Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sklo a kryt pro LG, Nokia, Samsung, Sony, Xiaomi

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Mirka

Dobrý den, máte v nabídce sklo a kryt na telefon Xiaomi Mi A2 Lite 3GB/32GB ?
Děkuji za odpověď

all4mobiles

Dobrý den, momentálně bohužel pro tento typ nemáme, ale pokusíme se ho pro vás do některé z dalších akcí zařadit. Hezký den.

Josef Steiner

Dobrý den,budete mít v nabídce také pro Samsung galaxy J5 2017 ve zlaté barvě?Našel jsem pouze černé nebo bílé.Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně máme v akci jen v černé a bílé barvě.

Mike

Objednal jsem a marně čekám již 16. den – stav je stále „vyřizuje se“. Doručení mělo být již před devíti dny. Na telefonický kontakt nikdo nereaguje. Denně zkouším dvakrát, ale nikdo telefon nebere ani nezavolá nazpět.

all4mobiles

Dobrý den,

dnes osobně jedeme vyzvednout do Prahy zboží, které se bohužel velmi zdrželo (dle vyjádření DHL kvůli zemětřesení a problému s letadlem), během dneška a pondělí budeme odesílat všechny zpožděné objednávky s malým sladkým dárkem jako alespoň malou omluvou.

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Alena Tomešová

Hezký den.Chci se zeptat jestli už máte na skladě kompletní ochranu telefonu na Sony Xperia M -C 1905. Děkuji za odpověď.Tomesovs

all4mobiles

Dobrý den, model bude opět brzo skladem. Hezký den.

Alena Tomešová

Dobrý den.Kompletni ochrana telefonu Sony Xperia M.Bude pasovat také na mobil Sony Xperia M -C 1905.Dekuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, jedná se o Sony M (C 1905 bude jen kódové označení telefonu). Hezký den.

Ondřej Neuschl

Dobrý den, také čekám od 1.8. na informaci, kdy mi bude zboží doručeno. Stále se vyřizuje. Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, napište nám prosím na náš email číslo Vaší objednávky a zkontrolujeme Vaši objednávku a obratem bychom Vám dali vědět. Děkujeme a omlouváme se za komplikace. Hezký den.

Dagmar Kulichová

Dobrý den, 27.7. jsem vytvořila objednávku, zaplatila a od 30.7. se vyřizuje.Nevím, kde se stala chyba.Dagmar Kulichová.

all4mobiles

Dobrý den, napište nám prosím na náš email číslo Vaší objednávky a zkontrolujeme Vaši objednávku a obratem bychom Vám dali vědět. Děkujeme a omlouváme se za komplikace. Hezký den.

Libuše Kalinová

Dala jsem špatně údaj na zaplacení mohu jej ještě opravit? Dorucujete poštou chci zaplatit dobírku! Dekuji

all4mobiles

Dobrý den, s metodou platby se prosím obraťte přímo na Slevomat. Děkujeme Hezký den..

Jaroslav

Dobrý den, chtěl bych sklo na galaxy j7 2017, bohužel už hjsem narazil na skla, které nebyly přes celý displej (fullscreen) kvůli lehce zahnutým krajům na telefonu. Nicméně potřebuji fullscreen a nechci sklo, které bude 2mm od krajů telefonu. Máte takové? Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den,

ideální sklo by bylo Full Cover, to bohužel momentálně nemáme na skladě.

S pozdravem
Tým obchodu All4mobiles

Lukas

Kompletní ochrana telefonu – Xiaomi A1 je myšleno pro telefon Xiaomi Mi A1? Díky

all4mobiles

Dobrý den, ano, v názvu označení mi chybí, jedná se ale o stejný typ. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru