Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1–2 noci v krásných apartmánech pro 2 nebo 4 s možností vlastní vířivky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Renata Orsagova

A můžete mi nabidnout volný termin do konce října pro dva na jednu noc? Děkuji :-) R.Orsagova

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den,
pokud máte zájem o pobyt s vířivkou je vlný termín 19.-20.10.2018.

Renata Orsagova

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli máte volný termin 6.10 –7.10.2018 ?uvažujeme s přítelem že se přijedeme podívat :-)Děkuji za odpověď s pozdravem hezkého dne R.Orsagova

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den,
v tomto termínu je volný pouze apartmán pro 4 osoby.

Veronika Luberová

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat zda máte volný termín od 15.9–16.9? Na on-line rezervaci máte tyhle dny volné, ale bohužel mi tahle volba nejde vybrat.
Děkuji za upřesnění.

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den,
v tomto termínu je obsazeno, proto Vám rezervace nelze provést. Lze provést ze 14. na 15. a z 16. na 17. 9.

Karla Vašíčková

Dobrý den, prosím Vás chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné si pronajmout pokoj pro dva, v termínu od 27. nebo 28.9. do 30.9.? A mohli bychom přijet se dvěma pejsky? Děkuji moc 😊

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den. V tomto termínu je vyprodáno.

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den. V tomto termínu je vyprodáno.

Máca Mustar

Dobrý den ,
chtěli bychom přijet se 3dětmi.
Je možné se u vás ubytovat dohromady?
Děkuji.
Marcela Pitelová

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den, lze zvolit rodinný apartmán pro 4 osoby a jednu přistýlku.

Svobodová Marie

Dobry den, chtela bych se zeptat mohli by sme i s pejskama popripadne jak to funguje dekuji moc predem za odpoved :)

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den, pejsci jsou u nás vítáni.

Helena Mlčochová

Dobrý den, je v apartmánu pro dva s vířivkou lednička či minibar?
Děkuji za odpověď.

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den, minibar ani lednice u pokoje s vířivkou není. Máme objednáno, zatím nedodáno.

Martin Virt

Dobrý den,

mohu se Vás zeptat na volné pokoje pro 4 osoby (2 pokoje po 2) v termínu 22.-29.7. na 2 noci?

Děkuji, Martin Virt

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den,
ve Vámi požadovaném termínu je volný pouze apartmán pro 4 osoby (dvě oddělené ložnice) v termínu 25.-29.7. Ostatní pokoje jsou bohužel vyprodaný.

Jiří Šimek

Dobrý den,
před několika okamžiky jsem objevil možnost pobytu pro čtyři osoby na tři dny v termínu od této neděle do úterý 17.července. Existuje nějaká možnost jak ještě tento pobyt zrealizovat?
Děkuji za info.
S pozdravem
 JŠ

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý večer,zakupte si termínovou rezervaci na apartmán pro 4 osoby v termínu 15.-17. Online zaplatíte, dostanete voucher a v neděli se na Vás budeme těšit.

Miloslav Bazala

Dobrý den,
je během pobytu možná úschova jízdních kol?
Děkuji za odpověď, Bazala.

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den,
úschova kol je možná.

Musilová

Dobrý den, chtěla bych termín do apartmá s vířivkou 12–13.8.2018.
Udělala jsem objednávku a termín blokovala, nepodařilo se mne načíst credit, nechala jsem objednávku vypršet, že poté zadám novou a pokusím se napárovat credit, bohužel termín zůstal asi blokován a nemůžu ho zadat.

Předem děkuji za radu

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den,
u nás vidíme pokoj zatím jako nerezervován. Kontaktujte prosím Slevomat.

Libor Ševčík

Dobry den mate volny termin 6až 8 .8 2018 4 lužkovy apartman 2–2 deti 8–11 let děkuji

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den,
v tomto termínu je volný apartmán pro 4 osoby.

Veronika

Dobrý den chtela bych se zeptat na volny termin na 3 dny a 2 noci apartman s virivkou nekdy v rozmezi od 20.7. do 10.8 a jak je to s detmi mame meli bychom sebou 3 mesicni miminko

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den, volné termíny jsou:
20.-22.7. a 8. – 11. 8. 2018. Ostatní termíny jsou pouze na jednu noc, nebo úplně vyprodané.

Petr B.

Zdravim,je mozne ci pripravuje se i bezlepkova strava? Dekuji za info.

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den, bezlepková strava je možná připravit.

Markéta Špačková

Dobrý den. Máme zájem o dvě noci na pokoji s vířivkou. Jaký máte volný nejbližší víkendový termín? Děkuji

První Villa Cafe s.r.o.

Dobrý den. Nejbližší volný víkendový termín je 3.-5.8.2018.

Jana Prejzková

Dobrý den, dají se vouchery slučovat?
Děkuji za info. Prejzková

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, dobrou zprávou je, že ano, vouchery se dají slučovat :) Krásný den

Jaroslav Šebesta

Dobrý den, město Krnov již není ve Slezsku, že pobyt inzerujete na severní Moravě?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, moc děkujeme za upozornění. O této nepřesnosti v zařazování už nějakou chvíli víme. Nezpochybňujeme historické rozdělení lokalit, avšak náš systém není bohužel úplně dokonalý, jak by si každý z nás přál. Nejedná se přímo o přesné zařazení lokality, kde se pobyt nachází, ale o přibližné zasazení v rámci technických možností našeho systému. Konkrétní místo a zařazení najdete až na přiložené mapě :) Naše IT oddělení už na tomto nějakou dobu pracuje, ale nic není tak snadné jak to na první pohled vypadá. Do budoucna máme přislíbenou nápravu. Pevně doufám, že do toho kolegové pořádně šlápnou a brzy už bude vše v pořádku. Za všímavost Vám na účtě přistála drobnost, kterou si udělejte radost :) Krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru