Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vstupenka na vybraná představení Divadla Palace – repertoár plný komedií

4,8 / 5 Divadlo Palace Praha - Nové Město  (mapa) 5 005 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Alena Hudečková

Jsme důchodci z Tábora a rádi bychom si zakoupili vstupenky na odpolední představení v 1.zóně. Týká se sleva i těchto představení? a je možno koupit najednou 15 vstupenek? Děkuji za odpověď.

Divadlo Palace

Dobrý den, vouchery můžete zakoupit dle cenové kategorie na uvedená odpolední představení dle nabídky. Můžete zakoupit i 15 voucherů a pak je uplatnit najednou na jedno představení. Divadlo Palace

Ivana Kolaříková

Dobrý den,
mohu uplatnit na vstupenky Unišek+ FKSP?
Děkuji za odpověď.
I.Kolaříková

Divadlo Palace

Dobrý den, Divadlo Palace neakceptuje Unišeky. Tento dotaz je pro Slevomat. Divadlo Palalce

Nikola Halačková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně voucheru v 1 zóně. Koupila jsem je jako dárek k Vánocům, takže termín a představení se bude vybírat koncem prosince. Když mám lístky do předních řad a nebude už na představení volné místo v těchto řadách, které jsem koupila. Jaké potom dostanou místa? Děkuji

Divadlo Palace

Dobrý den, voucher můžete uplatit na představení od odehraná od 2.1. do 25.6.2019. vybírad můžete již nyní. Kapacita Divadla Palace je omezená, pokud Vám nevyhovují místa která jsou aktuálně v prodeji, vyčkejte na další termíny. Divadlo Palace má předprodej cca 2 měsíce předem. S pozdravem Divadlo Palace

Lucie P

Dobrý den, prosím o informaci, zda je možné využít voucher na veškerá Vaše představení v rámci platnosti voucheru? Pokud ne, jakých představení se to týká? Konkrétně mám zájem o hru Prachy!!! v první cenové kategorii (1.zóna). Děkuji předem za odpověď.

Divadlo Palace

Dobrý den, u každé kategorie máte vypsaná o jaká představení se jedná a umístění v sále. Představení Prachy je uvedeno v I cenové kategorii. Viz podmínky akce. S pozdravem Divadlo Palace

Mára

Dobrý den.Mam zájem,o divadelní představení,v so­botu 12.01.19.Hrajete v divadle Paláce.Muzu si objednat vstupenku ,a poslat si přes email?Mám zájem o vstupenku 2.kat. zóna 1.Muzu si vybrat místo? Děkuji

Divadlo Palace

Dobrý den, postupujte dle návodu – jak uplatnit voucher. Místa si můžete sám vybrat sám dle volné kapacity sálu. S pozdravem Divadlo Palace

Jana Justová

Dobrý den prosím do kdy bude platná tato nabídka ? Děkuji :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Voucher je možné využít do 25. 5. 2019. Pěkný den

Renata Valkonyová, DiS.

Dobrý den, zakoupila jsem si 2 otevřené vstupenky (1. cenová kategorie). Vstupenku můžeme využít až do 25.5.2019. Nabízená představení: Manželský poker. Miluji Tě, ale..... . Penzion pro svobodné pány. Prachy!!! Prosím o sdělení, která z uvedených představení je největší legrace :-) . Dále mám velkou prosbu: jsme z Českého Krumlova a není v našich možnostech si vstupenky vyzvednout v Praze DEN před představením – pro nás by to znamenalo přespání v Praze. Nelze tyto vstupenky zaslat poštou? Poštovné uhradím. Děkuji za odpověď.

Divadlo Palace

Dobrý den, můžete si nechat vystavit elektronickou vstupenku – stačí na mail obchodni@divadlopalace.cz zaslat kód voucheru a vybrané představení. Rezervace vstupenek není možná, Všechny komedie jsou velice úspěšný, nedokáži Vám poradit co je největší legrace, zkuste si vybrat dle obsazení a anotací které máme uveřejněné na našich internetových stránkách. Divadlo Palace

Veronika Panáčová

Dobrý den, mám dotaz ohledně míst k sezení. Mám koupenou otevřenou vstupenku I. cenová kategorie, 1. zóna (1.–15. řada v přízemí, 1.–4. řada balkon), místa k sezení mi budou tedy přidělena podle dostupných míst v této zóně? Nebo si mohu místa 1.zóně vybrat sama?

Děkuji za odpověď

Divadlo Palace

Dobrý den,

místa dle volné kapacity si můžete určit sama, uveďte prosím i rezervaci. S pozdravem Divadlo Palace

Dana Černá

Zaplatila jsem převodem vstupenku je to 6 dnů a dodnes nemám voucher. Jak jej získám. Dekuji

Divadlo Palace

Dobrý den,

prosím kontaktujte zákaznickou podporu Slevoamtu, toto je dotaz na ně. S pozdravem Divadlo Palace

Daniel Kubíček

Dobry den.Mohu u vas uplatnit flexi pasy kupony? Dekuji za odpoved.D.K.

Divadlo Palace

Dobrý den, Divadlo Palace neakceptuje Flexi Pasy, Sodexo a jiné kupon. S pozdravem Divadlo Palace

Barbora Knoppová

Dobrý den, jaký je rozdíl v II. cenová kategorie – 1. zóna za Kč 399 a za Kč 349? Děkuji

Divadlo Palace

Dobrý den,

jakmile si otevřete každou kategorii uvidíte o jaké místa se jedná a na jaké představení se ten či onen voucher vztahuje. Ceny u druhé cenové kategorie jsou, ale 1. zóna za 349 Kč a 2. zóna za 299 Kč. S pozdravem Divadlo Palace

Karolína Kopecká

Dobrý den,
proč je možné u I.kategorie vybrat pouze ze čtyř představení? Chtěla jsem lístky jako dárek, ale rodiče již dvě ze čtyř představení viděli.
Děkuji Kopecká

Divadlo Palace

Dobrý den, Divadlo Palace má 2 cenové kategorie. U kategorie 1 – jsou pouze tato představení, proto jsou uvedena jen 4. Divadlo Palace

Milena Machatová

Takže si mohu vouchery koupit už teď a v půlce Prosince požádat o vystavení e- tiketů?
 Děkuji

Divadlo Palace

Ano, viz podmínky uplatnění Divadlo Palace

Milena Machatová

Ráda bych se ještě zeptala,když chci do divadla až třeba v březnu,mohu si vouchery koupit ted a o E vstupenku požádat kdy?
Děkuji Machatová

Divadlo Palace

Dobrý den,

jakmile bude březnový program v prodeji, lze zažádat o vystavení e-ticketů. Program na měsíc březen bude obeznámen cca půlce prosince. děkuji za Váš dotaz Divadlo Palace

Milena Machatová

Chtěla bych se zeptat, jestli tedy lze lístky získat před internet, aniž bych si pro ně musela do Prahy? Děkuji Machatová

Divadlo Palace

Dobrý den,

ano, můžete si zažádat o vystavení E-vstupenky: Také si můžete nechat vystavit elektronickou vstupenku – stačí na mail obchodni@divadlopalace.cz zaslat kód voucheru a vybrané představení. S pozdravem Divadlo Palace

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru