Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Mezinárodní květinová výstava a zahradnický veletrh v Tullnu s ohňostrojem

4,2 / 5 CK Vega Tour Dolní Rakousko - Rakousko (mapa) 47 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ivam Baran 775369568

Heský den! Na zajezd 01.09.2018 do Tullnu ne mam pokyny. Prosim přislat mne na moj i – mail.Dekujem.

CK Vega Tour

Dobrý den,
pokyny byly zasílány týden před odjezdem. V případě, že jste je neobdržel, je zapotřebí kontaktovat nás prostřednictví mailu nebo telefonicky.

S pozdravem
CK Vega Tour

Karolína Štěpánková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte ještě dvě volná místa? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Štěpánková, volné kapacity zájezdu bohužel v našem systému nevidím. Kontaktujte prosím přímo Cestovní kancelář, která vám řekne aktuální informace o zájezdu. :) Hezký den, Kristýna Mrenicová, Velvyslanec zákazníků

Ivam Baran 775369568

Heský den! Máté 2 volny mista na zajezd do Tulinu. Stáchi pochet lyidi na zajezd? Dĕkuji.

CK Vega Tour

Dobrý den, na zájezd do Tulln máme poslední místa. Hezký den, Vega Tour

Markéta Burešová

Dobrý den, tato výstava je pouze v tomto termínu? Děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den, ano, pouze tento termín.

Hezký den, Vega Tour

Miroslava Chlumska

Dobrý den,prosím o zaslání voucheru,který jsem až do dnešního dne neobdržela,jedná se o zájezd do Tullnu an der Donau,pro 1 osobu a termín je 1.09.2018,při platbě jsem využila své kredity,děkuji předem za kladné vyřízení a jsem s pozdravem – Miroslava Chlumská – mirka53@centrum.cz – mobil: 728347687

CK Vega Tour

Dobrý den, voucher je potřeba si urgovat u Slevomatu, kde byl zakoupen. Děkuji za pochopení.

Hezký den, Vega Tour

Irena svobodova

V kolik hodin je navrat z vyletu do tulnu

CK Vega Tour

Dobrý den, čas návratu je závislý na místě odjezdu, tedy výstupním místě. Do Prahy se autobus navrací cca 1 hodinu po půlnoci.

Hezký den, Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru