Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aktivní dovolená v Orlických horách pro dva i rodinu: atrakce i turistika

4,5 / 5 Horská chata Na Rozcestí Orlické hory (mapa) 70 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dana Hořicová

Dobrý den, měli byste prosím volno pro 4členou rodinu, děti ve věku 13 a 7 let v posledním zářijovém víkendu? Tedy 28.9.-30.9.? Děkuji za odpověď

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,
Bohužel tento víkend máme již plně obsazen.

Jandelka Jiří

Dobrý den,mate ještě volný 5 denní pobyt na srpen pro 2 dospělí a jedno dítě 0,4 roku. Děkuji Jandelka

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,bohužel v srpnu máme již plně obsazeno. Děkuji…

Ivča Sikorová

Dobrý den a koupání je jak daleko? Nebo je něco ke koupání i v arealu? Děkuji

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,
Koupání je nejblíže na Pastvinách nebo v Žamberku, v areálu nic není...... Děkuji

Dagmar Havlenová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte volno pro čtyřčlennou rodinu (2 děti ve věku 2 a 4 let) v termínu 26.-30.9.. Děkuji!

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den, v tomto termínu mám poslední pokoj…

Lucie Ďurčeková

Dobrý den,máte prosím volný termin na 4 noci pro 2 dosp.os. + 3 děti(17,13,3) v rozmezí od 25.8.-2.9. ? Děkuji za odpoved

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,bohužel tento termín máme již plně obsazen.

Dominik

Dobrý den, máte ještě nějaké volné termíny v srpnu? Děkuji za odpověď

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den, máme pouze 20.-26.srpna

Hana Slavikova

Dobry den, jaky voucher zakoupit v pripade 1 dospele a 2 deti 2 roky a 5 let sim? A mate volny termin nekdy v rozmezi od 15– 25. Srpna?? Dekuji Slavikova

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,volný termín mám 20.-25. srpen. Woucher si zakupte podle toho, na jak dlouho chcete přijet. Možnost je na dvě či čtyři noci. Děkuji…

Eliška Daňková

Dobrý den, máte volný pokoj na 5 dní pro 2 osoby a 1 dítě (3 roky) někdy v termínu od 28.7. do 4.8., prosím?
Děkuji a pěkný den.

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,volno mám pouze v termínu 28.7.-2.8. Děkuji

Iva

Dobrý den ráda bych přijela se dvěma dětmi. 1 dospělý a děti 5,5 a 7,5 let. Termín 9.8.-13.8., jaká by byla cena, jaký voucher zakoupit? Děkuji

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,
V tomto termínu mám volno,tak si kupte woucher na 4 noci za 3490,–Kč. zbytek se doplácí na místě. Děkuji.

Eliška Klimčík

Dobrý den, prosím máte volno od 21.-23.9.2018? Děkuji, Malá

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den, ano,ještě máme volný pokoj…

Jana Trnavská

Dobrý den, prosím zda by jste měli volno v termínu buď od 23.7. do 29.7. nebo od 6.8. do 12.8. samozřejmě na 2 noci jak je ve voucheru a pro 4 osoby.
Děkuji Jana

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,volno máme od 23.7. celý týden a pak v termínu 10.-12.8.

Svobodová Lucie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte ještě volný pokoj v termínu 1.-5.7., pro 2 dospělé a dítě 1,5r?
Mnohokrát děkuji za odpověď, pěkný den

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,ano,máme volno.

Petra Andrlíková

Dobrý den,chtěla bych se zeptat je-li ještě volný nějaký termín v příštích 14-ti dnech. 1× dospělí +1×dite 11+1×dítě 5let.dekuji za odpověď Petra

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,měla bych volný pokoj v termínech 1.-4. července nebo 8.-15.července.

Ivana Chrbjátová

Dobrý den , máte volný pokoj v termínu 20.-22.7. 2018 4 dospělí a jedno dítě ve věku 8 let ? Děkuji

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,ano,v tomto termínu je ještě pokoj volný…

blanka

dobrý den
mam dvě děti 11 a 16 a dva dospělí

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den, balíček pro dvě osoby na dvě noci stojí 2190,–Kč. Můžete zakoupit woucher i pro děti nebo doplatit za každou noc se snídaní 440,–Kč

blanka bícová

dobrý den
kolik to stojí pro 2 osoby a 2 děti

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,
Ráda odpovím,ale potřebuji vědět,na jak dlouho a jak máte staré děti.....

Renata

Dobrý den, máte prosím volno od 21 do 25. 7 pro 2 osoby na 5 dnů? Děkuji Pavlíčková

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den, bohužel máme volno až od 23.7.

Olga Berkovská

Dobrý den,
zajímalo by mne zda máte volno v termínu 21.7 – 24.7. pro 2+2 rodinu. První dva dny (víkend) dva dospělí a dvě děti (4 a 6 let), druhé dva dny jen jeden dospělý a dvě děti, manžel se zbaběle vypaří do práce :). Lze na to po domluvě použít voucher 2 dospělí 5 dní/4 noci s tím, že děti by platili jen ten víkend když tedy manžel odjede dříve?
Děkuji a omlouvám se za komplikovaný dotaz.
Berkovská

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,
volný termín mám už pouze v termínu 18.-22.7. anebo 25.-29. 7. Jinak bychom se samozřejmě domluvili…

Lenka

Dobry den, mate prosim volno v terminu 29.6.-1.7. pro 2dospele a 2 deti?
 Dekuji

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,
Ano, tento termín je ještě volný.

Nada Koburger

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, zda náhodou nemate volný pokoj tento vikend 15–17.6,pro 2 osoby /voucher/, včetně vzít našeho 6 letého syna, to by byl příplatek?
děkuji za kladné vyjádření.
S pozdravem.
Nada Koburger

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý večer, tento víkend je volný poslední pokoj. Dítě by jste si doplatili na místě…

Mára Stupka

Dobrý den,byl by volný termín na víkendový pobyt od 28.9. do 30.9.?Předem děkuji za odpověď.

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý večer,
Ano,tento termín je volný…

Veronika Sablikova

Dobry den,
Chtela jsem se zaptat zda je mozne zabookovat pouze na 1 noc pro 2 dospele a 4 deti?

Horská chata Na Rozcestí

Dobrý den,
Ráda bych Vám vyšla vstříc,prosím napište mi na mail: narozcesti.ceskepetrovice@seznam.cz datum pobytu a věk dětí …
 Děkuji

DAVIDOVA RADKA

dobry den mužu pobyt u vas hradit přes fksp z prřispěvku od zaměstnavatele?

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru