Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

30 minut bodyboardingu na simulátoru pro 2 osoby: vybavení i videozáznam

4,7 / 5 Surf Arena Praha Praha - Letňany  (mapa) 74 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Míša K.

Hezky den. Chtěla bych se zeptat-pokud zakoupil poukaz zde přes slevomat garantujete mi min 6 a max 30 min jízdy dle obsazenosti vlny. Pokud zakoupim poukaz v plné ceně přímo na Vašich stránkách garantuje mi celých 30 min jízdy nebo je také možné že i v případě úhrady plné ceny bude v případě naplnění vlny možnost,ze by se jezdilo jen 6 minut ? jsou tyto podmínky jen pro zlevněné kupóny nebo obecně pro všechny ? děkuji

Surf Arena Praha

Dobrý den,
2–10 osob, veřejná lekce. Vždy skutečně záleží na aktuální obsazenosti.
Mechanika využití produktů je vždy stejná, ať poukaz koupíte u jakéhokliv partnera.

Naši trenéři rotují klienty pravidelně.

Děkujeme Tým SA

Eva Golecka

Tak to si asi moc lidi voucher nezakoupi, když pak akci přes slevomat obednaj tak určíte ,aby bylo co nejvíc lidi najednou.....my jako zákazníci to pak zjistíme AZ na miste

Surf Arena Praha

Dobrý den,
děkujeme za Váš názor.
Naším cílem je spokojenost klientů. A klienti od nás spokojeni odcházejí.

Budeme se těšit na návštěvu i Vaší.
Tým SA

Klára

Paní Lucie S…řekla,že pokud se simulátor naplní,tak spíš 12 minut.

Surf Arena Praha

Děkujeme,
Tým SA

Lucie Samiová

Dobrý den,v případě,že nabidku využije jen osoba muže být na simulátoru 1 hodinu ?

Surf Arena Praha

Dá se takto domluvit Lucie,
po telefonické objednání a sdělení tohoto požadavku.

Děkujeme Vám za dotaz,
Tým SA

Jan Pfeffer

Jako že člověk zaplatí 1450,– Kč aby se pak stalo že si zajezdí 6 minut? To jste trochu ulítli ne?!

Surf Arena Praha

Dobrý den Honzo,
cena je pro 2osoby. Definice služby a minimální čas trávený na vlně jsou popsány v obsahu akce.
Necháme čistě na Vás, jestli je to málo nebo hodně. My Vás informujeme o tom, jak by to mohlo být při maximálním využití.
Doporučujeme časy mimo špičku.

Děkujeme, Tým SA

Klára

Dobrý den,
mám taky dotaz k tomu času. Když si udělám rezervaci např.dnes po zakoupení voucheru,jak zjistím,že se po mě ještě nedoobjedná další větší počet lidí? Při představě,že jsem na prknu nikdy nestála a že na mě vyjde místo 30 min.jen 6 minut,co se za tak krátký čas dá stihnout?

Surf Arena Praha

Dobrý den,

systém objednávání je věc aktuální. Tedy jsme schopni Vás infomovat o tom, kolik klientů je v reálnou chvíli s Vámi ve vlně. O tom, kolik osob se do vlny objedná po Vás nejsme schopni predikovat. Standardní chování klienta, je objednávka týdne dopředu.

Díky, Tým SA

Andrej Kugler

Jak to je s tim casem? Jak mam rozumet tomu, ze misto 30 minut je 6 minut cisteho casu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreji, pro příklad: pokud by bylo na simulátoru plno, vychází čistý čas jízdy při prostřídání na 2× 6 minut, kapacita simulátoru je 10 osob. To znamená, že pokud bude na simulátoru 10 osob, tak čistý čas sjíždění vychází na 6 minut – aby se všichni prostřídali. Pokud přijdete v méně exponovanou hodinu a bude na simulátorů méně zájemců, zajezdíte si více. Celých 30 minut jste však v simulátoru. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru