Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstup do Film Legends Musea v Praze pro malé i velké filmové fandy

4,7 / 5 Film Legends Museum Praha - Libeň  (mapa) 2 104 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Jana

Dobrý den, nevím jak doložit že je syn student když teď ukončil ZŠ a průkazku o dalším studiu nemá. Díky za odpověď

Slevomat.cz

Hezký den, Jani,

v tomto případě doporučím zakoupit poukaz pro dospělého, pokud syn nebyl přijat na středoškolské studium, kde mu může škola vystavit potvrzení. :)
Přeji hezkou neděli

Elizabeth Eliz

Dobrý den,
lze někde najít rozpis víkendových tématických akcí na konkrétní dny? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Hezkou neděli, Elizabeth,

rozpis víkendových akcí můžete najít na této stránce http://filmlegendsmuzeum.cz/informace/vikendove-akce/m279
Mějte se krásně

Lenka

Dobrý den, platí akce i do Poděbrad?

Film Legends Museum

Dobrý den, tato akce platí pouze pro Prahu.

Radka

Dobrý den, pro Poděbrady neplatí?
Díky.

Slevomat.cz

Hezký den, Radko, tato nabídka platí pouze pro Prahu, v Poděbradech bohužel využít nelze. Hezkou sobotu, Lucka :)

Petra Škubalová

Dobrý den,dnes jsem objednala vstupenky a zaplatila převodem pres ucet.Problém je v tom že platbu mám u Vás uskutečnit do 7.7.2018 ale bohužel platba projde až 9.7.2018.Dřív kvůli svátkům mě to nepustí.Tak nevím co s tím.Diky Petra

Slevomat.cz

Hezký den, Petro, vůbec se nebojte, všechno zachráníme ;) Pro jistotu jsem prodloužila splatnost Vaší objednávky, takže se nemusíte bát, že by propadla :) Na Vaší platbu objednávka v klidu počká do příštího týdne :) Hezkou sobotu, Lucka

Iva

Dobrý večer, chtěla bych koupit vstupenky. Ale malému je 2,5 let. Je to problém? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, doufám, že Vám uděláme radost, protože děti do 2,99 let mají vstup zdarma. :) Pěkný den

Jitka

Dobry den.jak je to se vstupnym pro ZTP/P?Dekuji Jitka

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, v rámci této nabídky nemáme další zvýhodnění pro zákazníky se ZTP/P. Pěkný den

Alena Svobodová

Dobrý večer, od kolika let považujete člověka jako seniora? Omlouvám se, ale všude udávají jiný věk. Děkuji předem za odpověď.

Film Legends Museum

Dobrý den, senior je u nás od 60 let.

Liza Mrkvová

Už to chápu vy jste tam dali víkendové ceny i tak mi to přijde od vás sprosté!!!

Liza Mrkvová

Dobrý den,mohu poprosit o vysvětlení proč jsou vstupenky nadhodnoceny a pak udělaná rádoby sleva rodinné vstupné nemáte na stránkách za 650,– ale 590,–Trochu podraz na lidi!!!!!!Uvádíte u všeho vstupného lživé informace!!!

Slevomat.cz

Dobrý den, Lizo, vstupenky nabízené v této akci nemají žádné omezení na všední dny ani na víkendy. Vstupenky u provozovatele takto omezené jsou. Pěkný den

Film Legends Museum

Slevových voucher můžete využít v týdnu i o víkendu a ve svátky. Původní cena je tedy v pořádku.

Gabika Ruckayova

Dobrý deň, chystám sa navštíviť Prahu v dňoch.5.7 – 8.7.2018 a mam zakúpený voucher ale u vas v tieto dni aj sviatky, budete mať otvorene

Film Legends Museum

Dobrý den, ano. Otevřeno máme i ve svátky. Budeme se na Vás těšit.

Jitka Králová

Dobrý den,
proč tato nabídka platí pouze pro pražskou pobočku a ne pro Poděbrady?
Děkuji za odp. Králová J.

Film Legends Museum

Dobrý den, v Poděbradech máme nyní před sezónou a plnou kapacitu. Z toho důvodu je tato nabídka pouze pro Prahu. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Jiří Myšička

Zdravím jak dlouho to tam bude? Diki :)

Film Legends Museum

Dobrý den, muzeum je otevřeno na dobu neurčitou.

Vladimír Jougl

Je možný vstup s osobou na invalidním vozíku ?

Film Legends Museum

Dobrý den, vstup na invalidním vozíku je možný. 1. patro, kde je část expozice a projekce je však přístupné pouze po schodech. Toalety také nejsou bezbariérové.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru