Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pohádkový pobyt na jižní Moravě s neomezeným wellness vyžitím a polopenzí

4,2 / 5 Wellness Hotel Synot*** Jižní Morava (mapa) 72 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jaroslav Benedík

Objednal (snad) jsem si pobyt v srpnu přes slevomat. Mám zájem pouze v případě, že bude k dispozici varianta s manželskou postelí ve všední dny Stř – pá. Objednávka se mi ztratila, takže nevím jak dál. Tedy: beru pobyt 15. – 17. 8. nebo 8. – 10.8. v případě pokoje s manželskou postelí. Jak mám postupovat dále?, jestliže původní objednávku přes slevomat nenajdu? Děkuji za odpověď. J. Benedík

Hotel Synot

Dobrý den, v termínu 8. – 10.8. můžeme nabídnout apartmán nebo dvoulůžkový pokoj Standard. V termínu 15. – 17.8. můžeme nabídnout dvoulůžkový pokoj Superior nebo apartmán. V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 739 604 119. Re­cepce

Marketa Vandelikova

Dobry den.prosim cenu za 2 osoby a jedno dite14 let na 2 noci v tydnu od 16.7.2018.dekuji

Hotel Synot

Dobrý den, v tomto termínu můžeme nabídnout apartmán ve všední dny i o víkendu pro 3 osoby. Popř. ve všední dny máme k dispozici i Superior pro 3 osoby. V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 739 604 119..Re­cepce

Jaroslav Nosek

Dobry den.
Chci se zeptat zdali je volny apartman pro dve osobi. V obdobi 26.6 az 29.6. Děkuji za odpověď.

Hotel Synot

Dobrý den, máme k dispozici poslední apartmán v termínu 27.- 29.6.2018.
V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 739 604 119

martin kopecky

dobry den mate volny termin v obdoby 6–8.7 2018 dekuji za odpoved

Hotel Synot

Dobrý den, ano tento termín je ještě volný. pro více info volejte tel.: 739 604 119

miroslav jurecka

dobry vecer chci se zeptat jestli mate volny pokoj standart 22.6 az 24.6 s manzelskou posteli. dekuji J.

Hotel Synot

Dobrý večer, pro tento termín máme k dispozici pouze jednolůžkový pokoj s přistýlkou(je možné připravit jako manželskou postel). Pro více info volejte 739 604 119, krásný večer, Recepce,.

Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na termín 15.-17.6 2018 jestli je volný? Pokoj pro dva(manželská postel) ? A kdy je v pátek možný nástup? Děkuji za informace.

Hotel Synot

Dobrý den, v termínu 15.-17.6. 2018 máme volný Apartmán nebo jednolůžkový s přistýlkou. Pro více informací můžete volat na tel.: 739 604 119. S poz­dravem, recepce

Jana Kalinčíková

Prosím máte rezervaci v období od 6.7.-8.7. s neomezeným wellnesem,,po­lopenzí pro 2osoby,děkuji Jana

Hotel Synot

Dobrý den, v termínu 6.-8.7 máme volný Apartmán, nebo dvoulůžkový pokoj Standart. Pro více info můžete volat na tel: 739 604 119. S poz­dravem, recepce

Andrea

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by nebylo možné koupit tento wellness bez termínu. Má to být dárek pro rodiče a proto je koupení na termín docela složitá situace. Děkuji za odpověď.

Hotel Synot

Dobrý den, určitě lze koupit bez termínu. pro více info můžete volat 739 604 119

Alois Červek

Dobry den chtel sem se zeptat na termin pro dve osoby od 29.6-do 1.7.2018 dekuji za odpoved

Hotel Synot

Dobrý den, ano tento termín je volný. pro více informací můžete volat 739 604 119

Hana

Dobrý den chtěla jsem se zeptat :)
Měla bych zájem o pobyt na víkend
Pokoj pro dva uz volný není ani jeden na víkend 8–10.6??

Hotel Synot

Dobrý den, v termínu 8.-10.6. je ještě volný pokoj pro dva – jednolůžkový s přistýlkou. pro více info na tel.: 739 604 119

Hotel Synot

Dobrý den, v tomto termínu máme volný jednolůžkový pokoj s přistýlkou, který lze použít pro 2 osoby. Pro více informací nás kontaktujte na tel. 739604119

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru