Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Magnetický držák na telefon PodržMiHo do mřížky auta

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Milena Hechtová

podrží i navigaci TomTom ?

Wahiča

Hezký den, mám na mobilu nalepenou platební kartu/platební samolepku. Bojím se, že magnet na kartu může mít vliv…?

Ilona Laštovková

Dobrý den chtěla bych si koupit jak držák, tak náhradní plisek. Lze udělat objednávku tak, abych platila pouze jedno poštovné? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Ilono, jde to :) Stačí si vložit do košíku jednu položku, poté se tlačítkem zpět vrátit do nabídky a vložit do košíku druhou položku a dokončit nákup :) Pěkný den

Lenka Stašková

Dobrý den, zakoupila jsem výrobek bratrovi a při instalaci vznesl dotaz, zda nevadí, když je plíšek položen na baterii (ta je přes 2/3 mobilu) pod krytem. Zda nedojde k poškození baterie (snížení výdrže, narušení funkce atd.). Děkuji za info :-)

PodržMiHo.cz

Dobrý den, nemusíte se bát, plíšek je pouze kov, který je přichycen magnetem. Žádné negativní účinky mít nebude :) V případě dalšího dotazu určitě napište :)

El

Dobrý den,
jen mě zajímá, jestli nehrozí, že se magnetem vymažou data z mobilu?

PodržMiHo.cz

Dobrý den, to určitě nehrozí :) Pro Vaši představu, aby mohl magnet smazat data z mobilu, musel by mít sílu elektromagnetu, který se používá na vrakovištích. Pokud budete mít nějaký dotaz, neváhejte nám znova napsat :)
PodržMiHo.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru