Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Povlečení s fantastickým 3D potiskem v jedenácti působivých vzorech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martina Míchalová

Dobrý den, také jsem se chtěla zeptat na 3D povlečení s motivem Fotbal – bude opět v nabídce a kdy? A také jsem se chtěla zeptat, jestli bude v nabídce chránič na matraci (a také případně kdy)? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, povlečení 3D s motivem fotbalu je bohužel momentálně vyprodané. Chrániče matrací budou v nabídce na slevomat.cz cca do dvou týdnů.

Michaela Plecerová

Dobrý den, chtěla bych si objednat 2 kusy povlečení v různých designech. Je možné to odeslat na 1 poštovné?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nákup zboží z jednotlivých našich akcí lze kombinovat. Je nezbytné všechny požadované položky vložit do jednoho nákupního košíku a poté uzavřít nákup. Objednávka bude odeslána za jedno poštovné. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Světla

Dobry den,povleceni 3D na francouzskou postel nemate?dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
bohužel 3D na francouzskou postel nabízíme pouze na našich web. stránkách.
S pozdravem Aaryans Trade, s r.o.

Zuzana Pivoňková

Dobrý den,měla bych zájem o fotbalové povlečení,ale v nabídce jsem ho nenašla.Je možné hodně přes Slevomat ještě zakoupit?
 Dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za upozornění, požadovanou variantu povlečení do akce doplníme. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Jan

Dobrý den, povlečení je vyrobeno v Číně? Na netu jsem našel dokonce levněji a také přes zásilkovnu za stejnou cenu, tak si říkám včem je vaše nabídka slevová.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, varianty povlečení nabízené v akci Povlečení s fantastickým 3D potiskem v jedenácti působivých vzorech jsou vyrobeny/ ušity v ČR pro naši společnost AARYAN TRADE s.r.o ( materiál pochází z Číny).

Edita

Dobrý den, lze povlečení sušit v sušičce? Dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, tato povlečení lze sušit v sušičce.

Pavla Juchelková

dobrý den jaký je rozměr povlečení je na velkou peřinu nebo jen na malou?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, specifikace povlečení jsou následující:
Rozměry polštář: 70 × 90 cm
Rozměry přikrývka: 140 × 200 cm
Obsah balení: 1 polštář + 1 přikrývka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru