Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Celodenní vstup do Modelového světa v centru Brna: vláčky, RC auta a další

4,5 / 5 Modelový svět Brno Brno - Střed  (mapa) 328 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Martin Márty

Dobrý den, jsem zklamán. Věřil jsem, bohužel, tomu, co zde máte uvedeno a podle vás je zde dnes otevřeno od 10–18 hodin. Vzal jsem celou rodinu a po příjezdu na místo nás přivítala jen uzavřená provozovna s cedulkou na dveřích, že mají v neděli a pondělí zavřeno. Ne v pondělí a úterý, jak máte uvedeno zde na slevomatu. Takže z pěkného dne stráveného s rodinou u vláčků nebylo nic a ještě nás to stálo lístky na šalinu. Paráda. Příště si, prosím, informace ověřte, než je uveřejníte na svých stránkách. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, to nás opravdu mrzí :( Informaci jsem předal kolegům, kteří sjednají nápravu. Na účet jsem Vám připsal kompenzaci, kterou si udělejte radost. A ještě jednou se omlouváme. Pěkný den

Jaroslava

Dobrý den,
mohu koupit rodinné vstupné pro vnuka, babičku a dědu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslavo, ano, jedná se o 2 dospělé a dítě a je to rodina :)) Pěkný den

Libu

Dobry den.
Pokud prijdem ze synem,ktery jiz ma 3 roky vztahuje se na nej vstup zdarma? Jde nam o to jestli kupovat rodinné vstupne ci ne…

Slevomat.cz

Dobrý den, pokud má syn již 3 roky, je nejlepší variantou nákupu rodinné vstupné. Krásný den

modelový svět

Dobrý den. Pokud už má syn tři roky tak již platí dětské vstupné.
S pozdravem Jančík

Tomáš

Dobrý den, máte inzerované věci funkční? Když jsme byli v MS naposledy před nějakou dobou, tak jezdily prakticky jen vláčky (některá tlačítka nefungovala) a u RC aut bylo snad jedno, zbytek nefunkční. Je MS nějak inovovaný za poslední dobu nebo stejný? Děkuji.

Olga Flasarová

Dobrý den, pokud přijdu s pěti vnoučaty, mám kupovat lístky na počet nebo ten rodinný pro všechny?

modelový svět

Dobrý den. Pošlete mě na Vás prosím telefon. Zavolám Vám a domluvíme se. mail: daliborjancik@seznam.cz
S pozdravem Jančík

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru