Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Prémiové tvrzené sklo pro 120 typů telefonů s dárkem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martin šaněk

Dobrý den, máte tvrzené sklo i na Moto G6? V nabídce jsem ho nenašel :-(

all4mobiles

Dobrý den, momentálně bohužel pro tento typ nemáme, ale pokusíme se ho pro vás do některé z dalších akcí zařadit. Hezký den.

Kateřina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak postupovat když mi dnes sklo dorazilo prasklé. Děkuji za odpověď

all4mobiles

Dobrý den, to nás mrzí, prosíme o zaslání fotografie s číslem objednávky na náš email a zaslali bychom Vám nové sklo. Děkujeme. Hezký den.

Magda D.

Dobrý den,
je k mání sklo na Huawei Y6 Prime 2018? zatím jsem ho nikde v nabídce neviděla. Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, momentálně ho v nabídce nemáme, ale do příští akce na Slevomatu se polkusíme ho zařadit. Hezký den.

Iva Trčková

Dobrý den, chci si objednat sklo na XIAOMI REDMI 4X – můžete mi sdělit výrobce?

all4mobiles

Dobrý den, prodáváme skla vyrobená v Číně.
S pozdravem
tým obchodu all4mobiles

Roman Uherek

Dobrý den ,jaký je rozdíl mezi sklem na huawei p 10 lite a na huawei p 10 lite full cover?Cena je stejná , tak v čem je rozdíl?Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, rozdíl je jen u některých typů telefonů a fc sklo je zařazeno kvůli lepšímu pokrytí displeje vybraných modelů. Hezký den.

Lenka

Dobrý den, máte v nabídce sklo na Xiaomi Redmi Note 5A? Nebo existuje jiná varianta skla, která by na tento typ telefonu pasovala? Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně máme pouze na Xiaomi Redmi 4A a Xiaomi Redmi 5 plus. Hezký den.

Helča Marešová

Dobrý den, sklo na Xiaomi redmi 5A nemáte? Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den,
sklo na Xiaomi Redmi 5A bohužel v nabídce nemáme.
S pozdravem
tým obchodu all4mobiles

Petr

Dobrý den,zhanim sklo na Xiaomi řečmi notě 5 plus má tuším uhlopricku 5,99.Děkuji

all4mobiles

Dobrý den,

na skladě máme sklo na typ telefonu Xiaomi redmi 5 plus. Je v nabídce na slevomatu.

Magdaléna Křejdlová

Jedna se o podvodniky, nejen, ze darek neposlou, ale ani sklo nelepi, tudiz 500,– vyhozenych z okna a musim shanet nove sklo jelikoz ted mam telefon bez ochrany, takhle nastvana jsem dlouho nebyla.

all4mobiles

Dobrý den, paní Křejdlová, je nám líto, že zjevně nejste spokojená, ovšem prosím kontaktovala jste nás na náš email? Volala jste? Pokud máte se sklem problém samozřejmě Vám rádi zašleme nové, ale je potřeba kontaktovat nás ideálně na náš email nebo telefonicky, pokud jste neobdržela dárek naší chybou samozřejmě Vám ho rádi dopošleme, ovšem prosím pokud je problém, je potřeba ho řešit jiným způsobem než napsat, že jsme podvodníci, což je neoprávněné poškozování našeho jména. Moc děkujeme za pochopení.

Magdaléna Křejdlová

Zde jste mi odepsali, ze ke kazdemu sklu, ktere u Vas zakoupim, dostanu darek a neposlali jste mi ani jeden. Tak to si slusnou firmu opravdu nepredstavuji.

all4mobiles

Dobrý den, to nás moc mrzí, ale bude se jednat o chybu ze skladu, nikoliv záměr, za což se omlouváme a prosíme o kontakt na náš email. Ujišťujeme Vás, že jsme slušná firma a tidíž Vám dárky dopošleme:), jen prosíme o kontakt na náš email. Děkujeme za pochopení.

Jaroslav Ferkl

dobrý den máte sklo na Huawei Nová Smart bílá /zlata?
Děkuji J.Ferkl

all4mobiles

Dobrý den, bohužel máme skla pouze na Nova a Nova plus.

Jiří Zmidloch

Dobrý den. Máte prosím sklo na Samsung Galaxy S6 Edge ?

děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, je mi líto, ale v nabídce je bohužel sklo pouze na „klasickou“ S6, která má trochu jiné rozměry. Hezký den, Lucka

Magdaléna Křejdlová

Dobry den, pokud si objednam napr. 3 tvrzena skla, dostanu k tomu i 3× darek?

all4mobiles

Dobrý den, ano, samozřejmě:-) Hezký den.

Ivan Valenta

Honor 10 není v nabídce

all4mobiles

Dobrý den, tento model bohužel zatím nemáme, ale určitě ho do některé z dalších akcí na Slevomatu zařadíme. Hezký den.

Darja Teichmannová

Dobrý den, prosím o Vaše info, zda mohu sklo použít pro mobil Redmi 4A.
Děkuji a přeji hezký den.
S pozdravem
Darja Teichmannová

all4mobiles

Dobrý den, v současné době běží akce sklo+kryt, kde je možné tento model již zakoupit:-) Hezký den.

Eva Kumrová

Dobrý den, mohla bych použít tvrzené sklo i na model Xiaomi Redmi 4X. Děkuji Kumrová

all4mobiles

Dobrý den, v současné době běží akce, kde je možné tento model již zakoupit:-) Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru