Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezlepkové oříškové mouky: skvělý základ do raw dortíků a dezertů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zuzana

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi pistáciovou moukou praženou a nepraženou? V chuti, trvanlivosti, vůni? Děkuji, Zuzana

Oříškov.eu

Hezký den, předně záleží na co ji chcete použít. Pokud budete výrobek péct doporučujeme nepraženou. Pokud se jedná o dezerty, které již neprojdou tepelnou úpravou/zmrzli­ny/kaše doporučujeme praženou. Hlavní rozdíl je určitě ve výraznější chuti u pražené mouky. Zdraví Petra Oříškov

Míša Sekaninová

Dobry den, jde nejak udelat na jednu objednavku nakup vice druhu mouky,abych platila jen jedno poštovné?

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo, stačí si vybranou mouku vložit do košíku a poté se tlačítkem zpět opět vrátit do nabídky a postup zopakovat u jiné mouky :) Takto se Vám budou mouky hromadit v košíku do doby než budete spokojená :) Pěkný den

Lucie Blažejová

Dobrý den. Zboží jsem objednala v neděli a hned zaplatila. Doposud mi nepřišela ani jedna zpráva. Děkuji Blažejová

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, pod tímto účtem nevidím žádnou objednávku. Napište nám na vip.podpora@slevomat.cz a podíváme se na to. Pěkný den

Klára

Dobrý den, nejde mi zadat víc kusů od jedné mouky :-( Jak na to??? Díky, Klára

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, právě jsem to vyzkoušel a šlo to :) Bohužel netuším, v jakém bodě se Vám toto nedaří. Klidně nám zavolejte na číslo 222 745 354 až budete u počítače a podíváme se na to společně. Pěkný den

Michaela

Dobry den, jake mají mouky cca datum spotřeby prosím? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, u každé máte minimální trvanlivost. Najdete ji v sekci „v ceně“ vpravo pod tlačítkem koupit. Krásný den, Míša :-)

Barbara Kubiena

Dobry den,
Jake jsou prosim nutricni hodnoty techto vyrobku?
Konkretne sacharidy a cukry.
Dekuji.

Oříškov.eu

Hezký den, níže je výpis sacharidů jednotlivých mouček. Jedná se o 100% ořechové mouky, takže se shodují s obsdahem sacharidů v jednotlivých oříšcích:

Kokosová mouka 23,77g/100g, Lískooříšková mouka 16,7g/100g, Para mouka 3,1g/100g, Pekanová 13,9g/100g, Pistáciová 3,4g/100g, Kešu mouka 32,7g/100g, Mandlová 18,7g/100g, Arašídová 15,3g/100g, Pistáciová 28,3g/100g. Zdraví Petra Oříškov

LP

Dobrý den, mohla bych se zeptat na obsah sacharidů v jednotlivých moukách? děkuji LP

Oříškov.eu

Hezký den, níže je výpis sacharidů jednotlivých mouček. Jedná se o 100% ořechové mouky, takže se shodují s obsdahem sacharidů v jednotlivých oříšcích:

Kokosová mouka 23,77g/100g, Lískooříšková mouka 16,7g/100g, Para mouka 3,1g/100g, Pekanová 13,9g/100g, Pistáciová 3,4g/100g, Kešu mouka 32,7g/100g, Mandlová 18,7g/100g, Arašídová 15,3g/100g, Pistáciová 28,3g/100g. Zdraví Petra Oříškov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru