Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské květované kalhoty Chilli Code – New York, ve kterých zazáříte

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Irena

Děkuji. V tom případě mě ale zajímá, jakým způsobem se dá případně odstoupit od smlouvy, když kalhoty nebudou sedět…

7rano.cz

Dobrý den slečno Ireno,

kalhoty můžete zaslat nebo donést společně s „Vzorovým formulářem na vrácení zbož“ (který najdete na stránkách Slevomatu) na naší adresu 7rano.cz, Slovanská 16, Plzeň 326 00. Zde budou kalhoty překontrolovány, že jsou v pořádku a buďto vyměníme kalhoty za jinou Vámi určenou velikost či Vám budou vráceny peníze na účet, který uvedete ve formuláři o vrácení zboží.

Děkujeme
Zákaznický servis 7rano.cz

Irena

Dají se při osobním odběru kalhoty případně vyměnit, když by se mi nelíbil konkrétní design nebo neseděla velikost? Děkuji.

7rano.cz

Dobrý den slečno Ireno,
kalhoty určitě lze vyměnit, bohužel ale na výdejním místě není možnost kalhoty vyzkoušet.

Děkujeme
Zákaznický servis 7rano.cz

hana miklova

Jsou bez knofliku?

7rano.cz

Dobrý den,
naše kalhoty se standartně prodávají již s knoflíky.

Děkujeme
Zákaznický servis 7rano.cz

hana miklova

Ahoj v xl zadne uz nejsou jsem vysoka a mam 65 kg myslite ze l by stacilo?ale hubena

7rano.cz

Dobrý den, myslím si že by Vám určitě stačila velikost L, v případě kdyby Vám velikost neseděla, není problém kalhoty vyměnit.

Děkujeme
Zákaznický servis 7rano.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru