Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celý den v termálním aquaparku Bešeňová: Možnost využít i v Tatralandii

4,7 / 5 VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ Bešeňová  (mapa) 4 480 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Dagmar Pavlovičová

Dobrý den,jak prosím zaplatit Vaší dárkovou kartou?Neměla jsem při platbě na výběr.Mám kartu na 2000 kč. Děkuji Pavlovičová

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar, nejdříve je potřeba se přihlásit do svého účtu na Slevomatu. Poté v pravém horním rohu naleznete své jméno a vedle něj 3 tečky na které klikněte. Poté se před Vámi zobrazí nabídka, kde je potřeba zvolit kolonku Dárkový poukaz a Uplatnit dárkový poukaz. Napíšete do kolonky svůj e-mail a kód dárkového poukazu, který se nachází na zadní straně dárkové karty jako stírací pole. Kliknete převést poukaz na kredity. Poté si stačí vybrat dané zboží a před výběrem typu platby zvolíte kolonku Uplatnit kredity. :) Pěkný den

Linda

Dobry den, muzu do bazénů i se synem 1,5 roku? Vetsina bazenu povoluje vstup detem az od dvou let. V obchodnich podminkach jsem toto info nenasla.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

áno, môžete do Vodného parku Bešeňová aj s dieťaťom ktoré je vo veku 1,5 roka. Je potrebné aby malo plienku do vody.

Dagmar Žádníková

Dobrý den, zakoupila jsem stejné vouchery letos na jaře, ve stejné hodnotě, jen s platností do 29.6.2018. Bohužel tam byly asi 3 víkendy, kdy je nebylo možné uplatnit a my jsme s rodinou trefili právě jeden z nich :-( Červen je pro nás už od začátku časově kritický a využít je nestihnu, prodej se mi zatím bohužel také nepodařil :-( Náhodou není možnost, vyměnit za nové vouchery s platností do 25.12.2018? Takhle mi leží ve skříni a pravdepodobně propadnou. Moc Vám děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar, přímo výměna bohužel není možná. Napište nám určitě na vip.podpora@slevomat.cz a podíváme se na to společně, co by se pro Vás dalo udělat. Děkuji, pěkný den

Jan

Dobrý den,

můžete prosím upřesnit, to je to Aqua Ticket v Tatralandii? Nic takového v ceníku neexistuje. Existuje pouze klasické celodenní vstupné bez sauny nazvané Tropical Packet.

Děkuji.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

Aqua Ticket je nové meno pre Tropical packet, obsahuje všetky bazény, atrakcie, všetko okrem sáun.

Mirka Malcherová

Dobrý den,proč je tahle nabídka zařazena do kategorie rodina a děti, a ne v relax a wellnes,při které lze uplatnit benefit plus kredity?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirko, nabídka je zařazena správně a dokonce na ní můžete využít kredity z Benefit plus programu, protože je nabídka také v kategorii Zábava a volný čas, na který je možné toto využít. Pěkný den

Miroslava

Dobry den je i moznost ubytovani? A za jakou cenu? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslavo, veškeré informace ohledně možnosti ubytování naleznete na stránkách parku https://www.besenova.com/. Pěkný den

Petr Návrat

No nevím kde jste přišli na to,že dítě do 6 let je zdarma.Já vždy za něj platím i když měl 4 roky a to jsem byl přes slevomat.V ceníku je to jasně psáno od 3 do 6 let 15 eur

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

od 28.6.2018 sme prešli do Letnej sezóny a cenník sa zmenil na Letný cenník v ktorom nastali zmeny v porovnaní s inými cenníkmi v sezónach. Deti do 6 rokov sú zdarma od 28.6.2018.

HELENA

dobrý den ,máte nějakou skupinovou slevu cca 30 lidí děkuji

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

Teraz počas letnej sezóny máme vstupy rozdelené na:
 

  1. Celodenný vstup
  2. Vstup po 16 hod.

V ponuke máme relax packet:
Aqua ticket (tento balíček obsahuje celý areál aquaparku okrem saunového sveta, teda termálny balíček obohatený o adrenalínovú zónu.)
Saunový svet je za príplatok 9 €.

V prípade skupinových vstupov Vám vieme ponúknuť špeciálne skupinové zľavy.

Pri skupine nad 20 účastníkov je to zľava 5% a každá 21. osoba je grátis.
Pri skupine nad 40 účastníkov je zľava 15% a každá 21. osoba je grátis.

Podmienkou pre získanie skupinovej zľavy je dosiahnutý minimálny počet účastníkov a spoločná platba na jednom účte.
Vstupy nie je možné platiť na faktúru, je možné ich zaplatiť len na mieste pri kúpe vstupov.
Aneta Kačinská

Dobrý den, na stránkách aquaparku mají psáno děti do 3let zdarma a vy tady máte psáno děti do 6let zdarma. Jak to tedy je? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto, v rámci této nabídky platí podmínky uvedené u nás a to děti do 6 let mají vstup zdarma :) Pěkný den

Aneta

Dobrý den, na stránkách aquaparku mají psáno děti do 3let zdarma a vy tady máte psáno děti do 6let.Jak to tedy je? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto,

mám pro vás dobrou zprávu, opravdu jsou zdarma děti do 6 let :-)

Krásný pondělní den. Míša

Denisa Schwarzová

Dobrý den, může mi prosím někdo potvrdit, že platí příplatek za Wellness a Spa 6 EUR? Byli jsme již několikrát a vždy jsme dopláceli klasických cca 15 EUR, což mají i na svých webovkách. Moc děkuji.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

doplatok k voucheru za wellness & spa je 6€ na osobu.

Eliska

Dobrý den, do kdy mohu zakoupit poukazy ? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Eliško,

to záleží na počtu nákupů, není možné tedy dopředu říci, jak dlouho bude možné nabídku zakoupit :-( Určitě tedy neváhejte, ať nepřijdete o zážitek!

Děkuji a přeji vám krásný páteční den. Míša

Anthony Edward

lze tento voucher refundovat

Slevomat.cz

Dobrý den, Anthony,

ano samozřejmě, pokud bude voucher nevyužit, tak je možné jej refundovat :-)

Krásný páteční den. Míša

Iva

Dobrý den, chtěla bych koupit dva vouchery i s obědem. Mohu je uplatnit v Tatralandii?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, voucher platí na balíček AQUA ticket v Tatralandii za píplatek €2. Krásný den, Míša :-)

Petr

Dobrý den, chci se zeptat zda pokud využijeme dražší voucher (s jídlem) do Tatralandia, můžeme i zde uplatnit voucher na jídlo, nebo zde jídlo čerpat nelze (pouze v Bešeňové)?

Dušan Gábor

Dobrý den
chtěl bych se Vás přeptat jestli v termínu 9–11.11.2018 jsou vouchery platné
a jestli v daném termínu neplánujete nějaké provozní omezení.
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Dušane,

ano vouchery jsou v tomto období platné, omezení plánována nejsou, ale určitě je doporučuji sledovat zde: https://www.besenova.com/info/besenova/otvaracia-doba/

Krásný páteční den. Míša

Tomáš

Můžu zakoupit dva tikety ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši, počet voucheru na osobu není omezen :) Pěkný den

Daniel Wowra

Dobrý den jedeme na víkend k vám 15.6. – 17.6.2018.Nějaká sleva pro 2.dospělé a 3 děti ve věku 15, 15,12 by nebyla ? Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Nashledanou

Slevomat.cz

Dobrý den, Danieli, bylo by to rozhodně skvělé, ale na Slevomatu je akce opravdu se slevou až od 3. 9. – 25. 12. 2018. Věříme, že i takto si pobyt v aquaparku užijete :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru