Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jedinečný pomocník při nachlazení i rehabilitaci: Priessnitzův zábal

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kiki Kikuska

Dobry den,objednala jsem si zabal na krk,ktery mi dnes prisel,ale k memu prekvapeni jstemi poslali i dalsi balicek s ortezou na ruku ve stejne barve,kterou jsem si pokud si pamatuju neobjednala…jakje to mozne?diky

Priessnitzův zábal

Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o email, nebo telefon, abychom situaci vyřešili? Nebo mi, prosím, napište sms na tel. 606 19 19 14 a já se Vám obratem ozvu. Děkuji moc. Eva

Jana Nosková

Dobrý den,
je možné sloučit objednávky Priessnitzův zábal: ortéza na ruku i zábal na koleno či lýtko? Pokud ano, jak správně postupovat? Děkuju

Priessnitzův zábal

Dobrý den,
v podstatě jsou 2 varianty:

  1. Objednat si každou položku zvlášť na slevomatu za velice výhodné ceny…ale tím zaplatíte i 2× poštovné…
  2. Objednat si jednu položku a využít slevového kodu 15%, který dostanete do mailu po zaplacení objednávky. Platíte pouze 1× poštovné.
Záleží jen na Vás…
Děkuji. Honza.
Irena Nováková

Dobrý den!
Je nákrčník tak stabilní, aby mohl fungovat jako opora hlavy při problému s krční páteří?
Děkuji za odpověď!
Hezký den, Nováková Irena

Priessnitzův zábal

Dobrý den paní Nováková,
náš zábal není určen jako opora při problému s krční páteří, není vyztužen. V kombinaci s podélným polštářkem, který můžete nahřát, se používá na tzv. suché teplo a lehkou masáž.
Děkujeme za Váš dotaz a přejeme krásný den :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru