Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Raw mangový sorbert s agávovým sirupem – bez lepku a laktózy

4,9 / 5 Sweet Secret of Raw Praha - Vinohrady  (mapa) 157 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Katka

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, proč byl můj dotaz k akci skryt, kterým jsem se dotazovala, zda se jedná o týž podnik, se kterým byly loni problémy? Nepřijde mi vhodná cenzura dotazů. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, dotaz se dostal tak kam jste ho směřovala. Nicméně Vám bylo v odpovědi sděleno, že se o zkušenosti, které jste uváděla můžete podělit v sekci tomu určené. V rámci této akce nemáme zaznamenanou negativní vazbu od zákazníků. Dotaz jestli se jedná o stejný podnik, kde jste měla špatnou zkušenost nedokážeme posoudit a proto byl příspěvek skryt. Nejde o cenzuru dotazů, ale zároveň, nechceme, aby byla diskuze místem, pro rok staré informace, které nemusí odpovídat současnosti a které tím pádem nemůžeme zpětně ověřit. Pěkný den

romana opavová

Dobry den, lze sorbet dat do kelimku s sebou? Dekuji, zdravi Romana =)

romana opavová

Omlouvam se, uz jsem nalezla odpoved v textu

Slevomat.cz

Dobrý den, Romano, jsme rádi, že jste našla co jste hledala :) Krásný den a zdravíme ze Slevomatu :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru