Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Luxusní 4* hotel v Mariánských Lázních: wellness či beauty pobyt s polopenzí

4,5 / 5 Ensana Butterfly Health Spa Hotel **** Mariánské Lázně (mapa) 90 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jaroslav Šmucr

Dobrý den.Prosím o informaci zda jste obdrželi platbu 8 990,– Kč za 3 denní welnes pobyt SPA Hotelu Butterfly pro 2 osoby.Variabilní symbol 3098938028.Jaroslav Šmucr č.tel.:724132337 D­ěkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, Vaše platba k nám v pořádku dorazila. Spároval jsem ji s Vaší objednávkou a svůj voucher na pobyt byste měl již v tuto chvíli najít ve svém e-mailu. Přeji krásný den.

Kristýna

Dobrý den, v práci máme možnost dostat příspěvek na rekreaci, ale musím dodat fakturu, která musí být vystavená na zaměstnavatele. Chtěla jsem se tedy zeptat, zda je možné se s Vámi na tomto domluvit? Předem Vám děkuji za odpověď.

Health Spa Resort Butterfly **** Superior

Dobrý den,
omlouvám se, ale faktura může být vystavená na osobu, která je přijede do hotelu.
Nemůžeme v systému měnit plátce kvůli EET.
Děkuji za pochopení
Martina Havlíková

Lenka Stoličková

Dobrý den, prosím o sdělení, za jakých podmínek je možné 3 denní wellness pobyt pro 1 osobu prodloužit o 1 den. Předem děkuji za odpověď a jsem s pozdravem.

Slevomat.cz

Dobrý den,
bohužel tato nabídka nabízí pro jednu osobu či dvě osoby pouze dvě varianty pobytu. Pokud byste stála o delší pobyt, kontaktujte prosím přímo hotel, tel.: +420 354 661 503, email: butterfly@badmarienbad.cz, kde Vám určitě zodpoví veškeré Vaše dotazy.

S přáním hezkého dne
Slevomat

Gabriela

Dobrý den, při koupi poukazu pro 1 osobu a zároveň pro 2 osoby, je možné zajistit ubytování ve tří lůžkovém pokoji, případně dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou? Děkuji.

Health Spa Resort Butterfly **** Superior

Dobrý den,
doplatek za přistýlku 3820,–KČ /2 noci – wellness balíček
Doplatek pouze ubytování s polopenzí za přistýlku – 2600,–KČ/2noci
Martina Havlíková

Marie H.

Dobrý den, prosím o info, zda mohu bezplatně parkovat na vyznačeném místě pro
invalidy s kartou ZTP /P v dosahu hotelu, díky

Health Spa Resort Butterfly **** Superior

Dobrý den, parkování v hotelu je možné za poplatek 270,–CZK/den.
Jinak je možnost parkování na hlavní ulici za poplatek přes den a od 19:00 do 7:00 zdarma.
Hezký den
Martina Havlíková

Health Spa Resort Butterfly **** Superior

Dobrý den,
ještě je možnost parkování před hotelem – 100,–Kč/den
Nutná rezervace předem – omezené množství.

JS

Dobry den, je v sluzbach hotelu tez pohlidani deti behem procedur? Videla jsem, ze v nekterych lazenskych domech toto nabizeji. A je vubec pritomnost maleho ditete (2 roky) v hotelu vhodna?

Health Spa Resort Butterfly **** Superior

Dobrý den, hlídaní dětí můžeme zajistit za poplatek – 270Kč/hodina

Zuzana Kosinová

Dobrý den,
chci se optat mám ze zdravotních důvodů celiakii a musím konzumovat vše 100% bezlepkové. Je prosím Váš hotel respektive Vaše kuchyně možná zajistit pro mě při pobitu bezlepkovou stravu? Předem děkuji Zuzana

Health Spa Resort Butterfly **** Superior

Dobrý den,
hotel Vám může zajistit bezlepkovou dietu.
Stačí to uvést při rezervaci pobytu.
Hezký den
Martina Havlíková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru