Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3–6 dní v penzionu na jihu Slovenska: polopenze a spousta možností koupání

Penzión Aniko GOLD*** Západní Slovensko - Slovensko (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
gabrielova

dobry den mate volny termin od 12,10 do 1,10 2018 dekuji

Penzión Aniko GOLD***

Áno máme voľné ešte, s pozdravom Csergeová

Martina

Dobrý den,je volný termín od 30.8. do 1.9.máme 2 děti 4 roky a 7 let.Děkuji

Penzión Aniko GOLD***

Dobrý deň prajem, áno máme ešte voľné ubytovanie, poprosím zakupte voucher a pošlite mi číslo.
S pozdravom A. Csergeová

prikryl vladimir

Dobry den,Měl bych zájem o pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí . Můžete mi prosím sdělit nějaké volné termíny v době od 16.8. do 24.8.
Děkuji Přikryl.

Penzión Aniko GOLD***

V tom termínu sme mali bohužiaľ obsadené

Kamilka Kopečková

Dobrý den, máte ještě volný pokoj pro termín pobytu 16.-18.8.2018? Děkuji za odpověď.

Penzión Aniko GOLD***

Dobrý deň prajem, práve tento víkend je u nás obsadený, prosím vyberte si iný termín, rada Vás ubytujeme

Lucue Dřímalková

Dobrý den,
máte volno v termínu 26.8 – 28.8? Dva dospělí, dítě 6 let a dítě 1 rok?
Děkuji
Dřímalková

Penzión Aniko GOLD***

Dobrý deň, áno máme voľné, môžete si zakúpiť voucher. Potom mi napíšte číslo voucheru do e-mailu a ja Vám potvrdím
rezerváciu.
S pozdravom

Marek

Dobrý den,měl bych zájem o ubytování ve dnech 17–19.8. 2018. Chtěl bych se zeptat jestli je u vás možná i bezlepková večeře? Díky.

Penzión Aniko GOLD***

Dobrý deň, bohužiaľ 18.8. máme plný penzión, vyberte si iný termín. My Vám vieme samozrejme urobiť aj bezlepkovú večeru

Bronislava

Dobrý den prosím máte volný termín na 3dny 16.8–18.8 2dospělí + 2 děti 12let vourch si mqm koupit jen pro dospělé a děti doplatím na místě?

Penzión Aniko GOLD***

Dobrý deň,
áno máme voľné, môžete prísť. Kúpte 2 vouchery a napíšte mi e-mailom číslo a ja Vám obratom potvrdím rezerváciu

Jana Mišúnová

D.den,dnes jsem uhradila částku 2090+1080 za dítě 11.99let,prosím o předběžnou rezervaci v termínu od 21.~23.7. Dva dospělí a dítě,převod trva asi 3 dny,děkuji,o­bratem zaslu číslo voucheru Mišúnová

Penzión Aniko GOLD***

Dobrý deň, potvrdzujem Vašu objednávku. Prosím pošlite číslo voucheru alebo doneste osobne 21.7.2018
S pozdravom
PENZION ANIKO GOLD

Michal

Dobry den, je volna kapacita na pobyt na 5 noci v terminu mezi 8.9. – 23.9?

Penzión Aniko GOLD***

Dobrý deň, áno máme voľné, zakúpte si prosím voucher, napíšte mi do e-mailu číslo a ja Vám potvrdím
Vašu rezerváciu
PENZION ANIKO GOLD

Jana Wágnerová

D.den,prosim máte volno od 21.7 do 23.7,jsme 2.dospělí a dvě děti,děkuji za info Jana

Penzión Aniko GOLD***

Dobrý deň, áno máme voľné, prosím zakúpte voucher a napíšte mi do mailu číslo a ja Vám obratom
potvrdím rezerváciu
Penzion Aniko Gold

Pavla Lungerová

Dobrý den, měli byste prosím volný termín od 14.-21.7.2018 pro tři dospělé osoby a jedno dítě 15 let. Děkuji za odpověď, Pavla Lungerová ČR

Penzión Aniko GOLD***

Poprosím vyberte si iný termín, práve 19.7. a 20.7. máme obsadené. Ostatné termíny sú ešte voľné
S pozdravom
Aniko Csergeová

Valentova sarka

Dobrý večer.Mela bych zájem o pobyt pro 2 osoby s polopenzí v termínu od 23.7 do 28.7 2018.Máte prosím volno.Za odpověď předem děkuji s pozdravem Valentova ČR.

Penzión Aniko GOLD***

Áno máme voľné, môžete rezervovať, Aniko Csergeová

Jana Polanská

dobrý den, měli byste prosím volný pokoj pro 2 dospělé a jedno dítě (5 let) v termínu od 4.8. do 19.8.? děkuji J.P.

Penzión Aniko GOLD***

Dobrý deň prajem, áno máme voľné ubytovanie, môžete si rezervovať! S pozdravom Aniko Csergeová, majiteľka +421905380267

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru