Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celý den v dětském parku na Božím Daru a jízdy na káře nebo koloběžce

4,7 / 5 Areál Novako Boží Dar  (mapa) 387 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
David Mráz

Dve dospele osoby a tri deti

Areál Novako

Dobrý den,
Doporučuji variantu tedy pro 3 osoby + 2 osoby. Jízdy na káry si pak můžete rozdělit dle libosti........
Pěkný den přejeme

Lenka Matysová

Dobrý den,
táta + synové 9 a 18 let. Pokud koupím voucher pro tři osoby, bude mít mamka vstup do areálu zdarma, pokud je pouze doprovází?
Děkuji a přeji pěkné dny…

Areál Novako

Dobrý den.
Jestli půjde do placeného prostoru, bude potřebovat také uhradit vstupné. Pokud bude u srubu na kávičce, tak vstupné platit nepotřebuje.....
krásný den přeji

Libuše Schubertová

Dobrý den ! Babi a děda (oba 69 let) + kluci 7 a 5 let. Jak to řešit? Zvládnou jízdu na motokáře sami? Plánujeme celodenní výlet. Děkuji za odpověď.

Areál Novako

Dobrý den,
Stačí Vám tedy zakoupit variantu pro dvě osoby. Babi i děda mají vstup zdarma a na káře se raději svezou s klukama, aby si to nejdříve vyzkoušeli…

Zdenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli můžeme vzít sebou i psa. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Zdenko,
Děkuji za Váš dotaz,
můžete, ale pejsci musí být na vodítku. :-)…
S pozdravem a přáním krásného dne,

Irena Nováková

Dobrý den
reaguji na vaši odpověď, ve které mě odkazujete přímo na Novako anebo na položení nové otázky Slevomatu. Zajisté musíte vědět, zda prodáváte i samostatné jízdy k voucheru na vstup pro 3 osoby a tři jízdy? To, že se jízdy dají zakoupit i v areálu Novako vím.
Děkuji za odpověď! Nováková

Areál Novako

Dobrý den, Přes Slevomat jednotlivé jízdenky na káry nenabízíme. Pěkný večer

Irena Nováková

Dobrý den!
Samostatné jízdy již k zakoupené vstupence se přes Slevomat nedají zakoupit?
Děkuji za odpověď! Nováková

Areál Novako

Dobrý den,
Přes Slevomat jednotlivé jízdenky na káry nenabízíme.
Pěkný večer

Irena Nováková

Dobrý den!
Když máme zakoupenou vstupenku pro 3 osoby + 3 jízdy, lze dokoupit již jenom další jízdy bez vstupného? Děkuji Nováková

Areál Novako

Ano, to je samozřejmě možné dokoupit na místě.
Krásný den

Kateřina

Dobrý den , na stránkách máte vstup pro dva 160 kc, tyto ceny neplatí?

Areál Novako

Dobrý den.
Tyto ceny platí. Akorát v této ceně nejsou žádné jízdy na kárách.....
Krásný den

Lucie

Dobrý den,
Pokud jsme 2 dospěly a 2 děti (4,7)let mám zakoupit vstupenku pro 2 osoby 2×?? Dekuji

Areál Novako

Dobrý den.
Přesně tak…

Martina Vyhnálková

Dobrý den, děkuji za odpověď, asi jsem se špatně vyjádřila. Jedná se mi o to, zda si musí i dospělí zaplatit vstup do Dětského světa, když budou jako dozor? Vloni jste měli nabídku jako Rodinné vstupné,tak jsem to „neřešila“ . Dekuji, pěkný den :-)

Areál Novako

Dobrý den
Ano, musí zaplatit vstupné každý, kdo jde do areálu. Cena pro více osob je výhodnější a přibližuje se loňskému modelu „rodinného vstupného“.

Jana Hradilová

Dobrý den, pro kolik osob mám koupit voucher když navštívím park se synem a mamkou, která jezdit nebude? Syn má pouze 4roky, takže bude jezdit se mnou?

Areál Novako

Dobrý den.
Pokud bude mamča sedět u srubu na kafíčku a bude se na vás pouze dívat, tak stačí voucher pro dvě osoby.
krásný den

Martina Vyhnálková

Dobrý den, měla bych dotaz. Pro dva dospělé a dvě děti se musí koupit 2× voucher,když budou jezdit pouze děti? A rodiče budou jako dozor? Děkuji, přeji pěkný den :-)

Areál Novako

Dobrý den, pokud chcete jezdit pouze na kárách, tak vstup do Dětského světa není nutné koupit. V případě, že děti budou využívat naše atrakce v areálu, budou potřebovat zaplatit i vstupné do Dětského světa.
Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru