Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní řádění v zábavním parku Krokodýlek: vstupné pro děti i dospělé

4,8 / 5 Krokodýlek Olomouc Olomouc  (mapa) 2 327 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Miriam Laskova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdybych jela sama s dcerami 4 roky a 13 let kolik by mi to stalo?Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Miriam, nabídka byla již ukončena. Stačilo si koupit jeden lístek pro dospělého za 59 Kč a 2 lístky pro děti, tedy 2 × 179 Kč. Při celkovém součtu jde o 417 Kč. Pěkný den

Jana

Dobrý den, mezi Krokodýlkem a Slevomatem je komunikační chyba – bylo by třeba to prověřit a doplnit do podmínek, kdy skutečně voucher platí během letních prázdnin: I během letních prázdnin byl problém uplatnit voucher, který je podivně definován „pátek-neděle a všední dny o prázdninách“. V sobotu o letních prázdninách nám ho nechtěli vzít a skutečně byl uplatněn až v pondělí… Proč tam tedy není napsáno: „Během letních prázdnin PO-NE“??? Případně jinak srozumitelněji vyjádřit. Prosím Slevomat o prověření, neb téměř 2000 zákazníků se může potýkat při vstupu se stejnými potížemi jako my…

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, mrzí nás vzniklé komplikace. Nabídku jsme již upravili, aby bylo pro všechny jasné, v jakých dnech je možné voucher využít. Na účtu Vám přistál drobný dárek, kterým si udělejte radost. Děkujeme za informaci a přejeme pěkný den.

Anna Dvořáková

Dobrý den,chci se zeptat když koupím celodenní dá se odejít třeba na1–2hod. a pak se vrátit děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, zakoupený vstup je jednorázový a není možné areál opustit a poté se vrátit. Pěkný den

Markéta Přikrylová

Dobrý den když máme průkaz ZTP/P platí voucher na dítě?

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, ZTP/P nemá další zvýhodnění v rámci této nabídky. Pěkný den

Kateřina Barboříková

Dobrý den, přes Slevomat jsem koupila voucher do krokodýlka minulý týden hned zaplaceno přes kartu,na účtu odečteno,platba provedena.
Žádné vouchery na email nedorazily.
Můžete to prosím dát do pořádku.Děkuji Barboříková

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, vouchery jsem Vám poslal ještě jednou. Podívejte se taky do složky Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Lenka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,plánují s dcerou jít k vám, ale jelikož jsme u vas nikdy nebyli tak se chci zeptat na ceník dekuji.

Slevomat.cz

Hezký den, Lenko, pro vstup do Krokodýlka je třeba, abyste měla vy i dcera voucher pro vstup (dětská varianta 179,– a dospělá 59,–). Na tyto dva vouchery můžete strávit v zábavním parku celý den :)) Atrakce, za které se připlácí jsou následující:
motokárová dráha: 10 Kč/120 s
ice hokej: 10 Kč/1 hra
super hokej: 10 Kč/1 hra. Ať se vám líbí! :) Lucka

Petra

Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat ,vouchery 59,– a 179,– lze uplatnit dny 5.6–6.6.2018 jsou to svátky .Děkuji Krutílková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Krutilková,

I přes státní svátky mají otevřeno :-).. A vouchery je možné využít..

S pozdravem a přáním krásného dne,

Adéla Vejvodová

Dobry den,
Jak dlouho bude tato akce v prodeji?

Slevomat.cz

Dobrý den, Adélo, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem akce se u akce objeví časový odpočet. Pěkný den

Kateřina Blažková

Dobry den,chtela jsem se zeptat zda musim mit sebou vytisteny voucher nebo staci kod v mobilu,dekuji

Krokodýlek Olomouc

Dobrý den, stačí qrkod

Krokodýlek Olomouc

Dobrý den, stačí kod v mobilu

Michaela

Dobrý den, prosím 29.6. což je pátek lze uplatnit slevu? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, jak je uvedeno u nabídky na červen, ta se vztahuje pouze na pondělí až čtvrtek. Pěkný den

Gabriela Kvasnovska

Dobrý deň,
Chcem sa informovať

  • dni 5.-6.7.2018 – sú to sviatky, bude otvorené ? Alebo bude otvorené až v sobotu 7.7.2018?
  • v pripade, že sa jedná o dieťa 1 rok a 4 mesiace platí sa na mieste 49kc. Doprovod platí koľko ? V prípade, že by sme prišli s 1 dieťaťom viacerí – nevadí to a zaplatí vstupné 1 dospelý ? 
Podľa toho čo som uviedla – má voucher zmysel kupovať alebo stačí si priamo v daný deň zakúpiť na mieste vstupné – čiže dieťa do 2 rokov + 1 doprovod (bez ohľadu na počet dospelých) ? Ďakujem
Slevomat.cz

Dobrý den, Gabrielo, přes svátky bude normálně otevřeno. Pro dítě do 199 let platí vstupné za 49 Kč a to se kupuje na místě. Dospělí platí vstupné za každého zvlášť a to nejlépe nákupem voucheru. Pěkný den

Veronika

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, celodenní vouchery za 59,– a 179,– jsou na pátek – neděle pouze v červnu nebo i o prázdninách? Nebo v červnu pá-ne a o prázdninách pouze ve všední dny? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, prázdninová varianta platí během celého týdne :) Varianta na červen pouze ve všední dny :) Pěkný den

Eva

Dobrý den, když má můj syn 13mesicu je zbytečne mu brát celodenní voucher, že?
 Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den Evo, děti od 1 do 1,99 let platí 49 Kč na místě. Je to jen na Vás jak dlouho se zdržíte :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru