Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ve dvou do hor: jarní nebo letní pobyt v rodinném penzionu u Vrchlabí

4,6 / 5 Pension Holiday Krkonoše (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana

Dobrý den,
prosím Vás máte volno v termínu 10.8. – 12.8. pro dvě osoby? Předem děkuji za odpověď.

Pension Holiday

Dobrý den Jano,
volno máme, v případě zájmu se ozvěte mailem na pensionholiday@seznam.cz abychom Vám udělali předběžnou rezervaci pro nákup voucheru v klidu a poté co obdržíme voucher Vám termín definitivně potvrdíme.
Jiří Čipera
Penzion Holiday, 603296878

Martina Volková

Dobrý den,
chtěla bych se prosím zeptat, jak je to u Vás s drobnými zvířaty? Mám malou agamu vousatou, cestuje se mnou všude, v noci spí ve svém uzavřeném příbytku, přes den je se mnou na výletech. Zatím to nebyl nikde problém, beru jí všude, ale samozřejmě respektuji i zamítnutí, proto se ptám, jak je to u Vás.
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den Martina Volková

Pension Holiday

Dobrý den paní Volková,
jak uvádíme na webových stránkách, domácí mazlíčky nemůžeme ubytovat. Je mi líto že Vám musím zaslat tuto odpověď, ale k rozhodnutí jsme přistoupili s ohledem na ostatní ubytované hosty z důvodu např. alergií na chlupy u koček a psů, nemůžeme dělat výjimky ani u jiných zvířátek.
S přáním krásného dne
Jiří Čipera
Penzion Holiday

Martina Volková

Dobrý den pane Čipera,
děkuji za odpověď ohledně drobných zvířat, nic se neděje.
Hezký den MV

Miroslava Švarcová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli by jste měli volný pokoj na 5 nocí od 1.7?

Pension Holiday

Dobrý den paní Švarcová,
předběžně Vám do 16.6.2018 rezervuji pokoj pro 2 osoby na dobu 1.-6.7.2018 (6dní/5nocí). Po zaslání voucheru termín definitivně potvrdím.
Jiří Čipera
Penzuion Holiday, 603296878

Pension Holiday

Dobrý den paní Švarcová,
Vaše předběžná rezervace právě vypršela a b yla zrušena. Pokud máte i nadále zájem, ihned se ozvěte.
Jiří Čipera, Penzion Holiday

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru