Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3–7denní wellness pobyt na Lipně: Polopenze, whirlpool a sauna pro dva

4,2 / 5 Lesní Pension Kobylnice Šumava (mapa) 78 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra Hlinecká

Dobrý den,
mohu se zeptat jaký voucher bych měla koupit pro 2 dospělé+1 dítě (4roky), 1 dospělý navíc samostatně v období 26.-30.10.?Děkuji,s pot­dravem,Hlinec­ká

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
jedině 2 vouchery a pak nebudete doplácet za dítě.Jsem s pozdravem M.Z

MILOSLAVA BENDOVÁ

Dobrý den, máte prosím volný pokoj pro 2 dospělé a 2 děti 6 a9 let,v termínu od 28.9.-30.9.2018.Dekuji Bendova

Slevomat.cz

Dobrý den, Miloslavo, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Poradím Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity penzionu. Pěkný den

Jindřiška Routová

Dobrý den,
měli byste volný termín 21.9. – 23.9. pro 2 dospělé a 1 dítě 4 roky?
 Děkuji

Lesní Pension Kobylnice

obsazeno

Petra

Dobrý den,máte prosim volný termín od 27.9. –30.9. dvujlůžkový pokoj?
Dekuji za odpověď

Lesní Pension Kobylnice

Ano máme.M.Z

Alice Š.

Dobrý den, je možnost zapůjčení dětské postýlky? Předem děkuji za odpověď Šípková

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den ano zdarma.

Natalie

Dobrý den,
prosím o informaci, zda je možné si objednat v termínu od 23.8 – 25.8 2018 –3 dni (2 noci) 4 lůžkový pokoj s balkonem / pokud možno vyšší patro / pro dvě dospělé osoby a 2 děti / 6 let a 9 / s polopenzí. Pokud ano, prosím o předběžnou kalkulaci na tento termín.

Děkuji za Váš čas a přeji příjemný den.

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
bohužel tento termín je již obsazený.Jsem s pozdravem M.Zahatňanská

Ilona Hajnová

Dobrý den,jsou prosím na pokojích televize?
Děkuji

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
televize je v restauraci.Jsem s pozdravem M.Z

Jana Řezáčová

Dobrý den,
mám možnost čerpat od svého zaměstnavatele příspěvek z FKSP na rekreaci. Je tedy možné, vystavit fakturu na jméno zaměstnavatele, abych mohla příspěvek čerpat?

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
zavolejte prosím 602189858.

Iveta Felgner

Dobrý den byl by možny volný termin se u vás ubytovat od 20.8–26.8. 2os evt.od 25.8–30.8.dekuji

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
ano do 25.8 máme volný pokoj.Jsem s pozdravem M.Z

Hanzlová Marta

Dobrý den,
prosím o informaci, zda je možné si objednat v termínu od 27.9. – 30.9.2018 3 lůžkový pokoj s balkonem / pokud možno vyšší patro / pro dvě dospělé osoby a 1 dítě / 6 let / s polopenzí. Pokud ano, prosím o předběžnou kalkulaci na tento termín.

Děkuji za Váš čas a přeji příjemný den.

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
ano máme volno voucher na 3 noci + 370×3 noci dítě s polopenzí.Jsem s pozdravem M.Zahatňanská

martina eisenhammerová

dobry den máte volny termýn 8.8–11.8 Dekuji Eisenhammerova

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
obsazeno.První volný termín od 25.8
Jsem s pozdravem M.Zahatňanská

Tereza Kopecká

Dobrý den,

moc se mi líbí váš penzion, akorát bych ráda přijela o víkendu 31.8.-2.9. je to prosím s tímto voucherem možné?

Předem děkuji za odpověď
Tereza Kopecká

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
ano je to možné.Jsem s pozdravem M.Z

Katka

Dobrý den, chceme koupit 2 vouchery pro 2 osoby, 7 dní (6 nocí). Který nejbližší termín je prosím volný? V online rez., mi to dovolí koupit jen 1 kupon…
Kolika lůžkové jsou pokoje?
Moc děkuji za info.
 Katka

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den

OD 25.8

Peter Šurkala

Dobrý den máte volný termín 22.8–24.8 ?
2× Dospělý a 1× dítě 8.let

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den,

první volnou kapacitu máme od 25.8. M. Kuviková

Katerina Schedel

Dobrý večer. Máte ještě volno pro čtyřčlennou rodinu (děti 4 a 1 rok) na konci srpna? Tedy od 18.8.nebo 25.8?
Chci to mít ověřené než zakoupíme voucher. Děkuji Schedel

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den již jsme spolu hovořily.

Jaroslav Hrubec

Dobrý den,
kdyby jsme zakoupili voucher na 8 dní (7 nocí) s pobytem do konce srpna, budete mít volný pokoj pro 2 dospělé a 2 děti (2 a 4 roky), kdykoliv během července, srpna?
Děkuji předem.

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
první volný termín od 11.8.Jsem s pozdravem M.Z

Gabriela Dvorníková

Dobrý den, máte prosím volno v období od 21.7. termín ± pár dní, na voucher letní prázniny pro 2 dospělé a 2 děti (5 a 9 let) Děkuji

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
mime volno od 11.8 jsem s pozdravem M.Zahatńanksá 602189858

Otakar Vlasák

Dobrý den, máte prosím volno v termínu 18.-25.8. pro 2 dospělé + 2 děti (6 a 9 let)? Děkuji Vlasák

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
ano máme volno zakupte voucher a zašlete číslo.Jsem s pozdravem M.Z

Jana

dobrý den prosím vás a když bsme si chtěli rezervovat termín od 11.. do 14.8. šlo by to ? a na kolik by to zhruba tak vyslo?

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
v letní sezoně pouze týdenní pobyty.Jsem s pozdravem M.Z

Pavlína Bělehrádková

Dobrý den. V tom případě bych se potřebovala zeptat, zda je možné pobyt u Vás zaplatit přes příspěvek od zaměstnavatele ( z tzv. FKSP ) ? To znamená, že bych na pobyt od Vás potřebovala vystavit proforma fakturu pro zaměstnavatele. A jak v takovém případě postupovat při koupi voucheru.
Děkuji. Bělehrádková

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden. Pěkný den

Pavlína Bělehrádková

Dobrý den. Máte prosím během letních prázdnin volný týdenní termín pro 2 osoby ?
Děkuji. Bělehrádková

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
ano od 11.8

Jaroslava

Dobrý den, prosím máte volný termín ve dnech 14.7.-22.7.2018 , Dva dospělí + jedno dítě.

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
ano od 11.8

Jana

dobrý den prosím vás měli byste místo pro 2 dospělé osoby a 1 díte věk 1,5 roku od 2–5.8 ? děkuji za odpověd

Lesní Pension Kobylnice

Pvni volny termin od 11.8 !!!!!

Adam Fendrych

Dobrý den, měli byste volné místo pro dva dospělé a dvě děti 0,5 a 2 roky na týden od 28. 7. do 4. 8.?

Lesní Pension Kobylnice

Ano máme volno.Rezervuj­te.Jsem s pozdravem M.Zahatňanská

Lesní Pension Kobylnice

Omyl pensionon je do 11.8 plně obsazen

Taťána Danišová

Dobrý den máte volný termín od 3.9 do 8.9 pro dva dospělí? Moc děkuji. Hezký den

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
ano od1.9 máme volno.Jsem s pozdravem M.Z

Peter Šurkala

Dobrý den máte volno 20.7–22.7 pro dvě osoby. V kolik se můžeme v první den ubytovat a kdy se musí opustit pokoj?

Lesní Pension Kobylnice

Bohužel obsazeno.M.Z

Jiří Pechar

Dobrý den máte volno od 28.7. do 30.7. Dva dospělí a dvě děti 9 a 2 roky. Zajímá mě cena obou dětí.

Lesní Pension Kobylnice

Doobrý den
v daném termínu máme volný pokoj cena s polopenzí pro 2+1 dítě je 2170,–
V případě zájmu nás kontaktujte obratem.Jsem s pozdravem M..Z 602189858

Eva

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak máte volné termíny v srpnu.

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
máme volno od11.8 dokonce prázdnin pobyty vždy so-so.
M.Zahatňanská

Pavol Ranuša

Pekny deň poprosím volne kapacity august 17,18,19 2Dospelí 2 deti 14/8

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
v letní sezoně děláme pouze týdenní pobyty.Červenec a srpen.Mimo sezonu jsou možné kratší pobyty.Jsem s pozdravem M.Z

Marika Sladká

Dobrý den měli bychom zájem o pobyt v termínu od 3.9. do 8.9 pro 2 osoby + dítě to 3 let. Z práce mám možnost čerpat na dovolenou 7 000 potřebovala bych napsat fakturu na zaměstnavatele, který tento pobyt proplatí. Je to možné?

Děkuji
Marika Sladká

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
ano je to možné.Máme volno.Jerm s pozdravem M.Z

Milan Kloub

Dobrý den, mám dotaz na ubytování 28.6 – 1.7. dva dospělí a dvě děti 9 a 11 let s polopenzí.
Děkuji za informaci.
S pozdravem
M.Kloub
Tel. 602 471 216

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
máme volný poslední pokoj v případě zájmu se ozvěte obratem.Jsem s pozdravem M.Zahatňaská

Jitka Slabá

Dobrý den, máte prosím volný termín 18.8.- 25.8.2018?
Děkuji a s pozdravem, Jitka Slabá

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
v daném termínu máme volný pokoj.Jsem s pozdravem M.Zahatňanská

stasabrhlikova@seznam.cz

Dobrý den,

mate volný pokoj pro 2 osoby od 16.7.2018 na 2–3–4 nocí.

 Děkuji

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
termín od 14,7–28.7 je již plně obsazený.Jsem s pozdrvem M.Zahatňanská

Veselá

Dobrý den .
Máte volný termín od 28.-30.9 ?
Děkuji za odpověď.
 Veselá

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
ano máime.Jsem s pozdravem M.Zahatňanská

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru