Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tvrzené sklo a pouzdro pro telefony LG, Microsoft, Nokia, Samsung, Sony či Xiaomi

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana L.

Dobrý večer, na Samsung S7edge je sklo rovné nebo zakřivené? Děkuji.

AZ-Mobily

Dobrý den, sklo pokrývá pouze rovnou část displeje.

J. Hájek
AZ-Mobily

Kristýna

Dobrý den, chtěla bych koupit kompletní ochranu na mobil Samsung Galaxy A3 2016. Můžete mi poradit, pod jakým označením ji mám objednat?
 Děkuji

AZ-Mobily

Dobrý den,

Samsung A3 2016 A310

Díky

J. Hájek

Justinka Prchlíková

Dobry vecer, je mozne poslat aj na slovensko?dakujem

AZ-Mobily

Dobrý den, poštovné na Slovensko stojí 90 kč, roudíl poštovného by se musel doplatit na náš slovenský účet u Fio banky.

Pro více info nás kontaktujte mailem na info@az-mobily.cz

Díky

J. Hájek

Martin Šťastný

Zdravim, do kdy prosím platí tato akce?
Nemůžu to nikde najít, nebo jsem slepej 🙁. Díky za info

Slevomat.cz

Hezký den, Martine, slepý nejste, nikde tuto informaci neuvádíme :-) Sami totiž nevíme, jak rychle se akce vyprodá! Snad tedy stihnete nabídku ulovit. Pěkný víkend!

Zdenka

Dobrý den, už jsem měla téměř odeslanou objednavku,ale zarazilo mě že doručeni bude až za 8 dni -při platbě kartou. V případě převodu o 2–3 dny déle. Je tomu opravdu tak? Děkuji zdenka

AZ-Mobily

Dobrý den, to je nejdelěí možný termín, v 95% odesíláme mnohem dříve.

J. Hájek

Helena Šrámková

Prosím máte také obal na LENOVO VIBE C.Děkuji.Š

AZ-Mobily

Dobrý den,

ano, akce je rozdělena na 2 části podle značek, mdely na Lenovo jsou v druhé části.

Zde je odkaz na akci: https://www.slevomat.cz/akce/1304524-sklo-a-obal-pro-asus-huawei-iphone-ci-lenovo

Díky

J. Hájek
AZ-Mobily

David

Dobrý den, mám telefon Samsung galaxy J 3 (na krabičce od telefonu je J330F/DS). Který typ skla a obalu mám objednat? V nabídce máte : J3 2017 J327 nebo J3 320. Děkuji za odpověď

AZ-Mobily

Dobrý den,

ve vašem případě volte prosím J3 2017 J327.

Díky

J. Hájek

Blanka

Dobrý den,vedete i Huawei?

AZ-Mobily
Helena Durlokova

Prosím, je možné si objednát kompletní ochranu na mobil Samsung Galaxy J3 2016 ? Děkuji Durloková H.

AZ-Mobily

Dobrý den,

ano, je označena jako Kompletní ochrana pro Samsung Galaxy J3 J320

Díky

J. Hájek
AZ-Mobily

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru