Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Péče o nehty: manikúra či pedikúra včetně gelové modeláže nehtů

3,8 / 5 Kamila Kimi Studio Plzeň  (mapa) 33 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Karolína Saláková

Dobrý den chci se zeptat mám zájem o gelové nehty se zdobením jaký poukaz si mám vybrat když si donesu fotografií nehtů uděláte mi jej prosím bude cena stejná včetně zdobení a kamínků děkuju

Kamila Kimi Studio

Dobrý den, poukaz Gelové nehty 299,–.Cena stejná při každém zdobení. Nehty dle foto při osobní konzultaci :)

T.

Dobrý den, byla jsme nucena opustit svoji nehtařku, hledám jinou, pokud gelové nehty mám, šla bych jen na doplnění, opravu, který voucher bych měla zakoupit, děkuji, T.

Kamila Kimi Studio

Dobrý den, nevadí.Gelové nehty 299,–

Jířa

Dobrý den,lze uděláte manikúru i bez prodlužování nehtů tipy? Jen zpevnit lak/gel UV? S respektováním ceny.. děkuji za odpověď. A měla byste čas v příštímu týdnu? Relativní kdykoli. Děkuji.

Kamila Kimi Studio

Dobrý den, ano samozřejmě. Prosím volejte na tel. 602519119 pro lepší domluvu. Děkuji

Kamila Kimi Studio

Dobrý den, ano samozřejmě. Určitě se domluvíme. Prosím o telefonickou domluvu. Děkuji za dotaz

martina

Dobrý den, zajímalo by mě zda cena gelových nehtu zůstává pro zákazníky ze slevovatu stejná při dalších návštěvách. Nejsem si jistá jestli jsem to četla u vaší nabídky nebo u jiné. Děkuji za odpověď

Kamila Kimi Studio

Dobrý den, cena pro zákaznice ze Slevomatu pro doplnění při dalších návštěvách zůstává stejná :)

Radka

Dobrý den, uděláte gelové nehty na velmi okousane nehty? Děkuji za odpověď

Kamila Kimi Studio

Dobrý den, ano:) Gelové nehty jsou skvělým řešením tohoto problému. Děkuji za dotaz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru