Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Registrace do programu Starbucks Rewards: 200 Kč na nákupy a nápoj Grande

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Verka

Dobrý den, v jedné odpovědi píšete, že ke kartě je automaticky 100 hvězdiček, za které získáme nápoj. Nicméně dostala jsem 50 hvězdiček za registraci do Starbucks věrnostního programu a abych získala nápoj zdarma, bylo mi přidáno dalších 50, nicméně dle Vaší odpovědi tomu tak rozumím, že jsem měla dostat dalších 100 (bez ohledu na 50 hvězdiček za registraci..). Jak to tedy je?

Slevomat.cz

Dobrý den, Verko, celkově dostanete 100 hvězdiček. Pěkný den

Šárka

Dobrý den,
voucher jsem si zakoupila, registrovala, 200 Kč v aplikaci vidím, ale v nabídce uvedený nápoj grande k registraci, ten se schovává kde? Jak se pak v kavárně prokáži nárokem na tento nápoj?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, automaticky ke kreditům dostáváte 100 hvězdiček, které můžete využít na uvedený nápoj. Nalezne je v aplikaci v odměnách :) Pěkný den

Jan Krupička

dobrý den,jakým způsobem se prokazuje nárok na expresso zdarma?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, toto ověřují kolegové v kavárně po načtení karty :) Pěkný den

Jana

Tak koukám že je to na nic.........Kdo musí dělat i neco jiného než jenom hlídat nabídky nemá šanci........ach jo

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, je pravda, že kdo dřív přijde, ten si dříve vychutná něco ze Starbucks. Ale nebojte, skvělých nabídek máme na Slevomatu i tak dost a kdo ví, třeba se akce někdy vrátí a vy budete ta na koho se usměje štěstí :) Pěkný den

Janas

Také mně moc mrzí.

Slevomat.cz

Dobrý den, tentokrát to sice nevyšlo, ale u některé z dalších akcí se můžete radovat třeba právě vy :) Budeme Vám držet palce :) Pěkný den

Jana Puchýřová

Taky mě velmi mrzí že nemohu nabídku využít, email mi přišel až teď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, taky nás to mrzí, ale nevěšte hlavu. Třeba se nejednalo o poslední akci tohoto typu u nás :) Na každého se štěstí jednou usměje :) Pěkný den

Jana

Ach jo, taky jsem to nestihla – ani přes navýšení počtu o 50, vyprodáno za cca 1/2 hodiny! Další přidání nebude?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, bohužel navyšování kapacity momentálně neplánujeme. Jednalo se o exkluzivní nabídku omezenou počtem 250 ks voucherů. Děkujeme za pochopení. Hezký den, Kristýna Mrenicová, Velvyslanec zákazníků

Lenka

Predpokladam ze nabidka plati jen v Cesku, ze? Dekuji.

Starbucks

Dobrý den,

ano, nabídka je platná pouze pro ČR.

Krásný zbytek dne.

Lubica Zichová

Připojuji se k dotazu paní Renaty-opravdu nelze navýšit tuto nabídku ani pro dlouhodobé členy Slevomatu? Pokud člověk nestihne pro povinnosti hned ráno sednout k PC nemá šanci tuto nabídku stihnout. Moc mne mrzí tak malá nabídka voucherů.

Starbucks

Dobrý den,

navýšeno o 150 voucherů.

Krásný den.

Renata

Potěšilo by mne, kdyby byl zvýšen počet dostupných voucherů pro tuto nabídku! 100 ks mi přijde opravdu dost málo vzhledem k počtu zákazníků Slevomatu – přidáte nějaký? Děkuji za odpověď.

Starbucks

Dobrý den,

tak jsme navýšili o 150 voucherů. Honeeeeem :.).

Krásný den.

Irena

Dobrý den, nemám telefon, který podporuje tuto mobilní aplikaci. Tato nabídka je tedy pro mě asi nevhodná, že? Děkuji.

Starbucks

Dobrý den,

jaký telefon používáte? Koukneme se a ověříme :-).

Krásné pondělí :-)

Alena K.

jak dlouho je karta platná, od nákupu k prvnímu použití, chci to jako dárek

Starbucks

Dobré ráno,

od nákupu k prvnímu použití je platná 1 rok.

Děkujeme a přejeme Vám krásný den!

Lukáš

Lze zakoupit i když už věrnostní kartu mám a nahrát peněžní bonus na ní? Děkuji za odpověď.

Starbucks

Dobrý den,

bohužel nelze.

Děkujeme a přejeme krásné pondělí.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru