Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1 kg řízků nebo 2 kg pečených kuřecích křídel, příloha a nápoj dle chuti pro 2

4,4 / 5 Hospůdka U Fíčků Praha  (mapa) 150 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie Kadlecova

Dobry den jsme 2 dospely a dve deti 10let a chci se zeptat jestli staci koupit 1nebo 2vouchery .dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, u nabídky jsou i fotografie nabízených jídel. Záleží na apetitu strávníků. Podívejte se podle fotek, jestli pro Vás bude porce dostatečná nebo ne a podle toho zvažte nákup voucherů. Pěkný den

Jana Škrobánková

Dobrý den, jestliže nedojím svojí porci, je možné zbytek si nechat zabalit s sebou domů. Děkuji za odpověď Škrobánková

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, jak je u této nabídky uvedeno – Jídlo s sebou: není možné, užijte si ho raději v rodinné atmosféře podniku. Pěkný den

Neužilová

Dobrý den,
dne 18.6. jsem převedla pod VS=4400318671 částku 239,– na 1 kg řízků – (e-mail Tyglia@seznam.cz) Zatím jsem voucher neobdržela :-( Je nějaký problém?

Slevomat.cz

Dobrý den, poslal jsem Vám voucher ještě jednou. Podívejte se také do složek Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru