Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Chorvatsko pro rodiny s dětmi: plná penze, doprava a třeba i program

4,1 / 5 CK Topinka, s.r.o. Dalmácie - Chorvatsko (mapa) 55 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marie Bikarova

Dobrý den měla bych zájem o pobyt 24.8 do 2.9 pro 2 dospěli a 4 děti věk děti 5 let 10let 13 let 12 let jaká by byla cena děkuji

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
1 voucher= 1 osoba bez ohledu na věk.

Ilona

Dobrý večer, chtela jsem se zeptat jestli je nebo bude jeste volný termín 20.7 pro 2 dospělé a 2 děti vek 4 a 7 let.Děkuji.

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den, na tenhle termín už je vše bohužel obsazeno.

Iva Pollakova

Dobry den.kolik by mne stal.pobyt 1 dospely a 4 deti ve veku 13,10,8,6 let moc dekuji nerozumim tomu

CK Topinka, s.r.o.

dobrý den,
1 voucher= 1 osoba, bez ohledu na věk.

Pavlína

dobrý den,
je prosím ještě volný apartmán pro 4 osoby od 20.7. Jde platit kartou Flexi pass card? děkuji Pavlína

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
volné místa jsou, ale možnost platby musíte řešit přímo se slevomatem.

Jolana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je to když bysme chtěli jet jedna dospěla osoba a čtyři nezletilé osoby(16 let)jestli by bylo možné jet v termínu od 20.7.

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
bohužel v termínu od 20.7.2018 je bohužel všechno vyprodáno, ale v termínu 24.8.-2.9 to není problém.

Marketa Zelezna

Dobry den prosim je jeste volny termin 24.8.-2.9.pro 4 osoby s autobusovou dopravou?dekuji

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
ano.

Aneta

Dobrý den je ještě volný termín od 20.7. A když koupím 3 ks voucheru budem na jednom pokoji ? Dekuji

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
ještě volný je, to že budete sami na apartmánu Vám slíbit nemůžu.

Ilona

Měla bych prosím ještě jeden dotaz
…vzdálenost na pláž Soline…děkuji za odpověď.

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den, cca 500m.

Ilona

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat na vzdálenost Vašeho apartmánu od písčité pláže (plážového hřiště na beach volejbal)? Děkuji.

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý večer, k obláskove cca 2000 a k písčité cca 500m

Plevko

Dobrý den,
při odjezdu z Brna (od 20.7.2018), je nějaká možnost zaparkovat naše auto na hlídaném parkovišti?

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
omlouvám se, ale netuším kde poblíž lze zaparkovat pod dohledem, ale nastupuje se u obchodního centra avion na benzínce OMW

Jana

Dobrý den,pokud bych jela sama maminka s 2 dětmi,bude s námi na pokoji i někdo cizi?A druhá otázka,mate volný termín 24.8.-2.9.?děkuji

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den, termín máme volný, pokoj by jste měla svůj, ale apartmán by jste nejspíš sdílela s jinou maminkou.

Monika

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat, jestli je možné ubytování a cesta se psem. Děkuji

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
zvířátka bohužel neberem :-(

Irena

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat zda je ještě volný termín od 20.7. – 29.7.2018 pro čtyři osoby ?
A pokud bych jela já + manžel a 2 děti ( narození: 6/2002 a 9/2005) byla by celková cena 25.560,– ?
Děkuji za odpověď
 Irena

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
ano místo ještě máma a cenu jste uvedla správnou.

Tereza Duzikova

Dobrý den,
Jaká by byla cena pro 2 dospělé jedno dítě (v zari 6 let) ? Termín 24.8 –2.9 ?

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
cena je jako za vouchery.

Daniela Hlaváčková

Chtěla bych jet jako matka s devítiletým synem. Musím koupit dva vouchery nebo jeden a jeden přímo v ck a jaká je tedy cena, pokud by bylo sdílené apartmá. Děkuji.

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
jedna osoba =jeden voucher bez ohledu na věk.

Pavlína

Dobrý den,
jak daleko je prosím ubytování od pláže? máte ještě volno pro 4 osoby od 20.7.?
děkuji za odpověď

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
pláž je vzdálena cca 200m. Volné místa ještě jsou.

Matous

Dobry den, chtel by jsem jet v terminu 6.7. Kdyz jsem jen jeden dospely s ditetem, musim tedy doplacet za zbyle dve mista v pokoji?

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
tenhle termín je již prodaný. Omlouváme se.

Ladi

Dobrý den, prosím o informaci, zda je volné termíny od 23.7.2018 – 4.8.2018 . Děkuji Pěkně.

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
tenhle termín nenabízíme. Děkuji za pochopení

Ladi

Dobrý den, prosím o informaci, zda je volné termíny od 23.8.2018 – 4.8.2018 . Děkuji Pěkně.

Denisa

Dobrý den, pokud by jeli jen 2 dospělé osoby o kolik se cena zvýší?

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
pokud by jste jeli jen dospělí, za každou dospělou osobu je 2500Kč doplatek

Jiří Holubec

Dobrý den,v případě vlastní dopravy je nějaká sleva?Děkuji za odpověď.

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
bohužel ne.

Martina Šimsová

Dobrý den, v nabídce na termín od 6.7. jsou jen 3 vouchery. Cena je garantována od 4 v. Co s tím?

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
zítra ráno by tam měli vouchery navýšit. Děkuji za strpení

Lucie

Dobrý den je nás 7 s toho 4 děti termín by jsme chtěli od 6.7–15.7 byl by problém při takovém počtu v tomhle termínu? 😊 Děkuji za odpověď

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den, není to žádný problém :-)

dagmar sobotkova

Dobry den, dnes rano jsme zaplatili pobyt pro 4 lidi. Za jak dlouho muzu ocekavat potvrzeni na e-mailu. Budou tam i informace ohledne velikosti zavazadel?

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
email by jste měl mít již na mailu. Zavazadla nevážíme ani neměříme :-)

Veronika Malicka

Zdravím, chtela jsem se zeptat jestli mate jeste 6 volnych mist v terminu od 6.7.-15.7., dekuji

Miroslav

Dobrý den měli by jsme zájem pro 2 dospělí v termínu 1.7. – 7.7. Doprava vlastní je to možné?Děkuji Nosek

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den, pokud to chápu správně chtěli by jste ubytování a stravu a přijeli by jste o den později? Není to určitě problém :-)

Vladislav Víšek

Dobrý den,

Měl bych zájem o dva vouchery (pro mě a mého syna) . Máte ještě volná místa?

Předem děkuji za odpověď.

Vladislav Víšek

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den, jaký termín máte namysli?

Iveta

Dobrý den, chci se zeptat v termínu 7.7. –15.7 máte volný pokoj pro 2 osoby a 2 děti.

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
ano máme :-)

Jitka

Dobrý den,je možné využít vlastnÍrán dopravu? Případně, jako by byla cena? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, v rámci této nabídky je možné využít pouze dopravu autobusem s ostatními cestujícími. Pěkný den

Jana

Dobrý den jaká by byla cena pro 2 dospělé a 1 dítě do 6 let? Na 7 dní?? Moc děkuji za odpověď

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
jeden voucher = jedna osoba, bez ohledu na věk.

Olga

Zdravím,jaká cena by byla pro jednu dospělou osobu a dvě děti ? Kolik byt bylo potřeba voucheru Děkuji :)

CK Topinka, s.r.o.

Dobrý den,
jeden voucher=jedna osoba, bez ohledu na věk.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru