Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rodinná dovolená s wellness, polopenzí a možností vodních aktivit a sportů

3,7 / 5 Hotel Hrabovo Nízké Tatry - Slovensko (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Radka Pavuková

Děkuji, můžete mi prosím poslat mail, kam mám poslat kody poukazů.

Hotel Hrabovo

reepcia@hrabo­vohotel.sk

Radka Pavuková

Tak mi prosím rezervujte rodinný apartmán 28.7.- 2.8. (so -čt 5 nocí) a já vám pošlu čísla poukazu, až dojdou .
 děkuji

Hotel Hrabovo

Dobrý deň, apartmán máte rezervovaný, do 26.7. mi pošlite čísla kupónov, ináč rezerváciu rušíma. Pošlite mi, prosím, telefonický kontakt na Vás.

Radka Pavuková

Takže já si koupím poukaz a u vás pouze zarezervuji pokoj nebo apartmán, na termín . Chápu to správně ? :)

Hotel Hrabovo

Ja by som zvolila opačný postup, nakoľko tých voľných izieb pre Vás nie je veľa. Zarezervujte si u mňa termín a izbu,potom si kúpte poukazy cez zľavomat a pošlite mi ich čísla. Až po tomto sa stane Vaša rezervácia platnou. Myslím, že jednoduchšia komunikácia by bola cez mail: recepcia@hrabovohotel.sk

Radka Pavuková

A při zakoupení pobytu přes slevomat s polopenzí je ubytování v ceně . Takže pokoje jsou již rezervované ?

Hotel Hrabovo

Áno ostatné izby sú už rezervované – obsadené

Radka Pavuková

Dobrý den, jsme 3 dospělý a 12leté dítě .

Hotel Hrabovo

Dobrý deň, máme ešte voľný rodinný apartmán pre 2+3 osoby v cene 85€/noc, alebo môžete zobrať 2 trojposteľové izby v cene 45€/noc pri obsadení 2 osobami. Pri iných izbách by ste sa museli počas pobytu sťahovať z izby do izby

Radka Pavukova

Dobry den , meli byste volne ubytovani v terminu 27.7.-5.8. Dekuji

Hotel Hrabovo

Dobrý deň, nepíšete pre koľko osôb hľadáte ubytovanie. Vo Vami požadovanom termíne máme ešte voľné 4 trojposteľové izby.
V prípade potreby bolo voľných aj viac izieb, ale museli by ste počas pobytu meniť izby.

Aneta Kéblová

Dobry den prosim vas mate volny termin na 12.-14.-15. 7 ? Dekuji

Hotel Hrabovo

Dobrý deň ,
v požadovanom termíne máme voľné izby s manželskou posteľou aj s oddelenými lôžkami.

Nikol

Dobrý den,

nejdou mi koupit dva vouchery na termín od 7–10.8.2018? znamená to tedy, že nemáte dostupnou kapacitu?

děkuji za informaci

Hotel Hrabovo

Dobrý deň, v termíne od 7.do 10.8. máme ešte voľné kapacity. Len nemáme voľné všetky druhy izieb. Neviem, prečo sa vám nedá kúpiť voucher.

BĚLA STRYCHOVÁ

Prosím o informaci, jak mohu zaplatit objednávku pobytu, když nemám platební kartu. Děkuji.

Hotel Hrabovo

Dobrý deň.

Bez platobnej karty to cez portál nie je možné.
Ak chcete navštíviť náš hotel,kontaktujte recepciu a radi poradíme.
Kubaláková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru