Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Exotické džemy, po kterých se utlučete: mango a maracuja, kokos a další pecky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

dana koubelová

Dobrý den. Prosím Vás jakou má džem záruku. Chci to jako dárek a prošlé zboží je nepříjemné. Už se nám to stalo u jiného produktu. Moc děkuji koubelová

JamDžem

Dobrý den, technicky je možné že na dodaných skleničkách bude vyznačeno datum minimální trvanlivosti v září/listopadu 2018. Reálně má před otevřením džem prakticky neomezenou trvanlivost, na obsahu se nemá co pokazit :) – tedy by měl určitě vydržet v řádu několika let.

Martina

mohla bych znát detail složení ï konzervační látky a podobně ? protože mám alergie tak bych toto složení potřebovala kompletní ?

JamDžem

Dobrý den, kompletní seznam složení je vidět vždy na stránce daného výrobku, jako například zde: https://www.slevomat.cz/akce/1303822-vynikajici-thajske-dzemy-z-exotickeho-ovoce#3677782
Konzervační látky v džemech nejsou, takže seznam je kompletní – jde vždy o ovoce, cukr, pak může být limeta/zázvor a agar/pektin jako želírovací látky.

Kristýna

Dobrý den, zajímalo by mě, čím jsou džemy slazené. Jedná se mi o tu kolekci pěti druhů.
 Děkuji

JamDžem

Dobrý den, džemy jsou ve všech příchutích slazené klasickým bílým cukrem.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru