Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dobrodružství v rodinném zábavním parku Tongo se spoustou atrakcí

4,6 / 5 Tongo - zábavní park Hradec Králové  (mapa) 476 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Petra Marešová

Dobrý den, když dnes koupím voucher mohu ho ještě dnes uplatnit?

Tongo - zábavní park

Dobrý den, ano, můžete.

Radka Pilna

Dobrý den, jaká je u vás nyní přes den teplota? Máte klimatizováno?

Tongo - zábavní park

Dobrý den, klimatizace nestíhá a teplota je mezi 26 a 28 stupni. Dopoledne je lépe.

marcela haliniaková

Dobrý den, mohu využít tuto nabídku, že bych koupila jenom jeden voucher pro dceru 11 let a syna 15 let, který by byl jakoby ten dospělý? Děkuji

Tongo - zábavní park

Dobrý den, to bohužel nejde. Dospělý je od 18 let.

Michaela Kronová

Dobrý den, snažila jsem se zaplatit vstupenky přes benefit Plus, bohužel bezúspěšně ačkoliv si myslím, že podmínky pro využití benefitů na zaplacení jsou v pořádku. (objednávala jsem již vstupy do jiných dětských zábavných parků a nebyl problém zaplatit bebefity) Předem děkuji za odpověď

Tongo - zábavní park

Pokud chcete vouchery Slevomat, musíte dotaz adresovat na jejich obchodní oddělení.Vstup do Tonga lze předplatit přes Benefit plus.

Iveta

Dobrý den, dle ceníku záb.parku TONGO je cena těchto dvou vstupenek (dospělý + dítě v pracovní dny), když si je běžně koupím přímo v Tongu u pokladny, 268 Kč! (Cena platná po celý rok). Kde jste tedy vzali uvedených „původních“ 338 Kč? Jde o klamání zákazníků Slevomatu?! Nebo je v ceně ještě něco v hodnotě těch 70 Kč?

Tongo - zábavní park

Dobry den; akce platí o prázdninách, kdy je vstupné dítě+dospěly 338 korun. Lze využít o víkendech v září do data platnosti, kHz je cena take 338 korun.

Tongo - zábavní park

Dobry den; akce platí o prázdninách, kdy je vstupné dítě+dospěly 338 korun. Lze využít o víkendech v září do data platnosti, kHz je cena take 338 korun.

Iveta Štěrbová

Dobrý den ráda bych jela s dcerou a vnučkou.Jsem babičkou a chtěla bych si to užít s nima.Zaplatila bych si voucher a vstup.Kolik by mě to stálo?

Tongo - zábavní park

Dobrý den; 229 voucher dítě+dospěly a pro důchodce je vstup za 79 korun.

Dana Hloušková

Dobry den,lze zaplatit pomoci sodexo cafeteria?

Tongo - zábavní park

Dobrý den; tento dotaz prosím směrujte na Slevomat přímo:

Hanka

dobrý den, půjdu o prázdninách 1× důchodce a 4 děti. mohu na ty 4 děti využít slevu 2 vouchery /1+1/ a zaplatit si 79 kč k tomu ? nebo vadí, že vouchery jsou na dospělého a dítě a budou to samé děti ? děkuji

Tongo - zábavní park

Dobrý den; bohužel ne: Je to opravdu pro jedno dítě a jednoho dospělého:

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru