Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dost bylo promoklých a špinavých bot! Nazujte šustky: nepromokavý obal na boty

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Libuše CHytilová

Dobrý den,právě čtu,že se šustky nehodí na podpatky.Ale nemůžou se použít jako třeba byly návleky v nemocnicích?Druhý dotaz-neposíláte po zaplacení na zásilkovou,nebo uloženou?Děkuji

ŠUSTKY

Dobrý den, pro potřebu nemocničních návleků by se určitě ŠUSTEK využít dalo :) Co se týká zásilkoven a uloženek, těchto služeb zatím nevyužíváme. S pozdravem, Váš tým ŠUSTKY.

Míša

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je možné šustky obout i na boty, které jsou vyšší, než samotná šustka, např. na kozačky?

ŠUSTKY

Dobrý den, ŠUSTKY jsou primárně určené na běžnou obuv, nicméně obléct ŠUSTKY na vyšší boty lze (v místě, kde bota končí je pak můžete utáhnout gumičkou). Pozor ŠUSTKY ale nejsou vhodné na boty s podpatky (pokud se bavíme o kozačkách). Děkujeme za dotaz, Váš tým ŠUSTKY.

Dana Chroustová

Dobrý den, mám boty vel.42. Bude mi stačit XL ? Děkuji.

ŠUSTKY

Dobrý den, pokud podrážka nevyčnívá nad rozměr boty (baleríny, kecky apod..) berte XL, pokud ŠUSTKY hodláte nosit především na nějakou sportovnější obuv, která má většinou podrážku o něco větší než samotnou botu, tak raději zvolte o velikost větší, tedy XXL. Hezký den, Váš Tým ŠUSTKY. :)

Hana

Dobrý den, vlezou se do nich i botasky případně trekové boty nebo jsou určeny spíše pro placatější obuv jako třeba tenisky?

ŠUSTKY

Dobrý den, do ŠUSTEK se určitě vejdou i botasky a trekové boty, máme to odzkoušené! ;) Jediné na co je dobré dát pozor, pokud podrážka hodně „vyčnívá“ nad rozměr boty (například moderní botasky mají často delší podrážky než-li botu) je dobré objednat případně o číslo větší variantu ŠUSTEK. Děkujeme za dotaz a hezký den, Váš Tým ŠUSTKY! :)

Hana

Dobrý den, vlezou se do nich i botasky případně trekové boty nebo jsou určeny spíše pro placatější obuv jako třeba tenisky?

ŠUSTKY

Dobrý den, do ŠUSTEK se určitě vejdou i botasky a trekové boty, máme to odzkoušené! ;) Jediné na co je dobré dát pozor, pokud podrážka hodně „vyčnívá“ nad rozměr boty (například moderní botasky mají často delší podrážky než-li botu) je dobré objednat případně o číslo větší variantu ŠUSTEK. Děkujeme za dotaz a hezký den, Váš Tým ŠUSTKY! :)

Anna Koumarová

Dobrý den
když mám velikost boty 39 , jakou velikost si mám objednat . Děkuji

ŠUSTKY

Dobrý den, velikosti bot 39 odpovídá varianta L. Hezký den, tým ŠUSTKY.

Monika

Dobry den.
Planujete vyrabet Sustky i v detskych velikostech?
Dekuji za odpoved

ŠUSTKY

Dobrý den, ano, určitě ještě letos dětské velikosti budou. Děkujeme za důvěru. S pozdravem, Váš tým Šustky

Míša

Dobrý den, mám dotaz ohledně barev šustek. Ve videu jsou ukázány s růžovou a modrou podrážkou. Budou někdy tyto barvy k dostání? Děkuji za odpověď M.

ŠUSTKY

Dobrý den, děkujeme za dotaz – rozrůstání barev máme v plánu, k dostání však budou spíše koncem roku 2018 / začátkem roku 2019. S pozdravem, Váš tým Šustky

Jana

proč nenáte platbu i dobírkou,chtěla jsem si je koupit hned dvoje,a do banky kvůli tomu běhat nebudu

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, objednání na dobírku není možné, protože je potřeba nejdříve objednávku uhradit na Slevomatu a teprve poté obchodník expeduje zboží. Slevomat nikdy dobírku jako možnost nenabízel a ani to není technicky proveditelné. Pěkný den

Jitka Kadečková

Dobrý den, jaká je váha Šustek?

ŠUSTKY

Dobrý den, ŠUSTKY váží kolem 200 gramů i s nepromokavým pytlíkem, tudíž se Vám rozhodně nepronesou. Jsou lehoučké a v zavazadle na cestách jejich váhu nepocítíte. :) Váha použitých ŠUSTEK už záleží na tom, kolik vrstev bláta si na nich odnesete. S pozdravem, Tým ŠUSTKY.

Mirda

Dobrý den, stačí velikost 3XL na boty velikosti 45 – 10.

ŠUSTKY

Dobrý den, velikost 3XL odpovídá velikostem 45 a 46, tudíž by Vám tato velikost měla v pořádku sedět. Hezký den, Tým ŠUSTKY :)

Dana P.

Dobrý den, jaká je odolnost proti protržení (v lese od ostrých větviček apod.) či prošoupání (podrážka je pravděpodobně tenká a skladná), jinými slovy jaká je průměrná životnost Šustek? Chápu, že Šustky nejsou určeny ke každodennímu nošení, ale jen příležitostně při nepohodě proti promočení či ušpinění bot.

ŠUSTKY

Dobrý den, podrážka je sice skladná, ale je vyrobena z odolného materiálu, který by měl odolat chůzi v přírodních podmínkách (samozřejmě tu možnost, že by nějaký ostrý předmět podrážku prořízl je), ale zkušenost s protržením, ani prošoupáním zatím nemáme a to se snažíme ŠUSTKY v terénu jak testovat, co nejčastěji to jde. Tudíž se nemusíte bát, že by ŠUSTKY byly jen na pár použití. Děkujeme za dotaz, Tým ŠUSTKY.

Michaela

Dobrý den, je možné šustky používat i na boty s podpatkem? Děkuji.

ŠUSTKY

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, na boty s podpatkem Šustky určeny nejsou – pouze na boty s rovnou podrážkou. V začátcích jsme testovali i variantu, kterou zmiňujete, ale nevyhodnotili jsme ji jako moc funkční z důvodu nutného otvoru pro podpatek. S úctou, Váš tým Šustky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru