Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Roční online kurz španělštiny + 1 přístup pro druhou osobu zdarma

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Barbara

Dobrý den,

„Přístup zdarma i pro druhou osobu pro jakýkoliv jazyk z nabídky (angličtina, němčina, španělština, italština)“

Zakoupím ŠPA a je tedy možné pro druhou osobu zdarma AJ ?
Neplánujete platnost prodloužit o měsíc do 30.12.2018, aby byl vhodný vánoční dárek?

Děkuji za informaci.

Speaking Friends - jazykové kurzy online

Dobrý den, paní Barbaro. Ano, pokud si koupíte španělštinu, druhá osoba má možnost studovat například i angličtinu. V případě, že chcete zakoupit přístup do kurzu vysloveně na Vánoce, napište nám prosím po zakoupení email na support@speakingfriends.com s číslem voucheru a my Vám ho manuálně prodloužíme. Těšíme se na Vás v kurzu :-)

Martina

Dobrý den,
mohu využít tuto nabídku společně s kamarádkou. Každá na svém počítači? Děkuji za odpověd

Speaking Friends - jazykové kurzy online

Dobrý den, paní Martino. Ano, přesně tak :-) Tuto nabídku jsme vytvořili právě proto, že naší ideologií je, že ve dvou se učí lépe :-)

Alena Melíšková

Dobrý den, druhý kurz jsem si již dokoupila a e-mail s žádostí o zprovoznění přepínání odeslala na support@speakingfriends.com, ale zatím nefunguje. mám přístup pouze do nově dokoupené španělštiny, ale kurz angličtiny zmizel..
Díky za pomoc, Alena Melíšková

Speaking Friends - jazykové kurzy online

Dobrý den, paní Alenko. Rádi Vám pomůžeme. Bohužel, email jsem od Vás nedostali, ale na základě této zprávy jsme Vám přidali možnost přepínaní mezi jazyky. Pro přepnutí jazyků stačí, když v kurzu kliknete na vlaječku v pravém horním rohu obrazovky.
Přejeme příjemné učení :-)

Alena Melíšková

Dobrý den,
mám již zakoupený kurz angličtiny a ráda bych si dokoupila ještě španělštinu. Chtěla bych se ujistit, jestli pak bude možné po přihlášení na vaše stránky přepínat mezi jednotlivými kurzy.
Děkuji za odpověď.

Alena Melíšková

Speaking Friends - jazykové kurzy online

Dobrý den, paní Alenko. Ano, bude to možné. Stačí nám po uplatnění voucheru pro španělštinu napsat email, abychom Vám aktivovali přepínaní.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru