Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kouzelný pobyt v rustikální srubové kolibě na Liptově pod Tatrami pro 2

4,5 / 5 Koliba Likava Nízké Tatry - Slovensko (mapa) 40 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Alena Sýkorová

Dobrý den, ráda bych věděla jeslti byste měli volno pro 2 osoby od 16 – 18. 7. 2018
Sýkorová

Koliba Likava

dobry den.volne terminy si overte cez rezervacny system slevomat pri nasej akcii.kolibalikava

Koliba Likava

Dobry den,termin je plny.

Jaromír Pavlík

Dobrý den, máte volný 6 denní pobyt pro 2 osoby v terminu 4. – 10. 8.? Děkuji

Koliba Likava

Dobry den,mame volnu poslednu izbu od 5.8–10.8.2018

Marek Mlynář

Dobrý den, máme pobyt pro dva zaplacený od 19.8. do 24.8. , nebylo by možné dokoupit ještě dvě noci předtím ? 17–19. 8. ? děkuji za odpověď a už se moc těšíme :)

Koliba Likava

Dobry den,bohuzial nie je to mozne.

Renata Krakovková

Dobrý den, máte volný pobyt v termínu od 11/7 na 3 noci pro 2 dospělé osoby a 2 děti (10 a 7 let)? Děkuji Krakovková

Koliba Likava

Dobry den,termin je plne obsadeny.

Simona Sárköziová

Dobrý den Míšo, to sice ano, nicméně v podmínkách je zase uvedeno také to, že pobyt s mazlíčkem si máme domluvit s recepcí – proto se zde ptám já i paní níže, ty informace si protiřečí, zasílala jsem vám do Slevomatu i screenshot. Evidentně asi psa nemáte, přeci ho nedáme kvůli dovolené na slovenských horách, kam s ním záměrně míříme, na hlídání k cizím lidem, to je naprostý nesmysl. Čekám tedy na vyjádření personálu a podle toho o nabídku buď zájem mít budeme či ne(spíše ale ne, už teď s tím je hafo komplikací). Děkuji a jsem s pozdravem

Koliba Likava

dobry den.domace zviera nie je dovolene.za pochopenie dakujeme.koli­balikava

Simona Sárköziová

Dobrý den, v podmínkách nabídky máte uvedeno, že pobyt s domácím mazlíčkem si máme domluvit s recepcí – dnes jsem tam volala a slečna mi řekla, že o této informaci v podmínkách neví a že to není možné. Prosím tedy o upřesnění – máme malého, velmi tichého minipsa (cca 2 kg) a rádi bychom dorazili na 5 nocí na 10.-15. 7. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Simono,

moc se omlouvám za tyto komplikace, vidím, že v nabídce je opravdu uvedeno, že pobyt s domácím mazlíčkem není možný :-( Tak ho můžete dát na hlídání, případně vybrat třeba jiný pobyt – můžete k tomu využít i náš filtr na domácí mazlíčky :-)

Krásný páteční den. Míša

Trávníčková Květoslava

Dobrý večer, prosím mám zájem o termín od 23.7 do 28.7.tj. 6 dní / 5 nocí pro 4 osoby – 2 dospělí a 2 děti do 14-ti let. Prosím je možné platit v korunách. Za odpověď děkuji!

Olga Hulvová

Dobrý večer, byl by volný termín na 4 dny pro 4 dospělé a 2 děti (6 měsíců + 3 roky) a psa (větší rasa) v termínu 2.-11.7.? Děkuji

Koliba Likava

dobry den.domace zvieratka nie su povolene.koli­balikava

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru