Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zájezd do Pobaltí na 3–4 noci: Lotyšsko a Litva, případně i Estonsko a Helsinki

4,4 / 5 CK Metal Estonsko 1 prodej

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
František Dokoupil

No aktuální cena u Vás na stránkách je 4499,– Kč. Tak jestli je 5899 o stovku méně, tak to asi celý život počítám všechno špatně. Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Františku, děkujeme za upozornění. V době vystavení se jednalo o nejnižší nabídku, avšak cestovní kancelář nasadila tento zájezd do akce o čemž nás neinformovala včas. Na účtu Vám přistálo pár kreditů jako poděkování za všímavost, udělejte si radost :) Pěkný den

František Dokoupil

Dobrý den,
můžete mi prosím vysvětlit proč je tento zájezd na portálu s názvem SLEVOmat, dražší než všude jinde? Na Invii ho lze zakoupit za 4898,– Kč a přímo u Vás na stránkách CK Metal za 4499,– Kč. Budu rád, když se k tomu vyjádří přímo zaměstanec slevomatu. A ostatním zájemcům doporučuji, aby si tento zájezd raději zakoupili z výše zmíněných zdrojů ;)

CK Metal

Dobrý den,

to se trošku pletete, o 100,–kč levnější to má Slevomat.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

jiří Baran

Dobrý den, mám dotaz měl bych zájem o tento zájezd včetně helsinek. Je nutné abych doplacel za jednolůžkový pokoj?

CK Metal

Dobrý den,

pokud pojedete sám, tak je nutný doplatek za jednolůžkový pokoj
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Zdenka Lanková

Dovolala jsem se. Zájezd aspoň na 7 dnů.Pouze v červenci a srpnu .
děkují. Z Laňokvá

CK Metal

Dobrý den,

termíny jsou: 3. – 9.7.2018, máme poslední 1 volné místo. Jinak je termín ještě v říjnu. Pokud budete chtít 6-denní bez Helsinek, tak ten termín: 24. – 29.7.2018, . Máme i zájezd s Helsinkami v termínu: 31.7. – 5.8.2018.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Zdenka Lanková

Dobrý den.
Kdybychom jeli na 4–5 dnů.Kdy se vyjíždí z Prahy a místo odjezdu.Kolik je doplatek na prohlídku Helsinek.? Osoby nespojujete ?Musíme být nejmíň dvě ?
Nejraději bych jela v červenci. Napište mi ,prosím cenu ZL

CK Metal

Dobrý den,

dny jsou dané v nabídce a cena také. Ano, spojujeme, pokud je to možné, ale vždy je nutné počítat s tím, že bude zákazník doplácet za jednolůžkový pokoj. Doplatek za trajekt do Helsinek je 11999,–kč.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru