Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Odpočinkový pobyt v Moravskoslezských Beskydech s polopenzí a bazénem

4,5 / 5 Hotel Na Skalkách*** Severní Morava (mapa) 65 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Blanka Nepovimova

Dobrý den meli by jste prosim jeste volny nejaky termin v srpnu alespon na 4 noci?Dva dospěly a 1 dítě 9 let?Dekuji za info

Hotel Na Skalkách

Dobry den, srpen mame jiz plne obsazen. Je nam lito.

Monika Halšková

Dobrý den, máte volno v termínu od 28. do 30.9. pro dvě osoby.
Děkuji Halšková

Hotel Na Skalkách

Ano, mame.

Zuzana Opelova

Dobrý den,byl by prosím volný termín 22.-28.7.? Děkuji

Hotel Na Skalkách

Dobry den,

bohuzel, prave jsme posledni pokoj v tomto terminu rezervovali. Meli byste zajem o jiny termin?

Jaroslava Svobodová

Dobrý den, máte volno 28–29.7 pro 2 dospělé a syna 16 let? A jaká by byla cena? Děkuji za odpověď Svobodová

Hotel Na Skalkách

Dobry den, voucher je nabizen pouze na minimalne 2 noci.

Petr Chyba

Dobrý den !
Stále čekám na odpověď na moje maily, odeslané 8.7.2018 a druhý odeslaný přímo z Vašich stránek 9.7.2018 a stále marně.
2 osoby, 3 dny (2 noci)
za 2 299 Kč
Prosím o info zda máte volné 2 dvoulůžkové pokoje v termínu Pa – Ne 24.8. – 26.8. 2018.

Děkuji a s pozdravem Chyba Petr

Hotel Na Skalkách

Dobry den, bohuzel nemame v tomto terminu volne pokoje.

Kamila Kršová

Dobrý den, rádi bychom přijeli 2 osoby v září, dá se pobyt uhradit zaměstnaneckých benefity? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo, o jaký typ benefitního programu se jedná? :) Pěkný den

Hotel Na Skalkách

Bohuzel, neda.

Jarmilagrundzova@centrum.cz

Dobry den chtela bych je 3dny 2noci s polopenzi a velnes bazen je primo v hotelu??

Hotel Na Skalkách

Bazen neni v hotelu.

Radek Mezzei

Dobrý den. Potřeboval bych rezervaci koncem července na pět dní jestli je volné místo. Psal sem vám mail a bez odezvy. Díky mezzei

Hotel Na Skalkách

Dobry den, email nam bohuzel nedorazil. Volny pokoj mame od 27.-31.7. Prosim o provedeni rezervace obratem, pokoj je posledni. Dekuji za pochopeni.

Radek Mezzei

Volal sem za 10 min co jste mi psali a už bohužel volný nebyl

Hotel Na Skalkách

Nevim, s kym jste mluvil. Ja jsem byla v hotelu hodinu pote, co jsem odpovidala na Vasi zpravu a nikdo nevolal. Ani me a ani do hotelu.

Radek Mezzei

No zvedl to nějaký pán a říkal že toho 27 není žádné volné až někdy druhého srpna,tak potom nechápu. Tak jestli by to slo rezervoval bych si to hned

Zeleznikova

Dobrý den volné dva dvojluzkove pokoje v období 26–30.7?na 5dni 4 noci?

Hotel Na Skalkách

Dobry den, dva pokoje mame volne od 27.-31.7.

Adriana Šabková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli máte ještě volný pokoj pro dva koncem července na 5 dní, případně jaké jsou termíny příjezdu.
Děkuji, Šabková

Hotel Na Skalkách

Prosim kontaktujte nas na emailu hotelnaskalkach@seznam.cz

Hana

Dobrý den, kolik je maximální počet přistýlek na pokoji? Děkuji.

Hotel Na Skalkách

Zalezi na typu pokoje. Pro vice informaci nas prosim kontaktujte na hotelnaskalkach@seznam.cz. Dekujeme.

Lenka Chomenková

Dobrý den, máte volný termín pro 3 denní pobyt v termínu 31.7. – 5. 8. pro 3 os (2 + 1 dítě 16 let). Jak se případně doplácí pobyt pro 1 os., je možná přistýlka? Děkuji za odpověď, Lenka Chomenková

Hotel Na Skalkách

Dobry den, mame posledni volny pokoj v terminu 1.-3.8. Dite na pristylce + polopenze cini 400,–/noc.

Marie

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda příplatek za dítě starší 3 let je pouze za lůžko nebo včetně polopenze. Za odpověď předem děkuji. Bartošková

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, děkujeme za dotaz. Cena pro dítě starší 3 let je za lůžko včetně polopenze. Pěkný den

Ali Jirka Šíbloví

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je volný termín v rozmezí 17.7–30.7? děkuji

Hotel Na Skalkách

Dobry den, prosim ohledne volnych terminu nas prosim kontaktujte na email hotelnaskalkach@seznam.cz. Dekujeme

Iveta Hopjanova

Dobry den,chtela bych se zeptat zdali je mozne hradit pobyt Benefit plus kartou. Dekuji za brzkou odpověď. S pozdravem Hopjanova

Hotel Na Skalkách

Dobry den, litujeme, ale neni mozne.

Ludmila Ciglerová

Dobry den,
chtela jsem se zeptat, zda mate volno v terminu od 30.6 do 8.7.na 4 noci.

Dekuji za odpoved

L. Ciglerova

Hotel Na Skalkách

Dobry den, ohledne terminu piste prosim na email hotelnaskalkach@seznam.cz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru