Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pohodlné biopantofle TexBase pro pány i dámy v mnoha barvách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie Rujzlová

Dobrý den, nabízíte pánské pantofle i ve velikosti 47? Děkuji.

TexBase s.r.o.

Dobrý den paní Rujzlová, bohužel největší velikost, která se vyrábí je velikost 46 :/ Přeji hezký večer! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Veronika Prokešová

Dobrý den, jedná se o ortopedickou obuv?

TexBase s.r.o.

Dobrý den paní Prokešová, ortopedická obuv je velice speciální obuv, která je určena pro případy s jasně definovaným postižením nohy – nejedná se tedy o ortopedickou obuv. Naše pantofle mají pro podporu klenby speciálně tvarovanou stélku (v podélném i příčném směru), která je vyměkčená, takže pomáhá tlumit dopady nohou při chůzi. Přeji hezký večer! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Pavlína Mejstříková

Dobrý den, zajímá mě zda je případně možná výměna velikosti přes Zásilkovnu zdarma jak je již u mnoha eshopů běžné, děkuji

TexBase s.r.o.

Dobrý den paní Mejstříková, výměna biopantoflí je samozřejmě možná, ale vzhledem k velmi nízké ceně pantoflí si zákazník doručení k nám hradí sám (po domluvě je možné i přes Zásilkovnu) a my mu pošleme vyměněné zboží zdarma. E-shopy, které výměnu nabízejí zdarma, tak cenu této služby mají již zahrnutou v základní ceně výrobku. U nás je požadavek zákazníků na výměnu tohoto výrobku zcela ojedinělý, takže nejsme nuceni cenu navyšovat o tuto službu. Přeji hezký den! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Jan Poustka

Dobry den
Jakto ze bez prihaseni mam 50 kreditu a po prihlaseni jen 10

TexBase s.r.o.

Dobrý den, to je dotaz spíš pro zákaznickou podporu Slevomatu. My jako inzerent s tím bohužel nic nesvedeme… Zkuste zákaznickou linku Slevomatu: 222 745 354. Děkuji a přeji krásný den. Petr, TexBase.cz

ZDENKA

DOBRÝ DEN MĚLA BYCH ZÁJEM O Pohodlné biopantofle TexBase pro pány i dámy v mnoha barvách :ALE CHTĚLA BYCH VEL: 38 A39 POUZE V TÉ RŮŽOVÉ BARVĚ..... JE MOŽNÉ SI JE OBJEDNAT ?

TexBase s.r.o.

Dobrý den, bohužel. Speciální barvy prodáváme pouze po kartonech (12 párů). Nezlobte se prosím. Děkuji za dotaz a přeji krásný den. Petr, TexBase

Vladislava Pijáčová

Dobrý den, objednala jsem si biopantofle 2× s dopravou do zásilkony Podivín za částku 373,–kč..Je to objednávané přes slevomat
Platila jsem platební kartou a nedostala jsem potvrzení o objednání a zaplacení.
Děkuji za odpověď. Pijáčková Vladislava

Slevomat.cz

Dobrý den, Vladislavo, voucher jsem Vám poslal ještě jednou. Podívejte se taky do složky Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

LuSe

dobrý den,prosím o informaci,zda jsou na těchto pantoflích vystupky pod prsty jak je vidět na některých reklamních fotkách,na fotkách nakupujících nejsou vodět,díky za info

TexBase s.r.o.

Dobrý den, na pantoflích jsou výstupky pod prsty, akorát na fotkách zákazníků jsou pantofle z takového úhlu, že nejsou dobře vidět, protože jsou foceny shora. V případě, že byste měla zájem, napište mi na info@texbase.cz a já pošlu Vám detailnější fotky :) Přeji hezký večer! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

JanaG

Dobrý den, ta stélka se měří od hrany k hraně vzdušnou čarou nebo jen ten rovný vnitřek?

TexBase s.r.o.

Dobrý den paní Jano, stélka se měří od vnitřní hrany k vnitřní hraně pantofle, protože díky nerovnému tvaru stélky by jiné měření nebylo tak přesné. Přeji hezký večer! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Marta Németová

Dobry den.Kdyz chci objednat,pantofle i cross.Mohu platit jedno postovne?Deku­ji Marta

TexBase s.r.o.

Dobrý den Németová, za všechno zboží od naší firmy zaplatíte pouze jedno poštovné :) Přeji hezký den! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Majka

Dobrý den. Jak vysoká je podrážka? Děkuji Marta

TexBase s.r.o.

Dobrý den, hrana podrážky je cca 2,5 cm vysoká, ale vzhledem k tvarované stélce je podrážka o něco nižší. Přeji hezký den! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru