Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Poctivý 300/500g hovězí tatarák a vydatná porce topinek – varianty i s pivem

4,4 / 5 Restaurace Pastička Praha - Vinohrady  (mapa) 424 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Martina

Já se také snažím udělat rezervaci na zítra, sice jen od dnešního poledne, ale taky marně. Telefon neberou a na mail také žádná reakce :( Naštěstí jsem ještě voucher nekoupila, ale asi půjdeme jinam.

Marta Németová

Dobry den.Jiz druhy den se snazim dovolat a udelat rezervaci.Stale mi to hlasi ze schranka je plna.Chtela jsem rezervaci na 21.8. Vecer.Je to mozne.Dekuji marta

Restaurace Pastička

V neděli je zavřeno, telefony proto nikdo nezvedá. Nepropadejte panice máme na stránkách rezervační formulář. Vím, že už je po Vaší návštěvě, toto je spíš tedy info pro ostatní.

zima j.

dobry.mozem si doniest vnuka so sebou.dakujem.zima.

Restaurace Pastička

Dobrý den, samozřejmě můžete.

MP

Dobrý den, je možno uplatnit voucher i o vikendu? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, nabídku můžete využít kdykoliv v týdnu, ale je potřeba si nejdříve udělat dostatečně včas rezervaci na čísle 222 253 228. Pěk­ný den

Restaurace Pastička

Dobrý den, v neděli máme vždy zavřeno. Děkuji

Miloš Vacek

Dobrý den, máte k dispozici veškeré ingred. k vlastnímu namíchání? Děkuji Vacek

Restaurace Pastička

Dobrý den, dle nás ano.. Ale třeba máte nějaké zvláštní chutě, nebo požadavek?

Miloš Vacek

No, stalo se nám někde, že na dochucení dali sůl, pepř, papriku a kečup. A hotovo :)
Ani kmín, ani hořčici, worchester, soju, nějaký tabasco či chilli sauce.

Pavel Hortek

Dobrý den, je vnitřní prostor vaší restaurace klimatizován? Děkuji.

Restaurace Pastička

Dobrý den, ne klimatizaci nemáme.

Irena

Dobrý den! Podáváte tataráček již namíchaný nebo si jej mohou hosté namíchat sami? Děkuji za odpověď!

Restaurace Pastička

Dobrý den, tatarák si můžete namíchat i sami.

Lukáš Botek

Dobrý den, nabízený tatarák je mletý, nebo škrábaný? Je možnost že bychom si jej namíchali sami ? A taky dotaz ke kávě – já, ani manželka kávu nepijeme, bylo by možné vyměnit za nějaké nealko ? Děkuji.

Restaurace Pastička

Dobrý den, tatarák je mletý a můžete si ho namíchat i sami. Kávu Vám můžeme vyměnit za dvě malé piva.

Dušan Pohodář

Dobrý den. Kamarád a ani já kávu nepijeme. Je možné vyměnit dve kávy za pivo, třeba i za dvě malé?

Restaurace Pastička

Dobrý den, máte u mě dvě malé desítky Bernard. Připomeňte se až budete dělat rezervaci. Děkuji za Váš zájem.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru