Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Perfektní vzhled: 3D permanentní make-up obočí nebo rtů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Aneta Břízová

Dobry den,
chtela jsem se zeptat, zda je nutne do 30.7. voucher vyuzit, nebo toto datum plati pouze pro objednani a na microblading mohu jit az v srpnu? Dekuji prdem za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto, do konce platnosti voucheru je ho potřeba také využít :) Pěkný den

Marie Adamcova

Dobrý den, ráda bych se k vám objednala, ale 16. 7. odlítám na dovolenou. Myslíte, že najdete začátkem července ještě nějaký volný termín? Mohu i dopoledne.

Angela Nails & Beauty

Dobry den, date mi prosim na vas cislo a zavolam vam, nebo prosim kontaktujte mne na 773198969 se urcite domluvime na termin :).
S pozdravem Angela

Lenka

Dobry den, jaka jsou omezeni po aplikaci? Je nutno se vyhybat sluneni?
 Dekuji

Angela Nails & Beauty

Dobry den, ano je potreba omezit stykem se slunickem (nosit slunecni bryle), dale po aplikaci prvni tyden vyhybat se tyto veci : alkohol, kava, vyhnout se vode oblast oboci, namahave cinnosti k poceni.
S pozdravem Angela

Alena Macháčková

Dobrý den, nějaké fotky Vaši práce rtů? Děkuji

Angela Nails & Beauty

Dobry den, fotky jsou na strance akce, pokud by vas zajmalo vice fotek napiste mi prosim email a ja vam poslu vice :), nebo muzete navstivit nasi facebokovou stranku.
S pozdravem Angela

Terzievová Kristýna

Dobrý den, neviděla jsem nikde, že by jste dělala nějaké světlé varianty obočí, je tedy možné i to ?

 Děkuji

Angela Nails & Beauty

Dobry den, ano mame i svetle barvy pigmentu i treba pro blond.
S pozdravem Angela

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru