Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Noční koncerty při svitu svíček v nádherném kostele u Karlova mostu

4,2 / 5 Armonico Praga Agency Praha - Staré Město  (mapa) 862 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
František Brůna

Dobrý den, jsou volná dvě místa na 25.08.2018 ?
Děkuji za odpověď

Armonico Praga Agency

Ano, ještě je volno. Vouchery si můžete zakoupit.
Hezký den Milada Peřinová

Pavel Roščák

Dobrý den, máte prosím volné dvě vstupenky na noční varhaní koncert k datu 24.8 nebo k 25.8.2018? Děkuji. Roščák

Armonico Praga Agency

Dobrý den, jeste na oba dny jsou volna místa – vouchery si můžete zakoupit.
Milada Peřinová

Glocova jana

Dobry den,rada bych si zarezervovala 2 mista na sobotu 11.8..pokud by jeste bylo volno,obratem platim.jony termin nemohu vyuzit.dekuji za odpoved.j.g.

Armonico Praga Agency

Dobry den,
tento termín je jeďte volný, zakupte si tedy vouchery a poté nam na e mail zašlete jejich čísla. Rezervaci vam obratem potvrdime. Děkujeme a přeji příjemný zážitek Milada Peřinová

Ivana Pytlíková

Dobrý den, dne 18.7.2018 jsem si na Vašich stránkách zakoupila dva lístky. Nedostala jsem zpětnou vazbu a nemám čísla voucheru, abych si je mohla uplatnit.
Jak postupovat. Podívali byste e na tento problém. Pytlíková

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, voucher jsem Vám poslal ještě jednou. Podívejte se taky do složky Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Dana Nedvedova

DOBRÝ DEN ,JE PSÁNO PLATIT POUZE KARTOU,,ALE V NABÍDCE LZE VYBRAT I PŘEVOD,MŮŽU TEDY POUŽÍT PŘEVOD NEBO MUSÍM ŽÁDAT ZNÁMÉHO ,ABY MI ZAPLATIL KARTOU?JÁ NEMÁM. DĚKUJI DANA

Armonico Praga Agency

Dobrý den,
my koncert pouze pořádáme – prodej koncertu zprostředkovává firma Slevomat – pokud je však v nabídce i převod, je zřejmě možné zaplatit i převodem – nejlépe zavolejte na linku Slevomatu 222745345 Hezký den Milada Peřinová

Daniela Bartyzalova

Dobrý den, chápu to tak, že je nutné rovnou s vouchrem určit datum, kdy na koncert půjdu? Nebo mohu s vouchrem přijít kdykoli? Děkuji!

Armonico Praga Agency

Dobrý večer, ano, je třeba si vybrat termín a my vám ho zarezervujeme- v případě nutnosti nemoci apod. je však možné termín ještě po dohodě změnit.
Milada Peřinová


Dobrý većer, ano, termín si musíte vybrat a zarezervovat. V případě nutnosti nemoci apod. si však můžete ješte termin po dohodě změnit.
Milada Peřinová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru