Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

3–5denní rodinná dovolená v Krkonoších: polopenze, sauna i horská kola

4,5 / 5 Hotel Helena Rokytnice nad Jizerou (mapa) 116 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
barbora

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte volno v termínu 25.8 – 28.8. ( 2 dospělí, 2 děti ). děkuji Barbora

Hotel Helena

Zdravím, bohužel v tomto termínu je hotel plně obsazen

Veronika Kubínová

Dobrý den, našla jsem na Vaši nabídku a velmi mne zaujala. Chtěla bych se proto zeptat zda máte volno v termínu 13.8. – 16.8. . dva dospělí a 2 děti ? Děkuji Za odpověď Veronika Kubínová

Hotel Helena

Dobrý den, tento termín již obsazen, nejbližší možný 20.08.-23.08. 2018
děkuji za pochopení

Silvie Viktorová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na termíny v prosinci 2018, 2 a 2 děti dvojčata 8 let.
Děkuji za Vaší odpověď.
Silvie Viktorová

Hotel Helena

poprosím o představu termínu na mail ..helena@rokyt­nice.com, děku­ji

Marie Švecová

Dobrý den,
Ráda bych se zeptala, zda mate volno v terminu od 18.8 na tyden? Jaka by byla konecna cena pro 1dospeleho a 2deti (11 a 7let)? A jaka je nejlblizsi zastavka vlaku/autobusu?
Dekuji Švecová

Hotel Helena

Dobrý den, prosím napište mi mail , pošlu Vám kalkulaci ..děkuji

Anna

Dobrý deň máte prosím voľnú izbu v termíne od 13.8 na 6 dní a 5 nocí? ĎAKUJEM

Hotel Helena

Zdravím, psal jsem Vám e-mail

Vladimíra Repaská

Dobrý den, máte volný pokoj pro 2 dospělé a 2 děti )4 a 6 let) v termínu 5.-8.8.2018? Ještě jsem se chtěla zeptat,kolik platí děti, v textu je,že dvě děti mají zdarma a když kliknu na děti,tak tam je 660,– na pobyt 3 noci? Děkuji

Vladimíra Repaská

Hotel Helena

Dobrý den,

bohužel pokoje v uvedeném termínu jsou obsazeny.Doplatky za děti dle podmínek níže:

Děti do 3,9 let zdarma bez nároku na vlastní lůžko s polopenzí
Děti od 4 do 7,9 let včetně polopenze, obědových balíčků a poháru:
660 Kč/3 noci
1100 Kč/5 nocí
1540 Kč/7 nocí
Děti od 8 do 10,9 let včetně polopenze, obědových balíčků a poháru:
960 Kč/3 noci
1600 Kč/5 nocí
2240 Kč/7 nocí
Děti od 11 do 14,9 let včetně polopenze, obědových balíčků a poháru:
1170 Kč/3 noci
1950 Kč/5 nocí
2730 Kč/7 nocí
Děkuji za pochopení.

Michaela

Dobrý den, máte] prosím volný pokoj na 4 dny v období od 3.8. – 8.8.
 Děkuji

Hotel Helena

Dobrý den,
mám pro Vás volný termín 03.08.-06.08. 2018 , poprosím zavolejte mi natel.604246873
děkuji Petr Štens

Monika Venigerová

Dobrý den, měli by jste ještě volný čtyřlůžkový pokoj –2 dospělí a 2děti (7,9) v termínu 23.-26.7.2018?
Děkuji za zprávu.
S přáním krásného dne
Monika Venigerová

Hotel Helena

Dobrý den,

bohužel máme tento termín již obsazen.Volné termíny Vám sdělíme telefonicky na čísle 481 523 304.

Děkuji za pochopení.

Alena Smolinková

Dobry den,chtela bych se prosim zeptat na volny termin ubytovani pro 2 dospele a 2 deti 4 a 9 let od 13.8.2018 4 dny 3 noci.Dekuji Smolinkova

Hotel Helena

Dobrý den,
V níže uvedeném termínu mám volný 3-lůžkový pokoj s přistýlkou , prosím o zakoupení voucheru a zaslání jeho kódu na tento mail , děkuji ..Petr Štens

Hana Ha

Dobrý den, prosím vás máte ještě volno v termínu 18.8. nebo 19.8. 2 dospělí a 2 děti 1 rok a 4 roky? Délku pobytu zatím promýšlím. Děkuji.

Hotel Helena

Dobrý den,

po 20.srpnu by byla možnost vhodného pokoje. Více info ohledně možné délky pobytu podáme telefonicky: 481 523 304.
 Děkuji

Gabriela

Dobrý den,
Máte prosím volný termín od 21.7 – 28.7.2018, dvoulůžkový pokoj. Dekuji

Hotel Helena

Dobrý večer, máme ještě volný pokoj, prosím zavolejte mi zítra nebo nám napište e-mail , děkuji

Šárka Süsserová

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli máte volný termín od 27.7. na 8 denní pobyt pro 2 osoby?
Děkuji.
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Süsserová

Hotel Helena

Dobrý večer, máme ještě volný pokoj, prosím zavolejte mi zítra nebo nám napište e-mail , děkuji

Tereza Jindrová

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je k dispozici týdenní pobyt v 1. týdnu v červenci pro 2 os. + pes. Ideálně 1.-8.7. ale pokud to lze jen so-so nevadí. Děkuji za odpověď. Jindrovi

Hotel Helena

Dobrý den,

týdenní pobyt v prsvím týdnu už volný není, velice rád nabídnu jiný, zavolejte mi prosím na 604246873
Petr Štens, Hotel Helena

Marie

Dobrý den.
Máte volný pokoj pro dva dospělé a jedno dítě 13 let v termínu 9.-15.7. nebo 23.-29.7. na 3 noci?
Děkuji za odpověď.

Hotel Helena

Dobrý den,

v tuto chvíli máme vhodný pokoj k dispozici 08.07.-11.07. nebo 2.termín.

Děkuji.

Lucie

Dobrý den,
je prosím možný pobyt pro dvě osoby v termínu 12. – 17.8.2018? Druhá osoba je dítě 14 let, nabídnete nějaké zvýhodnění?
Děkuji a zdravím

Hotel Helena

Dobrý den,

termín je dostupný, budete však potřebovat zakoupit 1 voucher, který platí pro 2 osoby.Pro rezervaci pokoje kontaktujte prosím hotelovou recepci: helena@rokytnice.com

Marie Svobodová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte volný termín od 9.-14.7. nebo od 16.-21.7. pro dvě dospělé osoby.
Děkuji předem za odpověď

Hotel Helena

Dobrý den,

pro zjištění volných termínů volejte prosím recepci tel. 481 523 304. V obou poptávaných termínech máme omezený počet pokojů k dispozici.Re­zervovat lze např. 11.07.-14.07. nebo 15.07.-20.7.
Děkuji za pochopení.

Vendula Svobodová

Dobrý den, máte volno v termínu 14.7–18.7 pro dva dospělé a dvě děti? děkuji za informaci. V. Svobodová

Hotel Helena

Dobrý den,

záleží na věku dětí, který v dotazu neuvádíte a požadavku pevného lůžka nebo přistýlky, protože většina rodinných pokojů je na tento termín obsazena. Zavolejte nám : 481 523 304. Dě­kuji.

Terka

Dobrý den měli by jste volný pokoj v termínu od 9.7.2018 na 6 dní (5 nocí) pro dvě osoby ?

Hotel Helena

Dobrý den,

zatím je termín volný. Poprosím tímto o kód na e-mail: helena@rokytnice.com.

Petr Müller

Dobrý den, byl by volný termín v týdnu od 20.8. do 24.8., voucher 2 osoby, 4 dny (3 noci) plud dvě děti (8 a 11 let)?
Děkuji a hezký den

Hotel Helena

Dobrý den,

ano, ohledně požadavku rodinného pokoje kontaktujte prosím přímo hot. recepci na tel 481 523 304.

Děkujeme.

Petra Ženíšková

Dobrý den, je možnost vzít psa ?

Hotel Helena

zdravím, zavolejte mi na 604246873 P.Štens

Daniela

Dobrý den,

máte volno na začátku září na 7 nocí pro 2 (viz voucher)?

Děkuji za odpověď

Hotel Helena

Dobrý den,

ano, máme volno. Objednávku termínu nám prosím pošlete na e-mail: helena@rokytnice.com.

Marketa

Dobry den, mate volno jeste od 1.7. na 5 noci? A priplatek za dite se plati az na miste nebo rovnou s objednavkou?

Hotel Helena

Dobrý den,
bohužel mám volné pokoje až od 07.07. do konce prázdnin. Děkuji za pochopení

Dominika

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, který je nástupní den a jestli je ještě volný termín v týdnu od 23. července pro možnost voucheru na 6 dní (5 nocí).

Děkuji za odpověď

Hotel Helena

Dobrý den,

v termínu od 23.července na 5 nocí máme ještě volná místa. Přesné datum nástupu záleží na Vás.Pro konkrétní typ pokoje( počet osob) a přesnou obsazenost v požadovaném termínu kontaktujte prosím hotelovou recepci na tel. 481 523 304.

 Děkuji

Pavel Mrázek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte volný pokoj v termínu 30.7. – 2.8.?

Hotel Helena

Dobrý den,

volno ještě máme, prosím napište mi mail na helena@rokytnice.com i s věkem dětí , děkuji

Eva

Dobrý den,
je možné domluvit se na úpravě stravy pro jednu osobu z důvodu diety? Předem děkuji za odpověď.

Hotel Helena

Dobrý den,

určitě to není problém, ohledně stravy mi zavolejte nebo pošlete mail ..

Marta Jelínková

Dobrý den, máte prosím ještě volný pokoj v termínu 22.7.- 27.7.2018 pro 2 dospělé a 3 děti ve věku 4, 8 a 9 let? děkuji

Hotel Helena

Zdravím, měl bych pro Vás řešení ve dvou pokojích vedle sebe, prosím napište mi na mail helena@rokytnice.com
napíšu Vám doplatky za děti a případně další info

Helena

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda máte volný čtyřlůžkový pokoj – termín od 12.7. na 5 nocí a kolik bych musela doplatit za děti 16 a 8 let.
Předem děkuji.

Hotel Helena

Dobrý den,
volný rodinný pokoj ještě mám, doplatek za děti 3550,– Kč + rekre poplatky 40,– Kč .Prosím ale zkuste reagovat co nejrychleji

Nikola

Dobrý den máte prosím volný 2 lůžkoví pokoj v terminu od 20. 07. 2018 na 4dny (3 noci)??? Předem děkuji za odpověď

Hotel Helena

Dobrý den,

ano, máme volno. Zakupte si prosím voucher a e-mailem nám nahlaste jeho kód.
Děkuji.

Danča Sklenda

Dobrý den, trošku tápu v tom, jak to tedy je s dětmi – je psáno, že až 2 děti do 8 let jsou zdarma…ale pak jsou dole uvedené ty příplatky za děti a tam jsou zdarma pouze děti do 4 let a navíc bez nároku na lůžko i stravu…jak to tedy je? Děkuji za vysvětlení :-)

Hotel Helena

Dobrý den, myšleno ubytování zdarma , částky dole jsou za stravu ( snídaně, oběd/obědový balíček a čtyřchodová večeře) ..

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru