu. Tímto dostanete do košíku obě vstupenky :) Pokud by se Vám to stále nedařilo, dejte nám vědět na telefonu 222 745 354 nebo e-mailu vip.podpora@slevomat.cz, kde Vám rádi pomůžeme. Pěkný den

Monika Rejtová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak dlouho přibližně v průměru trvá návštěva v bludišti Opava? Potřebovala bych to vědět z důvodu vycházek od lékaře. Děkuji

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, to je velmi individuální cca 30 – 60 minut,

Eva

Dobry den tato sleva se vztahuje i na Opavu

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, ano na bludiště, která máme letos v provozu a Opava mezi ně patří.

Olga Šafková

Dobrý den, v okolí Prahy mohu využít jaké bludiště? Nejprve mi to ukazovalo Vestec…a teď to nemohu už najít

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, musíte si otevřít bludiště, která jsou vedená u této akce, bohužel u Prahy nám nevzešla na smluveném poli kukuřice.
Nejblíž Praze je bludiště v Rakovníku, děkujeme za pochopení.

Jana Víšová

Dobrý den, doufám že to nebude blbý dotaz, jen mám dítě v kočárku a nevím jestli je to pro kočárek přizpůsobeno- dost široké. Děkuji za odpověď

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, vesměs ano, ale každé pole je trochu jiné, prosím volejte na konkrétní bludiště, číslo najdete v přehledu bludišť.

Lenka

Dobrý den, otevírací doba je uvedena od 20. srpna, přesto stránky ukazují, dnes otevřeno, jak tomu tedy rozumět? Mám zakoupený voucher, chtěla jsem do bludiště zítra, teď nevím zda je to možné. Děkuji za odpověď

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, doba platná u otevřených bludišť je tato http://www.kukuricaci.cz/oteviraci-doba , jestli jste viděli jinak u konkrétního bludiště, tak se omlouváme, případně hned opravíme, pokud nám upřesníte u kterého bludiště je takto uvedeno, děkujeme a přejeme příjemné bloudění.

Zita Neumannová

Dobrý den, těšili jsme se, že budete zase v Budějovicích jako loni. Bylo to super a moc jsme si to užili… A letos tu nebudete? :(

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, bohužel, letos se podařilo zajistit a zprovoznit jen uváděná bludiště,
děkujeme za pochopení.

Andrea Bednářová

Keď mám syna s preukazom ZTP/P a ja pôjdem ako doprovod mam si kúpiť normálne lístok pre dospelého? Ďakujem

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, ano, je to jak píšete. Pěkný den

Vesely

Dobrý den. 15-ti léta dcera je ještě počítána do kategorie „deti“? Děkuji.

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, ano, je v kategorii do 15 let.

Lucie

Dobrý den, když máme 3 děti (3,6,9) musíme přikoupit k rodinnému vstupnému i dětské navíc?

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, ano jednu dětskou vstupenku. Rodinné je 2 + 2.

Michal

Dobrý den,
Ostrava letos nebude?

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, ve Vašem kraji je bludiště pouze v Opavě.

Lenka

Dobrý den, bude otevřeno bludiště v Litoměřicích?

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, to je stejné jako v Odolené Vodě, bohužel nevzešlo pole tak, abychom tam bludiště mohli připravit.

Eliška Radková

Proč nejde zobrazit mapu abych se trochu orientovala jak se mám dopravit,děkuji.

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, zde nalelznete také přehled jednotlivých bludišť a umístění na mapách. http://www.kukuricaci.cz/prehled-bludist

Jana

Dobrý den, v Praze tentokrát využít nelze? V loňském roce jsme nestihli, těšili jsme, že využijeme letos.

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, bohužel u Prahy se letos nepodařilo vybudovat bludiště.

Jiříček Vopatíček

Lze voucher využít i do bludiště Odolena voda? Díky za odpověď

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, bohužel v Odolené Vodě na sjednaném poli kukuřice dostatečně nevzešla a bludiště nemůžeme připravit.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru