Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Putování po Itálii na 3 noci: Řím, Benátky, Verona, Florencie a Lago di Garda

4,4 / 5 CK Metal Řím - Itálie 57 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michaela Kocmánková

Dobrý den zda jsem to pochopila dobře, tak zavazadla budou moct zůstat během dne v autobusu a pak si je vždy vyzvedneme předtím než půjdeme na ubytování?
Děkuji za odpověď
Kocmánková

CK Metal

Dobý den,

přesně tak :-)

Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Eva

Dobrý den, vyplnila jsem a odeslala přes formulář CK Metal rezervaci na zájezd Putování z Říma na sever … Mohu si zakoupit tento voucher nebo jsem to měla udělat obráceně a už je pozdě … Je možné případnou úhradu realizovat převodem na účet? Prosím o informaci o postupu, nikdy jsem takto zájezd nekupovala :-). Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: +420 57 385 464.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Camila Benatti

I would like to know if the tour guide speaks only Czech?

CK Metal

Hello,

yes, because it is difficult for translate for guide in czech and english together..

S pozdravem Tým CK metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Oli Petříková

Zdravím…snídaně jsou v ceně zájezdu? a je možno připlatit i večeře? Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

bohužel večeře není možné zajistit, to si musíte zajistit sami. Snídaně jsou v ceně zájezdu.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Gabriela

jak lze konkrétní nabídku zaslat na email známému ? děkuji

CK Metal

Dobrý den,

stačí zaslat tento odkaz:
https://www.slevomat.cz/akce/1304492-rim-florencie-lago-di-garda-verona-a-benatky

Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Martina Bartáková

Dobrý večer, uplatnění voucheru je potřeba 25.6. Když jej zaplatím z účtu v pondělí,tj. 25.6. online, přijde mi voucher ihned na email?
Abych to stihla ještě rezervovat.
Děkuji za odpověď.
Bartáková

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, po uhrazení platební kartou Vám během chvíle dorazí voucher na e-mail. Najdete ho poté také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru