Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zábavný den v německém Heide Parku včetně dopravy a vstupů na atrakce

4,5 / 5 CK Akord Německo (mapa) 246 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Eva

Mám zájem o termín zájezdu 20.10. 2018, ovšem chci vědět, zda odjezd z parku bude po 22:00, kdy park zavírá. V opačném případě je zájezd nevýhodný, protože veškeré speciální atrakce při Halloweenu začínají až pozdě večer.
Děkuji.

CK Akord

Dobrý den,
ano pojede se uzavření parku, kdy bude akce končit

Petra Litov

Dobrý den,
Bude termín k zakoupeni i pro rok 2019?
Děkuji Petra L.

CK Akord

Dobrý den,
ano budou termíny v roce 2019

David

Dobrý den, byl jsem také před dvěmi lety s Vámi v Heide parku na halloween a i když jsme tam byli do 22:00, tak jsme ani zdaleka nestihli všechny atrakce bez express buttlera. Jde o to, že skoro všechny atrakce mají čekací dobu ve frontě ± 2 hodiny (na fly daemon jsme čekali 3 hodiny) a navíc jsou na halloween přidány speciální atrakce a ohňostroj. Chtěl jsem jet znova a tentokrát s buttlerem, protože jak jsem psal, stihli jsme tak polovinu… Pokud se v parku nebude do 22:00, nemá smysl jezdit ani při koupi express buttlera, protože stejně nepůjde stihnout vše a za tu cenu to alespoň pro mě, nemá absolutně žádný smysl.

CK Akord

Dobrý den,
pokud bude ohňostroj, tak zůstaneme až do konce. Chápu, že se klienti na to těší.

nikola maříková

Dobrý den, níže jste mi odpověděli, že mají park otevřený do 19.hod, avšak na webových stránkách heide parku mají psáno že o halloweenu je otevřeno až do 22.hod. Vím, že jsme před dvěmi lety s Vámi v tomto parku již byli a že se právě odjíždělo až kolem té 22.hod. Proto jsem se ptala na ten odjezd domů. Děkuji

CK Akord

V říjnu takto dlouho tam nebudeme. Pokud bude ohňostroj, tak zůstaneme až do 22:00 hod.

nikola maříková

Dobrý den, prosím Vás chci se zeptat v tom termínu na haloween bude také odjezd z parku kolem 18.hod, nebo to bude nějak prodlouženo? Děkuji

CK Akord

Dobrý den,
otevřeno mají do 19:00 hod.

Jan

Bude nabidka na rok 2019?

CK Akord

Dobrý den,
ano bude

Petr

Dobrý den,
pokud koupím 2 vouchery na 2 osoby a jedna osoba by nakonec nemohla, lze voucher třeba týden před odjezdem přepsat na někoho jiného? děkuji

CK Akord

Dobrý den,
ano to je možné

Veronika

Dobrý den, v kolik hodin se odjíždí s parku? Myslim jestli se odjíždí po zavření parku,jinak tam nemá cenu jet.Předem děkuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, předpokládaný odjezd z parku je plánován na 18 h. večer. S pozdravem a přáním krásné neděle, Dominika

Petr

Dobrý den, odjezd je tedy v sobotu 18.8. v 1:00 a návrat o půlnoci mezi sobotou a nedělí? děkuji

CK Akord

obrý den,
volný termín je 25.8., návrat kolem 2 hod. ranní

Šimon Paul

Dobrý den, odkud a v kolik hodin se odjíždí z Ústí nad Labem? (Termín So 18.8)

CK Akord

Dobrý den,
cca kolem 2:00 hod. od Makra.

Dominik

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je stále volný termín 25.8.2018. Vidím, že tu na něj směřují otázky, ale termín jsem nikde nenašel. Děkuji.

CK Akord

Dobrý den, zavolejte do CK ohledně termínu 25.8. tel. 222 310 859

Ivana

Dobrý den, jaké je prosím odjezdové místo z Prahy,adresa?(22­.9.18) Děkuji

CK Akord

Dobrý den,
odjezd je z ulice Na Florenci

Jaroslava Nohynkova

Dobrý den, bude možnost nechat si v autobusu nějaké věci? jako např. polštářek, mikinu atd… děkuji

CK Akord

Dobrý den,
ano věci si můžete nechat v busu

Jenovéfa Křehounková

Dobrý den, chci se zeptat kolik je volných míst v prvních dvou termínech.

CK Akord

Dobrý den,
pro dané termíny zavolejte do CK 222 310 859

Ivana Bartošová

Dobrý den, mám problem, špatně jsem si přečetla, do kdy má být potvrzující e-mail k zájezdy odeslán, myslela jsem, že do 24.8. 2018, ale mělo to být do 24 hodid od obdržení voucheru. Co se stane s mou rezervací, jestliže jsem e-mail odeslala až dnes?

CK Akord

Dobrý den,
zavolejte dnes po 10 hod. do CK 725 810 110

Jana

Dobrý den, dá se ověřit, že 25.8. jsou ještě dvě volná místa? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, můžete nakupovat. Jakmile dojde k vyčerpání kapacity, bude to u nabídky uvedeno :) Pěkný den

Renata Bednářová

Dobrý den,

jsou prosím dvě volná místa v termínu 27.-29. 7.?
 Děkuji

CK Akord

Dobrý den,
ještě je posledních 6 míst

Barbora

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda v ceně vstupenky do parku jsou i vstupy na jednotlivé atrakce, a jestli „express vstupenka“ ⇒ přednostní vstupenka na atrakce je pouze na jednu atrakci nebo se vztahuje na více atrakcí?

CK Akord

Dobrý den,
vstupenka je na všechny atrakce, expreess je také na vše

Daniela

Dobrý den, ráda bych vedela kolik je jiz obsazenych mist 25.8. Pokud bychom si voucher koupili, pripada pro nas v uvahu pouze tento termin a pokud by byl zrusen z duvodu male ucasti, nemame ho jak jinak vyuzit.

Diky za brzkou odpoved.

CK Akord

Dobrý den,
zatím se všechny termíny jedou. V případě, že by se zájezd nenaplnil, peníze se vám vrátí zpět

Lenka

Ještě jsem se chtěla zeptat nastoupit máme na autobusem nádraží v Lovosicích? A jaké číslo autobusu aby sme věděli kam nastoupit

CK Akord

Dobrý den,
vše dostanete v pokynech k odjezdu

Lenka

Dobrý den v kolik hodin je odjezd z Lovosic?

CK Akord

Kolem 2:00 hod. ranní

Barbora Březinová

Dobrý den, dá se ověřit zda je na termín 28.7. ještě 7 volných míst?

CK Akord

Dobrý den,
je posledních 10 míst volných

Daniel Zdvořan

Dobrý den,
v kolik hodin je odjezd z Prahy?

CK Akord

Dobrý den,
odjezd je v 1:00 hod.

Jan

Dobrý den, chci se zeptat zda li je do celodenního vstupu zahrnut i neomezený vstup na atrakce nebo si to budeme muset hradit zvlášť.

CK Akord

Dobrý den,
ano je v ceně neomezený vstup na atrakce

Živa

Dobry den, od kolika let je mozny vstup na adrenalinove atrakce?
Dekuji Gruberova

CK Akord

Dobrý den,
je to uveden na stránkách parku, na jaké atrakce kdo může

Natálie Vymlátilová

Dobrý den, bylo by možné změnit termín? Máme již zakoupený voucher na 11.8., ale něco nám do toho vlezlo a nemůžeme jet

CK Akord

Dobrý den,
ozvěte se do CK

Markéta Bačinová

Dobry den, pri zakoupeni 4 voucheru, byla by nejaka sleva ? Dekuji

CK Akord

Dobrý den, pro všechny je cena stejná

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru