Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantika ve Špindlu: 3 až 5 dní se snídaní, neomezeným bazénem a vířivkou

4,4 / 5 Hotel Adam Špindlerův Mlýn (mapa) 233 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Daniel

Dobrý den
Mate nějaký pokoj
Od pondělí 27.8 na 3–4 noci pro dva ?
Děkuji
 Daniel

Hotel Adam

Dobrý den, ano k dispozici jsou pokoje s výhledem.

Picek

Dobrý den, máte prosím volný termín od 21.9 – 23.9. Pro 2 osoby.
Děkuji. Picek

Hotel Adam

Dobrý den, tento termín je bohužel již obsazen.

Patrik Koláček

Dobry den, mate k dispozici detske postylky?
Dekuji za odpoved.

Hotel Adam

Dobrý den, ano, zapůjčení je zdarma.

Martin

Dd,
kolik by prism stal complete pobyt /varianta 1/ v tydnu pro 2 dospele a 1 dite (8 let) a jar by to slo udelat pres slevomat? Dekuji mooc Martin

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, stačí si a Slevomatu zakoupit pobyt pro dvě osoby za 3890 Kč – všední dny. Za dítě ve věku 8 let hradíte na místě 450 Kč za noc a je potřeba jej nahlásit hotelu předem :) V případě, že byste potřeboval pomoct, dejte nám vědět na e-mail vip.podpora@slevomat.cz nebo na telefonu 222 745 354, kde Vám rádi pomůžeme :) Pěkný den

ivana netopilikova

Dobrý den, chtěla jsem si rezervovat a zaplatit termín pro 2 osoby a1 dítě 8 let. před platbou jsem z toho vyjela a už jsem se nemohla dostat na požadovaný termín 17.-19.8. 2018 zpět. Měli by jste volný tento termín?
děkuji Netopilíková

Hotel Adam

Dobrý den, tento termín je bohužel již obsazen.

Vodák Radovan

Dobrý den , máte volný pokoj pro dva v termínu od 21.9 do 23.9. Děkuji Vodák.

Slevomat.cz

Dobrý den, Radovane, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity hotelu. Pěkný den

Lenka Hauerová

Dobrý den,
chtěla jsem si rezervovat a zaplatit termín pro 2 osoby a 2 děti 10 let. před platbou jsem z toho vyjela a už jsem se nemohla dostat na požadovaný termín 17.-19.8. 2018 zpět. Měli by jste volný tento termín, ještě?

Děkuji
Lenka Hauerová, tel. 602 246 639

Hotel Adam

Dobrý den,
tento termín k dispozici máme. Pokud Vám online rezervace nefunguje, kontaktujte nás e-mailem, zašlete číslo poukazu a my Vám pobyt rezervujeme.

Milan Fruhauf

Máte i něco pro jednoho?

Hotel Adam

Dobrý den, jednolůžkové pokoje nebo balíčky pro jednu osobu bohužel nemáme. Můžete se ale ubytovat na dvoulůžkovém pokoji dle našich pultových cen.

horák petr

dobry den
prosim pokoj za připlatek s vyhledem
kolik se připlací
 dekuji

Hotel Adam

Dobrý den, cena již zahrnuje pokoj výhledem.

Ladislav

Dobrý den,mám dotaz ohledně příplatků za pokoje.Jestli se dá zjistit dostupnost pokoje za příplatek ještě před zaplacením voucheru? A to přes Vás,nebo přímo na hotelu? Chtěli bychom koupit pobyt pouze s pokojem s výhledem. A jakým způsobem to uvést v objednávce? Do kolonky „Speciální přání“? Děkuji za odpověď. Ladislav

Hotel Adam

Dobrý den, uveďte do poznámky.

Markéta Kolínová

Dobrý den, ráda bych si zakoupila balíček na tři noci, ale ráda bych vyrazila sama, takže jedna osoba, nikoli dvě. Mohu se zeptat, dala by se cena a balíček přizpůsobit? Děkuji.

Hotel Adam

Dobrý den, bohužel cena balíčku je vždy pro 2 os. i když jede pouze jedna osoba.

Dušková

Dobrý den, jak probíhá 3 chodová večeře, pokud si ji zaplatíme dopředu? Je přesně dané menu nebo se vybírá z jídelního lístku? Děkuji.

Hotel Adam

Dobrý den, v den nájezdu je jídlo přiděleno, další dny se vybírá ze tří variant.

Hanka Hřebačková

Dobrý den, mám zakoupený pobyt v termínu 29.8. – 31.8. Máte prosím volný pokoj s výhledem? Děkuji.

Hotel Adam

Dobrý den,

ano, máme. pro změnu rezervace nám prosím napište na info@hoteladam.cz, děkujeme.

René Majerik

Dobrý den, byla by možnost ubytování pro dvě dospělé osoby + dvě děti, věk 7 a 11 let? Termín od 10.8. do 12.8. 2018. Děkuji

Hotel Adam

Dobrý den,

ano. Pro rezervaci nám prosím napište na info@hoteladam.cz, děkujeme.

Martin Válek

Dobrý den. Bylo by možno uplatnit voucher i v měsíci září? Děkuji, M.V.

Hotel Adam

Dobrý den,
ano, pokud si pobyt rezervujete ještě v průběhu letních prázdnin.

Alena Farová

Dobrý den,
Chci se zeptat, zda se v tomto hotelu dá uplatnit karta Flexi pass card sodexo. Děkuji za odpověď

Hotel Adam

Dobrý den, tyto karty bohužel nepřijímáme.

Slabá

Dobrý den,
měla bych zájem o voucher na 2 noci od 23.-25.7.,bude v tomto termínu volný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (2dospeli,1dite 19mesicu) a balkónem? Ráda bych si také doplatila polopenzi (večeře). Děkuji za odpověď

Hotel Adam

Dobrý den,

pokoj s balkonem DeLuxe v tomto termínu k dispozici máme. Příplatek za něj je 400 Kč/noc, příplatek je splatný na místě. Polopenze jsou pro dospělou osobu za 300 Kč na jednu noc. Prosíme tedy o potvrzení doplňkových služeb na e-mail info@hoteladam.cz, děkujeme.

Tereza Földešiová

…20.7.2018–22.7.2018

Hotel Adam

Dobrý den, pokoj Deluxe máte již v tomto termínu rezervován, příplatek 400,–/pokoj/noc se hradí na místě.

Tereza Földešiová

Dobrý den, měli bychom zájem o Deluxe pokoj,avšak už máme zaplacenou rezervaci. Jak se dá na něm případně domluvit? Děkuji za odpověď.

Hotel Adam

Dobrý den, v jakém termínu?

Jitka Kohútová

Dobrý den, máte prosím volný pokoj pro 2 dospělé a 2 děti (4 a 7 let) na 3 dny a 2 noci v období 2. – 15.7.?
Předem děkuji za odpověď.

Hotel Adam

Dobrý den, v tomto období je volný apartmán za příplatek +600,–/noc.

Nikol

Dobrý den,
mohli bychom k Vám přijet 4.7. s variantou na 2 nebo na 3 noci? S pozdravem Meierová ( 2 dospělí + 1 dítě 4 roky )

Hotel Adam

Dobrý den, v tomto termínu je volný apartmán za příplatek +600,–/noc nebo čtyřlůžkový pokoj s možností pro 3 os.

Tetyana Skalka

Dobrý den,

Máte prosím volný pokoj pro dva na 2 dny a 3 noci 5.7–7.7.18? Ukazuje mi že jsou volné pokoje 6.7 a 7.7. a jak se to počítá- všední dní nebo již víkend? Předem děkuji za odpověď.

Hotel Adam

Dobrý den, volný je již jen apartmán za příplatek 600,– noc.

Mirka

Dobrý den, byla by možnost ubytování pro tři dospělé osoby? Popřípadě cena … Děkuji mnohokrát.

Hotel Adam

Dobrý den, samozřejmě, další osoba nad 12 let je za příplatek 720,– za noc vč. snídaně

Jana Faixová

Děkuji za odpověď mám zájem o koupi voucheru pro 2 osoby na 5 dní (noci) bohužel už mi neukazuje volné pokoje na poslední tyden. Mám si tedy koupit voucher bez data a objednat u Vás zvlášť? Dovolenou plánujeme v rozmezí 26.8.18 – nejpozději do 1.9.18. Děkuji.

Hotel Adam

Dobrý den, nabídka platí do 31. 8. a jsou volné dvoulůžkové pokoje s výhledem za příplatek 200,– pokoj/ noc, můžete zakoupit bez termínu a poté nám na email zaslat č. voucheru.

Jana Faixová

Dobrý den, termín poslední týden v srpnu máte již zcela vyprodaný? Děkuji za odpověď.

Hotel Adam

Dobrý den, ještě je několik pokojů volných.

Štika Vlastimil

Dobry den,mate jeste volny termin na 17.-19.8. Dekuji

Hotel Adam

Dobrý den, ano máme volno

Nikola

Dobrý den,

máte prosím volný pokoj pro dva v termínu od 25.-27.6.? Předem děkuji za odpověď.

Hotel Adam

Dobrý den, v tomto termínu je volný již jen apartmán za příplatek +600,–/noc.

Heinzová

Dobrý den, máte volný termín 16.-18.7.? A jaký je příplatek za pokoj s výhledem? Děkuji

Hotel Adam

Dobrý den, volno máme, příplatek za pokoj s výhledem je 200,–/pokoj/noc.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru