Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dvoudílné dámské plavky k moři i do bazénu – pruhované i jednobarevné

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lada Anna Honková

Dobrý den, můžete specifikovat velikosti košíčků (např.85D..) , které velikosti (L,XL. ..XXL) odpovídají?- Děkuji

Styledoplnky.cz

Dobrý den, velikosti 85D by odpovídala u jednobarevných a pruhovaných plavek velikost 42, u vzorovaných velikost 2XL. Děkujeme za dotaz. Tereza Říhová Styledoplnky.cz

Styledoplnky.cz

Omlouvám se, ty vzorované bychom spíše doporučovali velikost 3XL. Děkuji Říhová

Monika Toralová

Dobrý den,dnes jsem si vyzvedla plavky vrsek vel. L je mi je malý i když běžně mívám podprsenky vel. 80 C,asi je to tim,že jsou vic vyztuzene. Kalhotky nohavickove jsou nepoddajne a nevím jestli se ještě roztahnou. Navíc na obrazku je růžová spíš oranžová,takže bych se chtěla zeptat zda bych vršek nemohla jen vymenit za vetsi a nohavicky vrátit. A chtěla bych vědět jak je to s velikostmi kosicku. Protoze mi pripada,ze ta vel. L je tak 80B.

Styledoplnky.cz

Dobrý den, kontaktujte nás prosím přímo na náš email info@styledoplnky.cz. S výměnou a vrácením zboží Vám poradíme tam. Děkuji Tereza Říhová Styledopnky.cz

Lenka

Dobrý den,

jsou všechny vrchní díly bez kostic? Děkuji za odpověď.

Styledoplnky.cz

Dobrý den, vzorované a pruhované jsou s kosticemi, jednobarevné jsou bez. Děkujeme za dotaz Tereza Říhová Styledoplnky.cz

Milena Macková

V tabulce uvádíte míru vrchního dílu / 37–42cm/ je to měřeno pod prsy nebo přes prsa ráda by jsem to věděla abych neobjednala špatnou velikost neb mám podprsenku vel.80 /D děkuji za odpověď

Styledoplnky.cz

Dobrý den, je to měřeno pod prsy. Kontaktujte nás prosím telefonicky nebo do e-mailu o jaké přesně mate zájem, pomůžeme vám s výběrem. Tereza Říhová Styledoplnky.cz

Michaela Žabková

Dobrý den, prosím o rozměry košíčků vzorovaných plavek – kolik cm je obvod hrudníku pro vel. L a XL? A k tomu spodek, kraťasové černé kalhotky. Asi opět L a XL.
 Děkuji

Styledoplnky.cz

Dobrý večer, níže v uvedené akci naleznete tabulku velikostí všech dílů plavek o které máte zájem. Děkujeme za dotaz. Dana Koděrová styledoplnky.cz

Gabriela

Dobrý den, máte k dispozici nějakou velikostní tabulku? Ráda, abych si vzala o velikost větší je nevypovídajicí vzhledem k tomu, že vršek musím mít ještě o číslo větší než spodek. Jedná se mi o jednobarevné plavky černé. Jaké jsou například rozměry trojůhelníku u podprsenky velikosti L a XL? Kolik cm na šířku má spodní díl plavek o velikosti L? Děkuji

Styledoplnky.cz

Dobrý den, trojúhelníky Vám ještě premerime a napíší Vám. Jinak všechny rozměry jsou uvedeny v tabulce u akce. Děkujeme za dotaz, Tereza Říhová Styledoplnky.cz

Dobrý den, rozměry trojúhelníčku velikosti XL je 19–23 cm spodní šířka a 15 cm postranní délka. U velkosti L je 17–22 cm spodní šířka a 14 cm postranní délka.
Hezký večer Dana Koděrová Styledoplnky.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru