Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Fitness náramek CUBE1: monitoring tepu, spánku, kroků i spálených kalorií

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Došek Jiří

Dotazuji se již po druhé :náramek ukazuje i čas(24hod.)pří­padně i budík ? děkuji

SETOS spol. s.r.o.

Dobrý den,
čas je na náramku zobrazován. Zařízení budíkem nedisponuje

Došek Jiří

Dobrý den…ukazuje náramek 24hodin a je i s budíkem …děkuji Jiří Došek

Věra Ševčíková

Dobrý den,
na mém úču zůstala částka nevyčerpaných kreditů,
chci se zeptat,je li možno zbývající částku doplatit bankovním převodem.
 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Ševčíková, určitě, platbu kredity lze doplatit všemi uvedenými způsoby platby. Stačí jen být u platby přihlášená, zakliknout uplatnit kredity a poté vybrat další metodu, kterou zbytek doplatíte. Hezký den :-)

Martina

Dobrý den, prosím o adresu kam poslat hodinky kvůli reklamaci.
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, adresa pro případné vrácení zboží je:
NORD PARK 09, K Bílému Vrchu 2978/5, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice. Pěkný den

Martin H.

Dobrý den, jak je to a tím měřením spánku, nikde jsem nenašel ikonu na hodinkách

Vít

Dobry den chci se jenom zeptat jakej to ma dosach od telefonu

Slevomat.cz

Dobrý den, náramek se připojuje přes technologii Bluetooth, která má teoretický dosah ve volném prostoru až 100 metrů. V reálných podmínkách je samozřejmě nižší, nicméně nemusíte se bát, že by bylo nutné mít telefon neustále u ruky.

Jiřina

Dobrý den, mám telefon s Windows Phone, ale aplikaci jsem ve Storu nenašla. Chápu to tedy správně, že není možné spárovat můj telefon s náramkem?
A ještě jeden dotaz – údaje z náramku se o půlnoci vynulují?
Předem děkuji za odpověď.

SETOS spol. s.r.o.

Dobrý den, aplikace k náramku je dostupná pouze pro Android a iOS. S Vaším telefonem tedy náramek nespárujete. Údaje v náramku zůstávají, pouze se každý den začíná od nuly. Po případné synchronizaci s odpovídajícím telefonem se data přenesou do aplikace.

Hana Henišová

Dobrý den,
mám docela úzké zápěstí – 15 cm, není displej moc velký ? Dodává se i v jiných barvách ? Třeba bílé. Díky za odpověď.

SETOS spol. s.r.o.

Dobrý den, náramek je dostupný pouze v nabízených barvách. Bílá bohužel k dispozici není. Náramek je univerzální jak pro muže tak i ženy, takže by mohl sedět i velikostně. Pokud ne, máte možnost náramek ve lhůtě 14 dnů vrátit

Jarmila

Dobrý den ještě jednou,
ujdu 5 kroků a 24 schodů a mám napočítaných 60 kroků, to je trochu divné…

SETOS spol. s.r.o.

Zkuste prosím počet kroků na delší vzdálenost a bez schodů. Měření u fitness náramků probíhá na pricipu snímání otřesů pomocí senzoru. Naměřený počet kroků je tedy orinetační, protože každý člověk má krok jinak dlouhý. Pokud by i toto měření rámcově neodpovídalo, můžete námamek poslat na reklamaci. Pokud by jste chtěla měřit kroky a vzdálenost s velkou přesností, doporučuji zakoupit hodinky s věstavěnou GPS, např. Garmin. Děkuji a přeji příjemný den

Jarmila

Dobrý den,
chci se zeptat, proč mi náramek špatně počítá kroky? A neupozorňuje na příchozí volání a sms?

SETOS spol. s.r.o.

Máte náramek spárovaný s mobilním telefonem? Upozornění na příchozí volání a sms funguje pouze tehdy, pokud je náramek spárovaný s aplikací v telefonu a je v dosahu Bluetooth. Co se týče počítání kroků specifikujte prosím jak velká je nepřesnost.

Míra Gildein

Dobrý den, ukazoval by náramek i příchozí emaily a je kompatibilní s aplikací Endomondo + mohu tedy ovladat muziku z mobilu? Děkuji.

SETOS spol. s.r.o.

Dobrý den, data z tohoto náramku nejdou zpracovávat jinak nez v aplikaci, která je s tímto nármkem kompatibilní. Ovládání hudby funguje i integrovaným přehrávačem hudby v telefonu. Pokud by jste používal například spotify, tak to ovládat bohužel nejde. Pokud máte na telefonu nastavené notifikace na příchozí emaily, tak náramek Vás na mail upozorní. Není ale možné mail zobrazit

Pavla Janošková

Dobrý den, hodinky už mám a jsou super, jen se chci zeptat, zda je možné hodinky nabíjet přes adaptér do zásuvky, nebo jen z PC? Děkuji za odpověď.

SETOS spol. s.r.o.

Dobrý den, nabíjení je možné přes jakýkoliv port USB. Tzn jak z adaptéru do zásuvky, tak i přes počítač. Jsem rád, že se Vám fitness náramek líbí:-)

Jana Menšíková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je vyměnitelný náramek a pokud ano, tak jestli je i prodáváte a kolik stojí.
 Děkuji

SETOS spol. s.r.o.

Dobrý den,
náhradní náramky bohužel neprodáváme

Jaroslav

Dobrý den, jakým způsobem náramek upozorňuje na příchozí hovory a SMS? Jedná se o zvukové upozornění nebo i vibrace?

SETOS spol. s.r.o.

Dobrý den, náramek upozorňuje jak zvukovým signálem, tak i vibrací

Víťa Petřík

Dobrý den, dá se s tímto náramkem jít např. běhat a po doběhnutí se podívat na data z této aktivity v nějaké aplikaci? Děkuji

SETOS spol. s.r.o.

Dobrý den, náramek nemá GPS, takže neuvidíte trasu. Náramek sčítá data za celý den, nejde tedy rozdělit jednotlivé aktivity. Pro tento účel je lepší pořídit chytré hodinky, které dokáží sledovat jednotlivé aktivity

Martina

Je v českém jazyce?

SETOS spol. s.r.o.

Náramek neobsahuje žádný text, pouze piktogramy. Aplikace pro telefon spolupracující s náramkem je v lokalizovaná do českého jazyka

MK

Prosím má české menu ?

SETOS spol. s.r.o.

Náramek neobsahuje žádný text, pouze piktogramy. Aplikace pro telefon spolupracující s náramkem je v lokalizovaná do českého jazyka

Pavla Janošková

Dobrý den, náramek měří krevní tlak, tep, nebo obojí? Děkuji za odpověď.

SETOS spol. s.r.o.

Náramek měří tep i krevní tlak. Informace o krevním tlaku je orientační, v žádném případě nemůže nahradit lékařské přístroje

Vlaďka Johanidesová

Dobrý den,
jak je viditelný display na slunci. Děkuji za odpověď.

SETOS spol. s.r.o.

Dobrý den, na ostrém slunci bude viditelnost displeje snížená. Stejně jako u kteréhokoliv jiného přístroje. Toto je bohužel vlastnost displejů.

Hana Henišová

Dobrý den,
můžete mi sdělit, jak je náramek spolehlivý, jaká je odezva na kvalitu ? Cena je totiž více než příznivá, aby to nebyl jenom náramek na okrasu.

SETOS spol. s.r.o.

Dobrý den, tento náramek již prodáváme delší dobu a s výraznými problémy jsme se nesetkali. Náramek pouze na okrasu to určitě není:-)

Deni Bláhová

Dobrý den lze si na hodinách i sms přečíst popřípadě přijmout hovor A co kalendář a vzpomínky treba dekuji ☺

SETOS spol. s.r.o.

Dobrý den, náramek vás upozorní na příchozí hovor a sms. U SMS zobrazí první znaky, ale celá SMS přečíst nejde. Jedná se tedy pouze o notifikace

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru