Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Na skok k moři: 1denní koupání v Chorvatsku od června do září s dopravou

4,3 / 5 CK Pelhrim Umag - Chorvatsko (mapa) 237 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Gajdoščáková

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat jestli jsou ještě dvě volná místa na 7.-9. 9. 2018 Děkuji Jana G.

CK Pelhrim

Dobrý de, je mi líto, ale termín je již obsazen. Němcová CK Pelhrim

Valeria

Dobry den,

jsou jeste volna mista 31.8–2.9? Predem dekuji!

CK Pelhrim

Dobrý den, v současné době místa ještě máme, ale velmi rychle se plní, pokud si přejete, napište si co nejdříve prosím o rezervaci.
Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Kateřina Malásková

Dobry vecer,mela bych zajem o termin 7–9.9.je jeste volny?je moznost vyberu sedadel, wifi v autobuse a kdy se prosim odjizdi z Brna akdy se prijizdi k mori,mysleno jak dlouho trva cesta?dekuji moc za odpovedi

CK Pelhrim

Dobrý den, ano ve Vámi zvoleném termínu je ještě možno. wifi v buse není, z Brna odjezd cca 20.30 hod. příjezd do Umagu mezi 6–7 hod ranní., s místy v buse se snažíme klientům vyhovět, tedy pokud na vybraná sedadla nemá požadavek někdo dříve.Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Franta

Dobrý den,

termín 17–19/8 jsou jeste 3 volna mista?

 Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den,
bohužel, nejsou. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Pavla

Dobrý deň, sú ešte 2 voľné miesta na termín: 17.8.-19.8. s nástupným miestom v Brne. Ďakujem za odpoveď.

CK Pelhrim

Dobrý den, na tento temín místa ještě jsou.
Němcová CK Pelhrim

Natalija Haponuyk

Dobrý den,vaše kancelaz a v Praze? můžete poslat adresu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Natalijo, adresu máme v Pelhřimově: CESTOVNÍ KANCELÁŘ PELHRIM
ul. Strachovská 1901
Pelhřimov, Pěkný den

Helena Belatková

Dobrý den, prosím, chtěla bych vědět, kde přesně je nástupní místo v Jihlavě a v kolik hodin se z Jihlavy odjíždí. Děkuji Helena

CK Pelhrim

Dobrý den, z Jihlavy se odjíždí orientačně mezi 19.00 a 20.00, od budovy Telecomu, ul. Legionářů.
Pěkný den, Fikarová CK Pelhrim

Jana Gajdošíková

Dobrý den, je ještě volné místo 3.-5.8. Umag pro 1 osobu? Kde nástupní místě? V Brně a v kolik hod.odjezd? Sepsání smlouvy se dářešit email? JsemzeZlína. Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, tento termín je momentálně plně zarezervován. Děkuji, Fikarová CK Pelhrim

Simona Hasalová

Dobrý den, prosim, jsou ještě volna 2 mista v terminu 17.-19.8.? Děkuji za reakci!

CK Pelhrim

Dobrý den, ano je možno. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Gražyna

Dobrý den, v kolik hodin se vyjíždí zpět v sobotu ??? Máme zájem o termín 24.8.-26.8. Jsou již nějaká místa obsazená. Kolik dnů do předu budeme informování, že se zájezd nekoná. Děkují

CK Pelhrim

Dobrý den, v sobotu se z Umagu odjíždí v 18,00 hod. Vámi vybraný termín pojedeme, to víme již nyní. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Stanislava ŠIMKOVÁ

Dobrý den, nástup někde blíže bydliště v severních čechách asi možý není ?

CK Pelhrim

Dobrý den, trasy začínají v Praze směr na Brno. Svoz či bližší nástupní místo nedokážeme. Pěkné dny Němcová CK Pelhrim

Helena Kubáčková

Dobrý den. Prosim Vás, je v autobusu WC?

CK Pelhrim

Dobrý den, autobus WC má, ale otvírá se v nejnutnějších případech. CK Pelhrim

Olina Lašová

Dobry den mam vse zaplaceny zajezd i nastupni misto z prahy 27.7'chtela jsem se zeptat na dalsi instrukce od vas a v kolik je odjezd z prahy a odkud dekuji

CK Pelhrim

Paní Lašová, posílám email. Němcová CK Pelhrim

Otavová Ivana

Dobrý den, když na zájezd jede moje plnoletá dcera s mladší dcerou, které je už 15 let, musí mít písemný souhlas rodičů?

CK Pelhrim

Dobrý den, toto opravdu na 100 % nevím. Pro klid Váš i dcer bych jim souhlas dala. Napište mi na email, pošlu Vám vzor.
S pozdravem Němcová Dagmar

Petra Hejdová

Dobrý den,chtěly jsme se zeptat,zda je ještě volný termín od 31.8.2.9.2018 pro 2 dospělé osoby+děti ve věku 9.a 14. let?A s nimi souvisí i platba,protože nenacházím voucher 990,Kč pro děti?Jezdí s Vámi v tomto případě i takto menší děti,cesta se dá zvládnout že a případně kolik euro stačí na vyžítí či jídlo?někde jsem četla,že je to u pobřeží v Chorvatsku moc drahé?Děkuji za odpověd a přeji hezký den.Petra

CK Pelhrim

Dobrý den, ano, Vámi zvolený termín je možný. Koupíte pouze 2 vouchery, které mi zašlete na email s tím, že pojedou ještě 2 děti. Zašlu smlouvu a jejím základě děti doplatíte na číslo na smlouvě. Mohu Vás ujistit, jezdí i děti menší. Staší polštářek a dečka a celou cestu většina z dětí prospí. Ceny např. zmzlina 6–7 kun, kafe 5–6 kun, jídlo či pizza 35–40 kun. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Denisa Nikola Renčínová

Kde je nástupní místo v Praze?

CK Pelhrim

Dobrý den, Praha – výstup z metra C-Opatov u hlavní silnice, ul. Chilská
Pěkný den CK Pelhrim

Olina Lašová

Dobry den zaplatila jsem 1190 a dceru 13 let take 1190 jelikoz mi tech 900 neslo nacist.a dale se chci zeptat kdy je odjezd a odkud z prahy 27.7.dekuji lasova

CK Pelhrim

Dobrý den,
kontaktujte nás na naší emailové adrese ckpelhrim@seznam.cz
Pěkný den CK Pelhrim

Sarka Mojzisova

Dobry den potrebuji zaplatot dceru tech 900 ale vubec nevim jak prislo my 1190 za sebe ze mam zaplatit

CK Pelhrim

Dobrý den, kontaktujte nás prosím na naší emailové adrese ckpelhrim@seznam.cz
Pěkný den CK Pelhrim

Ludmila

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda máte ještě volná 3 místa (2 dospělí a 1 dítě 14 let) na termín od 20..7. Pokud ano, lze je u Vás zabukovat, než je zaplatím. Mockrát děkuji.

CK Pelhrim

Dobrý den, ano máme.
Zašlete nám kody voucheru.
Pěkný den CK Pelhrim

Mojzisova

Dobry den rada bych s vama jela fo chorvatska toho 27 a s dcerou ktery bude 9 co potrebuje sebou op detsky

CK Pelhrim

Dobrý den, dítě musí mít svůj doklad tz. pas či OP. Pěkný den CK Pelhrim

Monika Burjanska

Dobrý den chtěla by sem se zeptat v kolik hodin je z prahy odjezd a v kolik hodin sme na místě. Děkují

CK Pelhrim

Dobrý den,
odjezd z Prahy je cca v 17.00 hod., příjezd do Umagu cca 7.00 hod. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Leona Krajnakova

Zdravim vcera jsem zaplatila 3× vouchery a zatim me neprislo nic o zaplaceni a to abych se spojila s cestovkou jak to bude dal?diky

CK Pelhrim

Dobrý den, po zaplacení voucherů Vám na uvedený email zašle Slevomat vouchery, které poté zašlete CK, která Vám vystaví smlouvu. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Leona Krajnakova

Pekny den,objednala bych si 3mista na dany termin 24.8a vse bych vyridila pres email a zaplatila z uctu.diky L.Krajnakova

CK Pelhrim

Dobrý den, objednejte si 3 vouchery u slevomatu, zaplaťte z účtu, jakmile budete mít vouchery, zašlete mi emailem a my Vám zašleme smlouvu. Pěkný den CK Pelhrim

Katka

Dobrý den odkud z Brna odjíždí autobus a pokud pojedeme s přítelem..budeme mít místa v busu vedle sebe?Jde to nějak zajistit? Dekuji

CK Pelhrim

Dobrý den, nástupní místo Brno: Ulice Kaštanová, zastávka Ráječek – naproti Makru směr Hodonín. Klienty kteří cestují spolu nikdy nerozdělujeme. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Konstantin Kožokar

Dobrý z jaké ulice/nadrazi v Praze autobus výraži?

CK Pelhrim

Dobrý den, nástupní místo Praha: u hlavní silnice- ul. Chilská – výstup z metra C Opratov, směr centrum.Pěkný den CK Pelhrim

Leona Krajnakova

Pěkný den ozvu se v pondělí a potvdim pocet osob buď dvě nebo tri a da se vse vyridit timto zpusobem a platit pres ucet diky Krajnakova

CK Pelhrim

ano, na Slevomatu objednáte určitý počet voucherů, zaplatíte přes účet a jakmile obdržíte vouchery, zašlete je CK a my Vám zašleme smlouvu. Pěkné dny Němcová CK Pelhrim

Leona Krajnakova

Pekny den,mate ještě volny termin 24.8.na den u moře.A jaka bude tedy cena?diky Krajnakova Leona

CK Pelhrim

Dobrýden, ano v tomto termínu místa jsou. Cena 1190,– Kč.Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Poupová

Bude možné si v autobusu nechat nejake věci? Dekuji za odpověď Poupová

CK Pelhrim

Dobrý den, v buse si můžete nechat věci, které přes den nebudete potřebovat. Přes den do busu přístup není.
Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Kadlecova

Dobry den ,

Mohu se vas zeptat na autobus ? Ten , ktery tam pojede je ten stejny z ridici jede i na zpět ? Ptam se po spatne zkušenosti , kterou jsem zažila při jednodenim zajezdu do Bibione kde mely spatnou organizaci v autobusech a misto abych dojela do Prahy jsem skoncila s dvěma lidmi na Moravě a zda je vypraveny tento autobus pouze na jednodeni ..a příjezd autobusu do Prahy děkuji Kadlecova

CK Pelhrim

Dobrý den, ano, autobus který Vás veze do Umagu, Vás odveze zpět na stejné místo kde jste nastupovali v neděli ráno mezi 6–8,0 hod-.Pěkné dnyNěmcová CkPelhrim

Olga Lasova

Dobry den mam dotaz dite 13 let muze cestovat na obcansky prukaz nebo musi mit pas dekuji

CK Pelhrim

Dobrý den, dítě může cestovat na dětský občanský průkaz.Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Miloš Žitný

Dobrý den-jsou ještě volná místa na víkendové koupání v termínu 31.srpna až 2.září pro pět osob?Děkuji za odpověď

CK Pelhrim

Dobrý den, ano ve Vámi zvoleném termínu místa jsou. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Josef Kreutzer

Dobrý den. Nemůže se stát, že zakoupím voucher na termín 6.-8.7., ale při kontaktování CK už bude obsazený? Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, v tomto termínu ještě místo je. Pokud chcete mít jistotu, napište si o rezervaci na ckpelhrim@seznam.cz, já Vám potvrdím a poté voucher zakupte. Pěkný den Němcová Dagmar

Olena

Dobry den! V kolik hodin je odjezd z Prahy? Dekuju. Olena.

CK Pelhrim

Dobrý den, odjezd z Prahy v každém termínu jinak. Mezi 16,00–18,00 Hod. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Olena

Kolik stoji cestovni pojisteni? Dekuju. Olena.

CK Pelhrim

Dobrý den, spolupracujeme s pojišťovnou UNIQA, cena 45,– Kč/osoba. Pěkný den Němcová Dagmar

Zdeněk Martečík

Dobry den, dá se nastoupit i v Mikulově nebo jen v Brně .Děkuji Zdeněk.

CK Pelhrim

Dobrý den, nástup pouze Brno. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Lucia

Dobry den, prosim kolko cca trva cesta z Brna tam?

CK Pelhrim

Dobrý den, odjezd z Brna mezi 19,00–20,00 hod., příjezd do Umagu ca 7,00 hod. v sobotu ráno.
Němcová CK PELHRIM

Huyen

Dobrý den, chtěla bych se zeptat v kolik hodin autobus odjíždí z Prahy? Děkuji
 H.

CK Pelhrim

Dobrý den,
každý týden trošku jinak, je to odpoledne cca 15,00–16,00 hod. S pozdravem Němcová CK Pelhrim

Bílková

Dobrý den,mohu jet na občanku nebo potřebuji pas? Děkuji za odpověď Bílková

CK Pelhrim

Dobrý den,
ano, stačí občanský průkaz.
Němcová CK Pelhrim

Podsedníková

Dobrý den,
mám dotaz, kde v Praze je nástup do autobusu, jak zaplatit příplatek 200,–Kč za nástup?

Cena 1190,– kč je za osobu nebo za dva?

Děkuji Podsedníková

CK Pelhrim

Dobrý den, cena je 1190,– Kč za osobu, příplatek 200,– Kč na osobu se platí po sepsání smlouvy CK.
Z Prahy odjíždíme ul. Chilská výstup z metra C-Opatov u hlavní silnice. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Dagmar Lužná

Dobrý den,

měly bychom zájem o víkendové 1 denní koupání. Jsme z Moravy a řešíme jak podepsat smlouvu, protože do Prahy se nechystáme. Jde to vyřešit i jinou formou?
 Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, smlouva lze udělat emailem, není problém. Pěkný den Němcová Ck Pelhrim

Petra Kusáková

Dobrý den, jaký je prosím přibližný čas a místo při nástupu v Brně?

CK Pelhrim

Dobrý den, odjezd mezi 20,00 a 21,00 hod. , místo: Ulice Kaštanová, zastávka Ráječek – směr Hodonín, naproti Makru.
Pěkný den Němcová Dagmar

Marcela Pochová

jsem z Plzně a druhá osoba z Prahy,nenašla jsem nástupní místa,díky za odpověď,Marcela

CK Pelhrim

Dobrý den, Praha je našim nástupním místem a i Vašim nejbližším. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru